کمپانی Vector Watch که از نامدار های صنعت ساعت سازی به حساب می‌آید، مدتی قبل اپلیکیشن خود را برای ویندوز ۱۰ موبایل منتشر کرد که اجازه می داد کاربران ساعت هوشمند وکتور خود را به دستگاه ویندوز ۱۰ خود متصل کرده، آن را دستگاه ویندوز ۱۰ موبایل خود سفارشی سازی کنند، نوتیفیکیشن ها را بر روی ساعت خود دریافت کنند، فعالیت های خود را پیگیری کنند و زنگ هشدار تنظیم کنند. اکنون این اپلیکیشن به روز رسانی جدیدی دریافت کرده که یکی از مشکلات مهم آن را رفع کرده است.

مشکلات مربوط به نوتیفیکیشن ها در واقع از دسامبر ۲۰۱۶ صاحبان ساعت های Vector را مورد آزار قرار داده بود، اما بسیاری از کاربران اخیرا گزارش داده بودند که نوتیفیکیشن ها پس دریافت به روز رسانی کریترز بر روی دستگاه موبایل، به طور کامل متوقف شده است. اکنون تعدادی از کاربران در انجمن Vector Watch گزارش داده اند که به روز رسانی اخیر این برنامه، که عرضه آن از روز گذشته آغاز شده، یک بار دیگر قابلیت نوتیفیکیشن را برای آن ها فعال کرده است.

با این حال گفته می شود  برخی از کاربران هنوز هم پس از به روز رسانی مسائلی را گزارش کرده اند. پس اولین استفاده برای مدتی، یکی از کاربران انجمن به مسائل مربوط به از سرگیری ارتباط پس از راه اندازی مجدد اشاره داشته است. در حال حاضر به نظر می رسد تنها راه حل برای رفع مشکل همگام سازی باقی مانده، جدا کردن ساعت وکتور از گوشی و ریست کردن برنامه از منوی تنظیمات باشد.

به نظر می رسد عملکرد اپلیکیشن همچنان با مشکلاتی همراه باشد، اما حداقل نوتیفیکیشن ها اکنون بسیار بهتر از قبل از به روز رسانی عمل می کنند. با این حال به احتمالا به زودی شاهد عرضه به روز رسانی های بیش تری برای رفع مشکلات دیگر برنامه خواهیم بود.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 43 مگابایت
  • منتشر کننده : VectorWatch
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندروید : بله
  • نسخه تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWSCENTRAL

2158 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امین
پاسخ دهید شنبه 27 خرداد 1396

جان من از این ساعتا بیارین تو سایت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,