VLC_Hololens

آخرین نسخه از برنامه متن باز VLC Player، اخیرا بر روی فروشگاه نرم افزاری ویندوز ۱۰ قرار گرفته است. یعنی این اپلیکیشن فقط برای ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان در نظر گرفته نشده است بلکه، مقاصد بعدی ای نیز دارد. مقصدی که می توان آن را عینک واقعیت افزوده مایکروسافت، هالولنز، دانست. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

اپلیکیشن VLC برنامه ای تازه وارد برای کاربران ویندوز به حساب نمی رود. مدت ها از حضور این برنامه در سیستم عامل ویندوز می گذرد اما، نسخه آزمایشی جدیدی که بر روی فروشگاه ویندوز ۱۰ قرار گرفته است، خبر از ویژگی های جدیدی می دهد که فراتر از کارکرد اصلی این برنامه است. این اپلیکیشن حالا از دستورات صوتی توسط کرتانا پستیبانی می کند و می توان تصاویر را در آن پین کرد، همچنین می توان از کاشی زنده این اپلیکیشن نیز استفاده کنید. علاوه بر تمامی این ویژگی ها، شما می توانید با استفاده از تلفن لومیا خود از ویژگی کانتینیومی که در این اپلیکیشن گنجانده شده است نیز استفاده کنید. ولی هیچکدام از این ویژگی ها در اصل به هالولنز مربوط نمی شود.

به تازگی اخباری به گوش رسیده است که حاکی از حضور این اپلیکیشن بر روی عینک هالولنز است. تست کنندگان نسخه آزمایشی این اپلیکیشن از قابلیت اجرای این برنامه بر روی عینک هالولنز سخن می گویند که می تواند خبر خوبی برای دارندگان آن باشد.

حضور این اپلیکیشن بر روی عینک هالولنز می تواند بسیار جذاب باشد و علاقه مندان به فیلم های سینمایی و سریال ها، می توانند در محیطی تعاملی تر به تماشای برنامه های محبوب خود بنشینند.

منبع :

WONDER HOW TO

289 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
milad
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵

آقا کسی جایی سراغ نداره گوشی لومیا ۱۵۲۰ خراب بخرن؟
همین مشکل تاچ منظورمه
راهنمایی لطفا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,