viatech hires

مدتی است سایت ویاتک در زمینه پوشش اخبار دنیای فناوری،‌ ارائه مقالات علمی و مطالب جذاب و سرگرم کننده فعال است و در این مدت با سایت وینفون همکاری نزدیکی داشته است. این سایت در زمینه دانش و فناوری حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت و در آینده فعالیت به مراتب گسترده تری را در دستور کار خود قرار می دهد. در حال حاضر امکانات و قابلیت های متعددی برای کاربران آن تعبیه شده که در آینده نیز شاهد امکانات بیشتری از این وبسایت خواهیم بود.

چشم اندازهای بزرگی برای ویاتک متصور است و برای تحقق این اهداف سایت ویاتک اقدام به جذب نیروهای خلاق و کارآمد می کند. در حال حاضر تیم ویاتک متشکل از کادری حرفه ای و آشنا به فناوری روز در حال فعالیت می‌باشد. اما برای خلق سایتی بهتر و قوی تر همواره به حضور افراد مستعدتر نیاز است.

شرایط همکاری

  • آشنایی با مبانی نویسندگی و دستور زبان فارسی
  • آگاهی نسبت به مسائل روز دنیای فناوری
  • تسلط به زبان انگلیسی (ترجمه روان)
  • دارا بودن خلاقیت و روحیه کار تیمی
  • رعایت اخلاق حرفه ای و داشتن انضباط کاری

در چه زمینه هایی می توانم نویسندگی کنم؟

سایت ویاتک موضوعات زیادی را تحت پوشش خود دارد. مهم ترین نیاز ما در حال حاضر پوشش اخبار لحظه ای در زمینه تکنولوژی است. اما دایره مطالب به اینجا ختم نمی شود. اخبار و مقالات پزشکی، ماشین ها،‌ هوافضا و نجوم، معرفی کتاب، سینما،‌ مطالب تخصصی علمی و مطالب جالب و سرگرم کننده و بسیاری مطالب دیگر همگی جزو عناوین تحت پوشش ویاتک هستند.

به ما بپیوندید

اگر شما هم به خودتان اطمینان دارید و گمان می‌کنید می‌توانید ما را در ساخت یک وبسایت بزرگ یاری کنید رزومه و مشخصات و همچنین اطلاعات تماس خود را به نشانی job@viatech.ir بفرستید. لطفا از مهارت ها و سوابق خود با ما بگویید و میزان تقریبی زمانی که می توانید با ویاتک بگذرانید (پاره وقت یا تمام وقت) را قید کنید.

مسایل مالی

بعد از اینکه ایمیل شما به دست ما رسید با شما تماس گرفته و در مورد کلیه موارد اعم از توافقات مالی صحبت خواهد شد.

منبع : وینفون
142 پست
تیم وینفون
وینفون، مرجع تخصصی محصولات مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید دوشنبه 7 شهریور 1395

آقا آفیس لنز یونیورسال شده
پس چرا چیزی نمیگید!!!!؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,