از قرار معلوم، همان‌طور که از نام بازی مشخص است،در Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 با جهانی پر از خون‌آشام و اتمسفری تاریک طرف خواهیم بود. اما اشتباه نکنید چونکه تمام خون‌آشام‌های بازی شبیه هم نخواهد بود؛ آن‌ها به فرقه‌های مختلف با انگیزه‌های متفاوت و نقاط قوت و ضعف گوناگونی تعلق دارند. در جدیدترین ویدیوی منتشر شده از بازی مذکور، ناشر و توسعه دهنده بازی، قبیله جدیدی معرفی کرده‌اند که با نام Brujah شناخته می‌شوند. در ادامه تریلر منتشر شده را در وینفون مشاهده کنید.

در رابطه با Brujah باید گفت که خون‌آشام‌های این قبیله از دسته ومپایرهای عضلانی بازی هستند که برای انجام کارهای وحشتناک استخدام می‌شوند. آن‌ها در فعالیت‌های شبانه باشگاه مبارزه برای نامیراهای موسوم به Bash شرکت می‌کنند، و آن‌هایی که زنده می‌مانند و برنده می‌شوند می‌تواند خود را به هر کس که به سرویس این قبیله علاقه دارند تقدیم کنند.

البته تطبیق دادن خود به خواسته‌های قبیله Brujah به شما مزایای خاصی می‌دهد که در قبیله‌های دیگر وجود ندارند؛ در این میان می‌توان به Potence Discipline اشاره کرد که به شما قدرت وابستگی خالص می‌دهد، یا Celerity که سرعت حرکت بدن شما را فراتر از حد محدودیت افزایش می‌دهد. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم که تریلر منتشر شده از بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را تماشا کنید:

Zr7G3

در آخر اشاره می‌کنم که عنوان Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در تاریخ نامشخصی از سال 2020 میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , ,