به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ امکانات زیادی برای تعامل و ساخت مدل های سه بعدی فراهم ساخته است. در کنفرانس امروز مایکروسافت پا را فراتر نهاده و مدل های سه بعدی را به دنیای ما می آورد.

در کنفرانس امروز، مایکروسافت نشان داد با استفاده از View Mixed 3D کاربران می توانند با استفاده از هر کامپیوتر مجهز به ویندوز ۱۰ که دوربین و یا حتی وب کم داشته باشند اشیا مجازی را در دنیای واقعیت مشاهده و یا حتی به صورت عکس ذخیره سازند، و به راحتی واقعیت ترکیبی را با استفاده از کامپیوتر معمولی خود نیز تجربه کنند.

در دمویی که از این قابلیت در طی کنفرانس به نمایش درآمد، کاربر توانست به راحتی یک نمونه با اندازه واقعی از کاوشگر ماه را بر روی محیط پیرامونی مشاهده و منطبق سازد. این ویژگی می تواند برای دانش آموزان جهت ارایه مطالب، و یا حتی برای تمامی کاربران معمولی استفاده داشته باشد. برای مثال کاربر می تواند به راحتی تصویری از مبلمان جدیدی که قصد خرید آن را دارد، در منزل خود به صورت زنده از ظریق کامپیوتر ویندوز ۱۰ خود مشاهده کرده و پیش از خرید از هماهنگی مبلمان با محیط منزل اطمینان حاصل کند.

 

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,