vlc-universal-app-for-windows-10-to-get-first-beta-next-week-on-mobile-503199-5

همان طور که در گذشته نیز به اطلاع شما رساندیم، کار بر روی نسخه‌ی یونیورسال پلیر قدرتمند VLC توسط VideoLAN ادامه دارد. با توجه به اطلاعاتی که امروز صبح منتشر شده است، یک نسخه‌ی بتا از نرم افزار به زودی در دسترس همه‌ی کاربران قرار خواهد گرفت. اگر شما نیز از طرفداران این نرم افزار می‌باشید، برای کسب اطلاعات بیش‌تر، در ادامه با وینفون همراه باشید.

Jean-Baptiste Kemp، مدیر عامل این شرکت، در گزارش هفتگی VideoLAN اعلام کرد:

هنوز اشکالاتی در این نرم افزار یونیورسال وجود دارد (فقط در نسخه‌ی موبایل). به عنوان مثال، این تیم تا کنون موفق شده است که مشکل پشتیبانی از پخش صدا در پس زمینه را رفع کند و حالا در حال کار بر روی تصاویر شاخص می‌باشد.

ما همچنین با داشتن تعداد بالایی از تسترها، در مرحله‌ی رفع اشکالات هستیم تا مطمئن شویم که نرم افزار کرش های زیادی نداشته باشد. در واقع، ما در حال آماده سازی یک نسخه‌ی بتا عمومی هستیم، اما تعداد کرش ها، به ویژه هنگامی که از برنامه برای مدت زمان طولانی استفاده  می‌شود، هنوز هم خیلی زیاد است.

متأسفانه هنوز روشن نیست که دقیقاً چه زمانی این نسخه‌ی بتا منتشر خواهد شد، اما حداقل می دانیم که این نرم افزار در راه است و فکر نمی‌کنیم که زمان زیادی تا انتشار این نسخه مانده باشد.

توجه کنید که به علت تغییرات ایجاد شده در بیلد رد استون ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت، این نسخه‌ی یونیورسال از نرم افزار، تنها بر روی این بیلد اجرا خواهد شد. لازم به توضیح است که به روز رسانی سالگرد (رد استون) ویندوز ۱۰، در ماه جولای منتشر خواهد شد.

منبع :

SOFT PEDIA

1141 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
x
💔 17 پاسخ دهید دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

با سلام
اول اینکه این واژه به زودی دیگه کلا تیکه کلام شده
دوم اگر با هسته داخلی خود سیستم عامل هدایت بشه و خودش کدک مستقل نداشته باشه پس نباشه بهتره
سوم بعد از دوسال و چند ماه از تولید برنامه های یونیورسال تازه نسخه بتا اونم با کلی لنگ پس چی شد اون همه هل هله ویندوز موبایل.

گوشی رو گذاشتم روی زنگ صبح خواب موندم هیچ از ساعته ۳:۳۰ شب تا هشت صبح خود بخود هنگیده بود حالا منه ویندووووووز موبایلی هنگ رویدم یا هنگرویدی های تا دندون مصلح

اگر داشتم حتما ۸۳۰ آشغال رو جمش میکردم یه سامسونگ یا نکسوس میگرفتم و از اسارت در میومدم ولی چه کنم تا سال آینده فقط میدونم با گوشی جواب زنگ بدم حالا بتا و سه تا و چارتا ی برنامه ها بخوره سر سیستم عامل داغون و بی مصرف.

حالا هرکی میخواد بد بگه بگه چون من بخاطر ویندوز موبایل ۵۲۰ که ۵۵۰ خریدم رو فداکردم و سر اینسایدری بودنم و کمک گفتم ایراد نداره ولی حالا میبینم که چه گلیی سرم زدم خاک بر سر من که گفتم بعد دو سال شاید فرجی بشه نشد که هیچ حالا هم کلا هیچ.
تابع هیچ برنامه یا نرم افزاری نیستم که بگم فالن رو نداره ولی لاقل دلم رو هم نمی اونم بی خودی صابون بمالم

  Hesam77
  💔 7 پاسخ دهید دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

  یکی اینو از برق بکشه…این مشکلاتی که گفتیو من تاحالا نشنیدم نمیدونم راست میگی یانه اما قبول دارم یکسری باگ داره هنوز ولی شما مجبور نبودی اینسایدر بشی.برو اندروید ببین چی داره بعد خودت برمیگردی ویندوز

حسین
💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

زود قضاوت نکن مهندس درسته الان یه سری مشکلات داره ولی تا سیاستش جا بیفته یه مدت طول میکشه الان بهترین سیاست رو میان شرکتا مایکی داره گوگل که این قد خسیسه و ترسو که حاضرنیست یه برنامه شو برای ویندوز ۱۰ یونیورسال کنه اپلم که مشخصه آینده در دستان مایکی هست شما هم قبلاباید شرایط اینسایدری مطالعه می کردین بعد ایسنایدر میشدین یا حداقل حلقه اسلو رو انتخاب می کردین که نسبت به فست مشکلات کمتری داشت

ariamehr
💔 4 پاسخ دهید دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

ببخشید کسی مجبورتون نکرده بود که ایسنایدر بشید. وقتی شدید حتی خاموش شدن گوشی برای همیشه هم دباید بپذیرید
درضمن ویندوز ده یک ساله که اومده چطور شما دوساله برنامه های بونیورسال و منتظرید؟
من نسخه رسمی ویندوز ده و دارم تابحال هیچ باگ و کرش و هنگی نداشتم و عالی و روون داره کار میکنه

میلاد
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

من تو یه چیزی موندم چرا گوشی رو میذارم رو زنک.زنگ نمیزنه
همه چیزشم نگاه کردم هیچ جا هیچ مشکلی نداره
لومیا ۵۳۵ رسمی

  Dante14
  💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

  خود برنامه آلارم رو توی استور آپدیت کردید؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,