chaseable-tiles

در جریان کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ مایکروسافت از چند ویژگی جدید که قرار است به همراه به روز رسانی سالیانه ویندوز ۱۰ عرضه شوند رونمایی کرد. روز گذشته این شرکت کاشی‌های زنده Chaseable و اعلانیه‌های ویجت مانند در اکشن‌سنتر را معرفی کرد. کاشی‌های زنده Chaseable که همان کاشی‌های “قابل تعقیب” نیز نامیده می‌شوند می‌توانند کاربر را مستقیماً به اعلانیه‌های دریافتی توسط اپلیکیشن‌ها هدایت کنند.

در حال حاظر اگر یک اعلانیه از اپلیکیشن واتس اپ دریافت کنید، پس از تَپ کردن بر روی کاشی زنده به محیط اصلی برنامه هدایت می‌شوید نه بخشی که اعلانیه را دریافت کرده، اما با آمدن کاشی‌های زنده Chaseable به محض تَپ کردن بر روی کاشی، مستقیماً به بخشی که اعلانیه را دریافت کرده هدایت خواهید شد و می‌توانید خیلی سریع پیام مورد نظر را بخوانید. علاوه بر این ویژگی، مایکروسافت چند ویژگی جدید برای اکشن سنتر ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل را نیز معرفی کرد که همگی بسیار جالب و کاربردی هستند.

notifications

مایکروسافت در جریان کنفرانس بیلد یکسری توضیحات جامعی را پیرامون این ویژگی‌های جدید ارائه کرده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را به صورت کامل مشاهده کرده و در خصوص شیوه کارکرد هر یک از آ‌ن‌ها اطلاعات کسب کنید:

شایان ذکر است که این ویژگی‌ها میان ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل یکسان بوده و به همراه به روز رسانی سالیانه ویندوز ۱۰ در تابستان عرضه ‌خواهند شد. در اکشن سنتر ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل شاهد تغییرات عمده‌ای خواهیم بود که از جمله آن‌های می‌توان به تغییر ظاهر دکمه‌ها، قرار گرفتن تصویر شاخص برای اعلانیه‌ها، نمایش اعلانیه‌های ویجت مانند و… اشاره کرد.

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع :

CHANNEL 9 | MSPOWERUSER

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
pezhman
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

خیلیم عالی اگه جواب منو بدید عالیترم میشه تو پست قبلی سوال کردم لینک دانلود تاچ ویندوز ۱۰موبایل رو میخوام

hassan
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

ای کاش با این قابلیت ها قابلیت خاکستری نیمه شفاف وسفید نیمه شفاف به جای رنگ سیاه وسفید پس زمینه ی اکشن سنتر هم اضافه میشد

حسین
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

بیچاره مون کرد تا فیلم رو دیدیم

ali
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

لینک دانلود لطفا

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  این ویدیو رو مستقیماً از سایت MSDN قرار دادم برای دانلودش کافیه به منبعی که آخر خبر زدم (Channel 9) برید و روی ویدیو راست کلیک کنید و بعد گزینه Save video as رو بزنید.

Hesam77
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

هردو قابلیت عالین ولی قابلیت اکشن سنتر جالبتر و بهتره

حسین
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

چه دلیل داشت یه هم چین کاری ریز و پیز کاراشو نشون بدن. قدم به قدم کد نویسی هم داره میگه. فقط کافی بود به صورت خلاصه روشون توضیح بده. اصا بلد نیستن

  عرفان مرادی
  پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

  کنفرانس توسعه دهندگان بوده و باید همه ی جزئیات رو در اختیارشون بذاره. توی کنفرانس آموزش های قدم به قدم ارائه میشه تا برنامه نویس ها با شیوه کار کردن این ویژگی ها اشنا بشن

mostafa
پاسخ دهید یکشنبه 14 فروردین 1395

این ویدیو ۱.۳ گیگه
یا امامزاده بیژن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,