Terry Myerson

در پی تغییر و تحولاتی در مایکروسافت تری مایرسون رهبری و مسئولیت تمامی نسخه‌های ویندوز را بر عهده گرفت. در این تغییر تیم مهندسی ویندوز سرور از قسمت گروه‌های تجاری و فضای ابری، به قسمت ویندوز و دستگاه‌ها منتقل شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اسکات گاتری مدیر اجرایی مایکروسافت مسؤولیت هیچ نسخه‌ای از ویندوز را بر عهده ندارد و در عوض بخش فضای ابری و محصولات تجاری را مدیریت می‌کند. بنابراین تری مایرسون به‌عنوان مدیر و رهبر تمامی نسخه‌های ویندوز می‌شود.

مایک نیل و برَد اَندرسون که به ترتیب مسئول بخش تیم مهندسی ویندوز سرور و سرویس ریموت دسکتاپ بودند در بخش فضای ابری و گروه‌های تجاری مشغول خواهند شد و کنار تیم فعلی خود خواهند ماند.

terry_myerson

یک سخنگو از مایکروسافت گفت:

همچنان که ما در پی ساخت بهترین سیستم‌عامل در تمامی دستگاه‌ها از دستگاه‌های اینترنت اشیا گرفته تا بزرگ‌ترین آنها در سرورها و فضای ابری شخصی و عمومی هستیم، تیم ویندوز سرور از قسمت فضای ابری و گروه‌های تجاری به قسمت ویندوز و دستگاه‌ها منتقل می‌شود. این گروه‌ها باهم همکاری نزدیکی خواهند داشت و به عقیده ما این حرکتی خواهد بود تا بهترین را برای مشتریان خود در غالب یک سیستم‌عامل مبنی بر فضای ابری یعنی ویندوز سرور ۲۰۱۶ با انتشار در پاییز پیش رو ارائه دهیم.

مایکروسافت پیش‌تر در سال ۲۰۰۹ تیم ویندوز سرور خود را با تیم فضای ابری ادغام کرد چراکه معتقد بودند که این دو تیم در کنار هم همکاری خوبی را خواهند داشت، اما همان‌طور که مایکروسافت به سمتی پیش می‌رود تا سیستم‌عاملی با هسته‌ی یکسان تولید کند منطقی‌تر این است که این دو تیم یعنی تیم ویندوز سرور را در کنار تیم‌ها دیگر ویندوز بیاورد تا با همکاری نزدیک با یکدیگر بهترین محصول را روانه بازار کنند.

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sazhen
پاسخ دهید یکشنبه 2 مرداد 1395

یعنی یا این مایکروسافت میره به اوج یا کلا نیست میشه مثل قبلیا

  HaMeD
  پاسخ دهید یکشنبه 2 مرداد 1395

  الان شما با توجه به مغز و محتوای این پست این نظریه ی فوق علمی رو دادی
  یا طی تحقیقات چندین و چند ماهه بر روی تمام اعمال شرکت مایکروسافت به این نتیجه ی بزرگ دست یافتی؟؟؟

   sazhen
   پاسخ دهید دوشنبه 3 مرداد 1395

   اونش به خودم ربط داره چون نظر خودمه!
   شما هم می تونی هر برداشتی از هر چیزی داشته باشه و به کسی ربط نداره
   ناراحتی ؟

    HaMeD
    پاسخ دهید دوشنبه 3 مرداد 1395

    نه بابا ناراحت چیه
    سوال کردم فقط، سریع جوش میاریاااا😂

reza
پاسخ دهید یکشنبه 2 مرداد 1395

از جو بلفیور دیگه خبری نشد .قرار بود بعد از ۹ ماه برگرده سر شغلش.فکر کنم یه جورایی خودش رو از مایکروسافت کنار کشید یا عذرش رو خواستن

حسین
پاسخ دهید دوشنبه 3 مرداد 1395

ای کاش تعداد بیلدا یکم کم بشه تا سیستم عامل با سخت افزار یکم بیشتر مچ بشن و بازم میگم و بار دگر خواهم گفت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,