دنباله یکی از بازی‌های کلاسیک نقش آفرینی (RPG) یعنی بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 قرار است اوایل سال بعد میلادی با عرضه شدن به طور رسمی به دست بازی‌بازان در سراسر دنیا برسد. ما هنوز چیزهای زیادی از این بازی ندیدیم و اطلاعات آنچنان چشمگیری هم از آن در دسترسمان قرار داده نشده است اما با این حال سازندگان و توسعه دهندگان این بازی سعی کرده‌اند با نشان دادن Clanهای متعدد که شما قادر به پیوستن به آن‌ها هستید، یک ایده کلی درمورد دنیای خونین این بازی در اختیار شما قرار دهند.

دنیای بازی از آن گونه از دنیاها است که شما باید در آن به گشت و گذار بپردازید اما در عین حال نیز باید بدانید که همه چیز آنطور که باید و شاید رک و پوست کنده در اختیار شما قرار داده نخواهد شد چرا که در بازی انتخاب‌های مهم و حیاتی زیادی وجود خواهد داشت و همچنین پایان‌های متعددی در برابر شما قرار داده خواهد شد که شما با انتخاب‌های خودتان، برای خود به وجود آورده‌اید.

Cara Ellison، طراح داستان پردازی این بازی، به همراه Brian Mitsoda، طراح ارشد داستان پردازی، در حین انجام گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه اخیر خود با Gamereactor داشته‌اند، درمورد داستان این بازی و مخصوصا انتخاب‌هایی که بازی‌بازان در طول روند انجام این بازی انجام می‌دهند، صحبت کرده‌اند. این دو تایید کرده‌اند که این بازی دارای پایان‌های متعدد و مختلفی خواهد بود اما در عین حال نیز یک سیستم انتخابی مهم و اصلی هم در آن وجود خواهد داشت که عواقب، ان طور که به نظر می‌رسند واضح و آشکار نمایان نخواهند شد که در این صورت شما فقط بازی کردن آن را مشاهده خواهید کرد. در این رابطه چنین گفته شده است که:

ما تلاش کرده‌ایم که تا جایی که ممکن است این کار واقع گرایانه و بنیانی صورت پذیرفته باشد به همین علت هم شما اغلب مطمئن نیستید که زمانی دست به انجام انتخاب‌های مختلف می‌زنید، عواقب آن‌ها چه چیزهایی است. شما فقط در آن واحد بهترین گزینه‌ای که فکر می‌کنید از بقیه بهتر است را انتخاب می‌کنید و سپس اجرا شدن آن را در برابر چشمان خود مشاهده می‌کنید. پایان‌های مختلفی در این بازی وجود دارد طوری که من فکر می‌کنم معمولا هر بار که به انجام این بازی می‌پردازید، یک پایان بندی متفاوت را مشاهده خواهید کرد چون تمام پایان بندی‌ها با هم متفاوت هستند.

عنوان Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 قرار است در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرد اما سازنده‌ها و تیم تولید آن هنوز اطلاعات خاصی از تاریخ دقیق عرضه آن در اختیار مردم قرار نداده‌اند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,