_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

مدت زمان گیم پلی Vampire: The Masquerade مشخص شد

عنوان Vampire The Masquerade Bloodlines 2 اثر استودیوی توسعه دهنده‌ی Hardsuit Labs، نشانه‌های پرتعدادی را از نسخه قبلی این بازی در دنباله آن به کار گرفته است، مخصوصا از نظر مقدار و مدت زمان گیم پلی بازی. این موضوع هم به خاطر این است که اساسا هر یک از بازیکنان ممکن است یک قبلیه یا گروه مختلف و منحصر به فرد انتخاب کنند که منجر به دسترسی هر یک از آن‌ها به یکی از پایان‌های مختلف و متنوع این بازی خواهد شد. 

با توجه به این موضوع، شاید سوالی که برای شما به وجود بیاید و تا به حال زیاد به آن فکر کرده باشید این باشد که مدت زمان انجام گیم پلی این بازی از ابتدا تا زمان به پایان رساندن آن دقیقا چقدر خواهد بود؟ Florian Schwarzer، مدیر تولید این بازی، در گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه اخیر خود در نمایشگاه Gamescom 2019 داشت، گفت که اگر با یک سرعت متوسط بخش کمپین این بازی را بخواهید انجام دهید، چیزی حدود ۳۰ ساعت طول می‌کشد تا آن را کامل کنید و یا به اتمام برسانید. اما گر جزو کسانی هستید که دوست دارید همه چیز را به طور کامل و مفصل انجام دهید و درمورد این بازی هم همینطور دوست دارید، این عدد متعاقبا می‌تواند بالاتر برود و به رقم بزرگ‌تری برسد. مدیر تولید این بازی در این رابطه چنین گفت که:

در ابتدا ما انتظار داشتیم که تعداد کمی از مردم چند بار این بازی را انجام بدهند و به جای آن با یک پیکربندی این کار را انجام دهند ولی هر بار بک گراند متفاوتی انتخاب کنند یا یک نقشه متفاوت پیاده سازی کنند و درست و دقیق شروع به انجام دادن این کار کنند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مورد این بازی چنین گفت که:

برای یک پیشروی در داستان بازی در حال حاضر ما چیزی حدود ۳۰ ساعت پیشروی در نظر گرفته‌ایم که در اولین پیشروی می‌تواند انجام شود. این مقدار برای کسی است که وسواس کامل کردن همه چیز را ندارد اما دوست دارد همه‌ی دنیای بازی را ببیند.

به نظر می‌رسد که این موضوع نشان دهنده‌ی این باشد که راز‌ها، محتویات فرعی و ماموریت‌های اضافی بسیار زیادی در این بازی برای انجام دادن در اختیار بازی‌بازان قرار داده خواهد شد. البته این بدون در نظر گرفتن امتحان کردن قبلیه‌ها و قومیت‌های مختلفی است که بازی به شما اجازه انتخاب کردن از میان آن‌ها را خواهد داد. به هر ترتیب به نظر می‌رسد که ارزش تکرار پذیری مهم‌ترین چیزی است که درمورد این بازی وجود دارد که این مقداری که از گیم پلی توسط سازنده‌های این بازی ادعا شده است هم کاملا کافی و مناسب به نظر می‌رسد.

عنوان Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 قرار است در سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,