با خبر شدیم که امروز کمپانی ژاپنی Wacom از محصول جدید خود رونمایی کرد. این محصول یک قلم هوشمند است که Bamboo Ink نام دارد. یکی از ویژگی هایی که این قلم را از دیگر محصولات متمایز می کند، پشتیبانی از قابلیت Windows Ink است. بامبو به کاربران ویندوز ۱۰ اجازه می دهد تا به سرعت ایده های خود را به رشته ی تحریر در آورند. با ما در وینفون همراه باشید.

قلم هوشمند بامبو به گونه ای طراحی شده است که کاربران بتوانند با فشردن دکمه بالایی قلم به اپلیکیشن یادداشت و یا هر اپلیکیشنی که از قبل تعیین کرده باشند را به سرعت راه اندازی کند. همچنین در کناره قلم دو دکمه تعبیه شده اند که از قابلیت سفارشی سازی نیز برخورداراند. قلم هوشمند بامبو از طراحی بسیار خوبی بهره برده تا تجربه لذت بخشی را برای کاربران فراهم کند. شایان ذکر است که قلم بامبو از دو پروتکل Wacom AES و MPP پشتیبانی می کند. این قلم از فردا در فروشگاه های مایکروسافت و Wacom.com قابل تهیه می باشد. این محصول ۷۹.۷۵ دلار  قیمت گذاری شده است. در ادامه شما عزیزان را به تماشای تیزر تبلیغاتی قلم هوشمند بامبو دعوت می کنیم.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,