تقریبا بعد از گذشت سه سال از عرضه این بازی برای پلی استیشن چهار، بالاخره The Vanishing of Ethan Carter این ماه به ایکس باکس وان می‌آید. این بازی مستقل ترسناک توسط Polish استودیو The Astronauts توسعه یافته است. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

The Vanishing of Ethan Carter عنوانی تک نفره و داستان‌ محور است که در جهانی باز اتفاق می‌افتد. همانند بازی های این ژانر، شما در اطراف دنیا قدم می‌زنید و به جست و جوی محیط می‌پردازید. البته تماما به این‌ چیزها ختم نمی‌شود. شخصیت شما، کارآگاه Paul Prospero، توانایی ماورایی دارد که می‌تواند شما را در حل جرم و جنایت های میان راه کمک کند.

با وجود پذیرش خوب این بازی بعد از عرضه برای کامپیوتر های شخصی و برنامه عرضه برای پلی استیشن چهار، توسعه دهنده در ابتدا مطمئن نبود که این بازی به ایکس باکس وان خواهد آمد یا نه، چرا که مایکروسافت از این نابرابری ناراضی بود. حال به نظر می‌رسد که بعد از گذشت این مدت، مشکل برطرف شده است.

The Vanishing of Ethan Carter در روز نوزدهم ژانویه 2018 برای ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. شما می‌توانید آن را با قیمت 19.99$ از مایکروسافت استور پیش خرید نمایید. همانطور که در صفحه این بازی قید شده، این بازی با کیفیت 4K UHD برای ایکس باکس وان ایکس بهبود می‎یابد.

دیدگاه خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPU

327 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , ,