کنسول اکس باکس وان اس با طراحی سفارشی فیلم Fast & Furious (سریع و خشن) توسط موسسه خیریه Reach Out WorldWide پاول واکر (بازیگر مرحوم این فیلم) به حراج گذاشته خواهد شد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

روز گذشته وین دیزل بازیگر مشهور هالیوود عکسی از خود همراه با یک اکس باکس وان اس را در اینستاگرام خود منتشر کرد. همانطور که می‌بینید طراحی سفارشی این کنسول به ماشین میتسوبیشی Eclipse سال 1995 برمی‌گردد که پاول واکر مرحوم از آن در نقش برایان اوکانر در اولین فیلم Fast and Furious در سال 2001 استفاده می‌کرد.

این نسخه سفارشی در اول اکتبر در Game4Paul3 مراسم سالانه جمع آوری کمک مالی برای خیریه Reach Out WorldWide کودی واکر (برادر پاول واکر) برای یادبود برادرش به حراج گذاشته می‌شود.

خیریه Reach Out WorldWide شبکه‎ای از متخصصان با مهارت است که به منظور تقویت امدادرسانی هنگام مواجه با بلایای طبیعی در سال 2010 به دست خانواده واکر ساخته شده است. کودی واکر در سال 2014 به عنوان مدیر برند به این موسسه پیوست.

اول از همه، من و خانواده‌ام از حمایت‌های شما در این زمان سخت قدردانی می‌کنیم. یکی از چیزهایی که همیشه برادرم را به خاطرش تحسین می‌کردم حس کمک‌رسانی او در مواقع نیاز دیگران بود. من با افتخار به این خیریه می‌پیوندم تا بتوانم با انجام ارثیه برادرم روحش را به آرامش برسانم.

نظر خود را درباره این کنسول سفارشی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

WCCFTECH

313 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,