Continuum-image-2-1024x684

کانتنیوم نام ویژگی ای است که در آن گوشی تبدیل به یک رایانه نسبتا کامل می شود. موضوع تماما بر سر اپلیکیشن هاست و اینکه چگونه اپلیکیشن ها بتوانند در بستر کانتنیوم، تجربه کاربری پی سی را، عینا در گوشی برای کاربر تداعی کنند. در این میان مایکروسافت با ارایه امکانات متعدد برای آسانی کار، موفق شده بسیاری از توسعه دهندگان را مجاب به ارایه نسخه کانتنیوم اپلیکیشن هایشان کند. حال ۵ اپلیکیشن کانتنیوم برتر را مشاهده کنید.

قطعا بسیاری از شما کاربران وینفون یکی از سه پرچمدار جدید مایکروسافت که قابلیت کانتنیوم را پشتیبانی می کنند در اختیار دارید و حتما از قابلیت کانتنیوم هم استفاده کرده و می کنید. اما آیا می دانید چه اپلیکیشن هایی واقعا ارزش تست و استفاده را دارند؟ بی شک همه اپلیکیشن هایی که برای بستر کانتنیوم بهینه می شوند، کاربرد های خود را دارند، اما وبسایت MSPOWERUSER در اقدام جالبی، ۵ اپلیکیشن برتر و پر استفاده که برای بستر کانتنیوم بهینه شده اند را گردآوری کرده و پیشنهاد کار با آن ها را به همه داده است.

البته وبسایت مذکور این را هم اضافه کرده که این ۵ اپلیکیشن جدا و به غیر از همه اپلیکیشن های کاربردی خود مایکروسافت برای بستر کانتنیوم هستند و در واقع این ۵ اپلیکیشن همه توسط  توسعه دهنگان مستقل ساخته و روانه استور شده اند که منتخبی از بازی ها تا ویرایشگر تصاویر هستند. در ادامه می توانید ویدیویی را مشاهده کنید که همه این ۵ بازی و اپلیکیشن را بررسی کرده و عملکرد آن ها را در بستر کانتنیوم به تصویر کشیده است:

در پایان مطلب می توانید لینک دانلود این اپلیکیشن ها را مشاهده کنید. آیا این انتخاب ها را شایسته می دانید؟ به نظرتان اپلیکیشن های دیگری هم هستند که شایستگی ورود به لیست برترین ها و توصیه شد ها را داشته باشند؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم - قیمت - ناشر
  • 1: 14 مگابایت - رایگان - Ryken Studio
  • 2: 6 مگابایت - 0.99 دلار - Ryken Studio
  • 3: 27 مگابایت - رایگان - Yodo1 Ltd
  • 4: 20 مگابایت - رایگان - Quinn Damerell
  • 5: 30 مگابایت - 2.99 دلار - Brad Stevenson
منبع :

MSPOWERUSER

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
sattar.n
پاسخ دهید چهارشنبه 17 فروردین 1395

سلام
خسته نباشید
خیلی خوبه که فعالیت شبانه تون آغاز شده.
لطفا” یک آموزش در مورد نحوه مکان یابی و کار با قابلیت فایند د فون هم آنجام بدهید.
پاینده باشید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,