براساس گفته های توسعه دهندگان، این بازی دارای ویژگی های خاص وجالب است که البته وجود لشکری عظیمی از لاما مهم‌ترین ویژگی آن است. twin-stick shooter ویژگی دیگر این بازی محسوب می‌شود،‌ این خاصیت به شما اجازه می‌دهد به مکان های مختلف فرار کنید و تا جای ممکن لاما شکار کنید.Roguelike-lite-ish  یکی دیگر از آنهاست و بدین معناست که شما ممکن است بارها بمیرید ولی بعد از هربار قویتر ظاهر خواهید شد اما ممکن است بعضی اوقات مجبور شوید بعضی از ماموریت هارا دوباره انجام دهید.

در تریلر بالا مشاهده  کردید که این بازی دارای ویژگی های خاص بسیاری است. که یکی از جالب‌ترین و جذاب‌ترین ویژگی آن تعداد بسیارزیاد و تمام نشدنی لاما های موجود در بازی است. بعضی از مهم ترین ویژگی های بازی Vicious Attack Llama Apocalypse عبارتند از:

  • قابلیت بازی به صورت چهارنفره
  • ده‌ها سلاح قابل انتخاب
  • نقشه بازی پهناور برای گشت و گذار در شهرهای مختلف
  • عملیات های چند قسمتی و همچنین حالت های بی پایان
  • روایت صدها داستان مختلف

این بازی هیجان انگیز و جذاب قرار بود تا پایان سال جاری به بازار عرضه شود اما توسعه دهنگان آن تاریخ جدیدی را برای عرضه این عنوان ارائه دادند. بازی Vicious Attack Llama Apocalypse در تاریخ 26 فوریه سال 2018 برای کنسول ایکس باکس وان و پی‌ سی عرضه خواهد شد. اگر شما علاقه به نجات دادن جهان از دست ارتشی از لاما های خونخواری را که به کشتن مردمی به گناه مشغول هستند را دارید، حتما این عنوان را تجربه کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

247 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,