به تازگی VideoLan سازنده پلیر بسیار محبوب VLC نسخه جدیدی از این اپلیکیشن یونیورسال را در اختیار کاربران ویندوز و ویندوز موبایل ۱۰ خود قرار داده است. در ورژن جدید پلیر VLC که با شماره نسخه ۲.۵.۳.۰ شناخته می شود شاهد تغییرات اندک اما مهمی هستیم که در ادامه به آن ها می پردازیم. پس در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

در نسخه جدید پلیر محبوب VLC شاهد بهبود بسیار چشمگیری در این اپلیکیشن هستیم به طوری که پخش فایل های موسیقی تجربه بسیار بهتری نسبت به نسخه های قبل ارائه می دهد و دیگری خبری از باگ های بصری و لرزش ها نیست. در این نسخه علاوه بر تغییر ذکر شده در بخش نمایش فایل های ویدئویی نیز شاهد بهبود های فراوان به خصوص در زمینه پشتیبانی از Direct3D در ARM هستیم. پیشنهاد می کنیم اگر از جمله کاربران این پلیر بسیار محبوب هستید حتما نسخه جدید آن را دریافت کنید. شما عزیزان می توانید برای دریافت نسخه جدید اپلیکیشن یونیورسال VLC به اینجا مراجعه کنید.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,