vector smart watch

کمپانی وکتور، از نامدار های صنعت ساعت سازی است. ساعت وکتور، یک ساعت هوشمند چند پلتفرمی است که عمر باتری بسیار مناسب ۳۰ روزه دارد. در ساخت این ساعت، تمرکز زیادی بر روی ارائه تجربه کاربری ساده و دلنشین شده است و می تواند اعلانیه های دریافتی دستگاه شما را تنها با قرار دادن این ساعت در مقابل چهره ای که به آن شناسانده اید به نمایش بگذارد.

vector-watch-lumia-950-box

پیام ها در این دستگاه،  هنگامی که در مقابل چهره شما قرار بگیرد به نمایش در می آید. هنگام تماس نیز، این ساعت ویبره خفیفی دارد و باعث می شود که متوجه شوید با دستگاه شما تماس گرفته شده است. البته ویبره به همین جا ختم نمی شود و موقع دریافت پیامک، ایمیل، اعلانیه های برنامه ها و تماس هم شاهد ویبره این ساعت خواهید بود که می توانید همه این ها را تنها با یک بار تکان دادن ساعت غیر فعال کنید.

از ویژگی های خوب این ساعت، امکان نصب نرم افزار بر روی آن است. همچنین این کمپانی قول داده است که به زودی نرم افزار های تناسب اندام گوگل نیز برای این ساعت عرضه خواهد شد. این کمپانی، همیشه پشتیبانی خوبی از دستگاه های ویندوز فونی داشته و حتی نرم افزاری مخصوص خود در استور ویندوز فون دارد.

vector-watch-lumia-950

به هر حال، این شرکت قول داده است که نرم افزار خود را برای ویندوز ۱۰ موبایل به صورت یونیورسال عرضه کند و تاریخ احتمالی عرضه شدن آن، بر اساس ایمیلی که به یکی از کاربران نرم افزار وکتور ارسال شده، پانزدهم ماه ژوئن می باشد. ظاهرا این نرم افزار از پیش ساخته شده بوده است و عرضه نشدن آن، به دلیل مشکلاتی بوده که این نرم افزار با حریم خصوصی مایکروسافت و شیوه کد بندی ویندوز داشته است.

هر روز که می گذرد، کمپانی های بیشتری اعلام به پشتیبانی از ویندوز موبایل و ویندوز ۱۰ می کنند و ویندوز موبایل به طور روز افزون، روند رو به رشدی دارد و نرم افزار های اساسی به آن افزوده می شود. همچنین اگر مایکروسافت در به روز رسانی های رد استون بر روی رابط کاربری آن تمرکز کند، به زودی شاهد موفقیت چشمگیر ویندوز موبایل خواهیم بود.

منبع :

MSPOWERUSER

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,