Surface_Pro_3_Logo_pen

مایکروسافت در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ مایکروسافت شراکت خود با Wacom را در زمینه ی تولید و ایجاد قابلیت Windows Ink و راه حل های بهبود آن اعلام کرد. با وینفون همراه باشید

مایکروسافت با این شراکت از سازگاری قابلیت windows ink با خودکارهای Wacom خبر داد. اما به نظر می رسد این شرکت هدف را اشتباه متوجه شده است و در کنفرانس خبری خود از قراردادن قابلیت آخرین لمس برای استایلوس جدید بامبود با پشتیانی از هردو قلم ES Pen و خودکار مایکروسافت خبر داد.

استایلوس سازگاری گسترده ای در بازار ویندوز پیشنهاد می کند و باعث می شود تا کاربران بتوانند از چند خودکار برای دستگاه ها استفاده کنند و با یک کلیک از قابلیت های نرم افزارهای Ink استفاده نمایند.

مسئول بخش کسب و کار این شرکت عنوان کرده است: ” همانطور که دستگاه های بیشتری در جهان مجهز به قلم می شود و از قابلیت های گسترده Ink استفاده می کنند، بر روی پایداری و بهبود تجربه مشتریان تمرکز کرده ایم. استایلوس جدید، توانایی استفاده از دستگاه های مختلف را به کاربران می دهد و پیشرفت هایی را در تکنولوژی جوهر دیجیتالی مثل Window Ink در اختیارشان می گذارد.”

بدین ترتیب خودکارهای دیجیتال این شرکت، از پروتکل خودکار مایکروسافت نیز پشتیبانی می کنند و این خودکار ها از  قابلیت های Windows Ink به صورت کامل پشتیبانی می کنند و همانند خودکار سرفس توانایی های مختلفی دارند.

منبع :

MSPU

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Alireza
پاسخ دهید یکشنبه 19 دی 1395

همیشه قلم های wacom رو تحسین میکردم
واقعا برای طراحی عالی هستن حساسیت ۸۰۰۰ واقعا تحسین برانگیزه
قلم مایکروسافت اگه بتونه حساسیتش به ۴۰۰۰ برسه عالی خواهد شد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,