VLC_Hololens

آخرین نسخه از برنامه متن باز VLC Player، اخیرا بر روی فروشگاه نرم افزاری ویندوز ۱۰ قرار گرفته است. یعنی این اپلیکیشن فقط برای ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان در نظر گرفته نشده است بلکه، مقاصد بعدی ای نیز دارد. مقصدی که می توان آن را عینک واقعیت افزوده مایکروسافت، هالولنز، دانست. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

اپلیکیشن VLC برنامه ای تازه وارد برای کاربران ویندوز به حساب نمی رود. مدت ها از حضور این برنامه در سیستم عامل ویندوز می گذرد اما، نسخه آزمایشی جدیدی که بر روی فروشگاه ویندوز ۱۰ قرار گرفته است، خبر از ویژگی های جدیدی می دهد که فراتر از کارکرد اصلی این برنامه است. این اپلیکیشن حالا از دستورات صوتی توسط کرتانا پستیبانی می کند و می توان تصاویر را در آن پین کرد، همچنین می توان از کاشی زنده این اپلیکیشن نیز استفاده کنید. علاوه بر تمامی این ویژگی ها، شما می توانید با استفاده از تلفن لومیا خود از ویژگی کانتینیومی که در این اپلیکیشن گنجانده شده است نیز استفاده کنید. ولی هیچکدام از این ویژگی ها در اصل به هالولنز مربوط نمی شود.

به تازگی اخباری به گوش رسیده است که حاکی از حضور این اپلیکیشن بر روی عینک هالولنز است. تست کنندگان نسخه آزمایشی این اپلیکیشن از قابلیت اجرای این برنامه بر روی عینک هالولنز سخن می گویند که می تواند خبر خوبی برای دارندگان آن باشد.

حضور این اپلیکیشن بر روی عینک هالولنز می تواند بسیار جذاب باشد و علاقه مندان به فیلم های سینمایی و سریال ها، می توانند در محیطی تعاملی تر به تماشای برنامه های محبوب خود بنشینند.

منبع :

WONDER HOW TO

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
milad
پاسخ دهید شنبه 18 تیر 1395

آقا کسی جایی سراغ نداره گوشی لومیا ۱۵۲۰ خراب بخرن؟
همین مشکل تاچ منظورمه
راهنمایی لطفا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,