بیشتر بازیکنان عنوان Vampyr از درجات سختی این عنوان راضی نیستند چرا که شما یا باید به اکشن بازی اهمیت بدهید یا اینکه تمرکز خود را بر روی داستان این عنوان بگذارید اما به تازگی منتشر کننده این عنوان شرکت Focus Home Interactive اعلام کرده است که در بروز رسانی جدید این عنوان شاهد دو حالت سختی دیگر نیز خواهیم بود که شما را تشویق به دوباره تجربه کردن این عنوان خواهد کرد.

طبق گفته های شرکت Focus Home Interactive آپدیت جدید این عنوان که در ماه تابستان در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت علاوه بر بهینه سازی های مختلف، دو حالت جدید با نام های Story Mode (حالت داستانی) و Hard Mode (حالت سخت) نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. حالت داستانی این عنوان تمرکز بیشتری بر روی داستان و روایت آن خواهد داشت و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از ماجراجویی با شخصیت اصلی این عنوان یعنی دکتر رید بیشتر لذت ببرند و به مبارزات کمتری بپردازند. از طرفی درجه سختی دیگر این عنوان با نام Hard Mode، مبارزات را برای شما بسیار سخت تر خواهد کرد و شما با کشتن دشمنان امتیاز کمتری به‌دست خواهند آورد و این موضوع آن‌ها را مجبور می‌کند تا برای افزایش قدرت خود، شهروندان بیشتری را طعمه قرار دهند.

هنوز شرکت Focus Home Interactive هیچ تاریخی را برای انتشار این بروز رسانی مشخص نکرده است اما همانطور که اشاره شد این  شرکت وعده داده است که این بروز رسانی تا پایان تابستان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

تنها یک ماه از عرضه عنوان Vampyr  گذشته است اما در طول این زمان کوتاه این عنوان توانسته است با فروش 450 هزار نسخه به صدر چارت های بریتانیا دست یابد و همچنین شرکت Focus Home Interactive را به یکی از محدود عرضه کنند های عناوین AA تبدیل کرده است.

این عنوان توسط استودیو Dontnod Entertainment توسعه یافته است. این استودیو در کارنامه خود عناوین برتری مجموعه Life is Strange را دارد. عنوان Vampyr  هم اکنون در دسترس کاربران  کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین رایانه های شخصی است.

منبع :

MSPU

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,