active fitness cover

همیشه افرادی پیدا می شوند که به طور بسیار جدی به دنبال سلامتی و تناسب اندام هستند و فعالیت های دقیقی در طول روز دارند و میزان فعالیتشان بسیار برایشان مهم است. از این رو، این افراد برای پیگیری فعالیت های خود تماما به دنبال بهترین نرم افزار های تناسب اندام هستند تا این نرم افزار فعالیتشان را زیر نظر داشته باشد و اطلاعات و میزان فعالیت آن ها را ذخیره کند.

نرم افزار Health and Fitness، از نرم افزار های پیشفرض سیستم عامل ویندوز برای تناسب اندام بود. متأسفانه ماه ها پیش، این نرم افزار در جهت تثبیت نرم افزار Microsoft Health منقضی شد. در این نرم افزار جدید، شما برای پیگیری فعالیت های خود به نحو احسن نیاز به مایکروسافت بند دارید که این نیز یکی از دیگر سیاست های مایکروسافت بود. پس بسیاری از کاربرانی که مایکروسافت بند نداشتند نا امیدانه نرم افزار سلامتی خود را از دست دادند و مجبور شدند به سراغ نرم افزار های پولی بروند. اکنون این نرم افزار رایگان می تواند جایگزین خوبی برای دو نرم افزار یاد شده باشد.

active fitness 2

همچنین شما می توانید در قسمت فعالیت جدید، فعالیتی را آغاز کنید. پس از آغاز فعالیت، شما می توانید سرعت میانگین خود را مشاهده کنید و مقدار مسافت طی شده و کالری سوزانده شده و مدت زمان ورزش کردن خود را مشاهده کنید. شما همچنین می توانید هدفی برای خود قرار دهید تا پس از رسیدن به آن هدف، نرم افزار به شما اطلاع دهد تا شما فعالیت خود را متوقف کنید. این هدف می تواند تعداد مشخصی قدم یا مسافتی مشخص باشد.

acrive fitness

در این نرم افزار همانند دیگر نرم افزار ها، شما می توانید فعالیت های خود را بر روی نقشه مشاهده کنید و مسیر های رفته شده را ببینید و یا مسیری را انتخاب کنید و بر روی آن حرکت کنید تا دقیقا به همان مسافتی که میخواهید حرکت کنید.پس از پایان هر فعالیت، فعالیت شما در تاریخچه فعالیت ها ذخیره می شود و می توانید در هر موقعی که خواستید، آن ها را مرور کنید و ببنید که در روز های گذشته چه مقدار فعالیت داشته اید.

active fitness 3

اما از دیگر ویژگی های خوب این نرم افزار، وجود قسمتی آموزشی برای کاربران است تا شیوه صحیح ورزش کردن را یاد بگیرند. در این قسمت شما می توانید از طریق آموزش های آماده این نرم افزار، شیوه های صحیح و مختلف ورزش کردن را فرا بگیرید و بدین شکل به طور صحیح ورزش می کنید و فعالیت های شما در تناسب اندام شما اثربخش تر خواهد. اما به یاد داشته باشید که این نرم افزار از زبان شیرین فارسی پشتیبانی نمی کند و شما باید برای فرا گرفتن این آموزش ها، بر زبان انگلیسی مسلط باشید.

از ویژگی های کلیدی این نرم افزار می توان به موارد زیر نام برد:

 • این نرم افزار دارای قسمتی آموزش شیوه صحیح ورزش کردن است و تمامی فعالیت های ثبت شده را در خود ذخیره می کند؛
 • شما می توانید با این نرم افزار فعالیت های خود را بین دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید؛
 • وارد کردن اطلاعات فعالیت های ورزشی شما از نرم افزار های دیگر به این نرم افزار.

پیشنهاد ما به شما این است که این نرم افزار را نصب و تجربه کنید.
اگر شما نیز با این نرم افزار کار کرده اید نظرتان در مورد آن چیست؟

دانلود
اطلاعات
 • حجم : 21 مگابایت
 • منتشر کننده: Summit Data Corp
 • پشتیبانی از رم 512: بله
 • نسخه تحت اندروید: ندارد
 • نسخه تحت iOS: ندارد
منبع :

وینفون

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
SairOOs
پاسخ دهید جمعه 23 بهمن 1394

حجم برنامه ۱۲ مگ هست.

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید جمعه 23 بهمن 1394

  حجم این نرم افزار روی دستگاه های مختلف متفاوته

hesam
پاسخ دهید جمعه 23 بهمن 1394

دوستان ببخشید اینجا سوال میکنم
امروز استور گوشی آپدیت شد و بعد از آپدیت به خوبی کار میکرد اما الان یه ۲ ساعتی هست که هیچ برنامه ای رو دانلود نمی کنه و ارور
۰x803f7000
میده کسی میدونه مشکلش،چیه ؟

behzad3
پاسخ دهید جمعه 23 بهمن 1394

WhatsApp آپدیت شد،اطلاع رسانی کنید
لطفاً

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید جمعه 23 بهمن 1394

  اطلاع رسانی شده دوست عزیز

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,