با اضافه شدن قابلیت افزودن اشتراک ماهیانه به اپلیکیشن های یونیورسال، توسعه دهندگان و شرکت‌ها راه جدیدی برای درآمدزایی از کاربران ویندوز 10 در اختیار خواهند داشت. با وینفون همراه باشید.

استور ویندوز به تازگی قابلیت اشتراک ماهیانه را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است. با این قابلیت توسعه دهندگان می توانند محتوای دیجیتالی‌شان را با دریافت هزینه دوره‌ای در استور ویندوز به فروش برسانند.

این قابلیت، امکان دریافت هزینه دوره‌ای یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه، یک ساله و دوساله را فراهم می کند. علاوه بر این‌، امکان اضافه کردن یک دوره یک هفته ای یا یک ماهه رایگان برای تست کاربران نیز به استور اضافه شده است که به کاربران این امکان را می دهد که قبل از خرید محصول، آن را امتحان کنند.

کاربران قادر خواهند بود تا تمام اشتراک‌ های حساب مایکروسافت‌شان را در یک فضای جداگانه ببینند و آن را مدیریت کنند. این فضا امکان لغو اشتراک یا تغییر نحوه پرداخت هزینه دوره‌ای سرویس را خواهد داشت.

توسعه دهندگانی که محصول‌شان یک برنامه کاربردی باشد و از این امکان استفاده کنند 85% از هزینه پرداختی کاربر، که عوارض و مالیات از آن کم خواهد شد را دریافت خواهند کرد و توسعه دهندگانی که از این امکان در بازی‌ها استفاده کرده باشند 70% مبلغ پرداختی کاربر را دریافت می کنند که این مورد هم مشمول مالیات خواهد شد.

نظر شما در مورد این قابلیت های جدید چیست؟

منبع :

MSPU

208 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Amir
پاسخ دهید دوشنبه 2 بهمن 1396

پروژه کاملا شکست خورده نمیدونم هنوز چجور روشون میشه اسمی ببرن ازش

    ali
    پاسخ دهید سه شنبه 3 بهمن 1396

    باز هم نظراتی از روی هوا.
    این پروژه شکست‎خورده هست که هر روز اپ‎های باکیفیت وارد استور یونیورسال میشه و شرکت‎های بزرگ نرم‎افزاری هم براش اپ‎های بسیار باکیفتی توسعه دادن که در پلتفرم‎های دیگر اصلاً پیدا نمیشه.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,