این طور که به نظر می‌رسد، شرکت Valve در حال تست کردن سرویس استریمینگ خود برای رقابت با پلتفرم‌های استریمینگ Twitch و Mixer است.

بعدظهر روز گذشته، خالق پایگاه داده‌های سرویس استیم آقای پاول جان‌دِک (Pavel Djundik) وب سایت steam.tv را پیدا کرد که به نام استیم ریجستر شده بود. اگرچه این وب سایت در حال حاضر آفلاین است اما به به صورت موقتی و برای بازی Dota 2  در طول دوره بین‌المللی 2018 آنلاین بوده است. پاول جان‌دِک در رابطه با Steam TV بیان کرد:

بله، این سرویس واقعی است.

قبل از اینکه Steam TV آفلاین شود، وب سایت CNET توانست چند تا از قابلیت‌های این سرویس را تست کند. براساس گفته‌های CNET، اگر با حساب استیم خود وارد این سرویس شوید، steam.tv به شما این امکان را می‌دهد که به لیست دوستان و گفت و گوهای استیم خود دسترسی داشته باشید. به دلیل اینکه پلتفرم استریمینگ steam.tv هنوز در مرحله تست قرار دارد و به مدت زمان بسیاری آنلاین نبود، از ویژگی‌های بسیاری برخوردار نیست. شرکت Valve اظهار نظری در رابطه با این سرویس استریمینگ نکرده است.

منبع :

MSPOWERUSER

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,