بیشتر کاربران دنیای فناوری با شرکت وکوم آشنایی دارند، شرکتی که به‌صورت تخصصی در زمینه ساخت قلم های دیجیتال و تبلت ها و کامیپوترهای مخصوص طراحی فعالیت دارد. با توجه به سازگاری بسیار مناسب ویندوز 10 با صفحات لمسی، این شرکت پس از عرضه ویندوز 10 همکاری خود را با مایکروسافت افزایش داده است. برای مثال از چند روز پیش قلم دیجیتال وکوم که تقریبا با اکثر کامپیوترهای ویندوزی سازگار است وارد مایکروسافت استور شد. اکنون اخبار جدید نشان می‌دهد که این شرکت قصد دارد اپلیکیشن ویژه یادداشت برداری خود را نیز وارد مایکروسافت استور کند.وکوم شرکتی است که شاید بیشتر دستگاه های ویندوزی مجهز به قلم دیجیتال از محصولات آن بهره‌مند شده اند و در نتیجه به نامی آشنا در میان کاربران کامپیوترهای ویندوزی بدل گشته است. این شرکت چندی پیش قلم دیجیتال خود را که با اکثر نمایشگرهای لمسی کامپیوترهای ویندوزی سازگار است وارد بازار کرده که در مایکروسافت استور نیز قرار گرفته است.

این شرکت اخیرا اعلام داشته که مشغول کار روی یک اپلیکیشن یادداشت برداری با نام Bamboo Note است که به‌زودی وارد مایکروسافت استور خواهد شد. بامبو نوت در حقیقت اپلیکیشنی است که قرار است به‌عنوان رقیب وان نوت مایکروسافت وارد میدان شود.درست مانند وان نوت، بامبو نوت وکوم بوم مجازی را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید ایده ها و طرح های خود را بدون محدودیتی روی آن پیاده کنید، البته اگر از کاربران قلم های دیجیتال نیستید و از کیبرد برای نوشتن یادداشت های خود استفاده می‌کنید، بامبو نوت همچنان همراه خوبی برای شما خواهد بود، چرا که علاوه بر قلم امکان یادداشت برداری با کیبرد نیز در آن وجود دارد.

یکی از قابلیت های بسیار کاربردی این اپلیکیشن امکان تغییر و جابجایی سریع بین قلم و کیبرد است، بنابراین هنگام کار در محیط بامبو نوت قادر خواهید بود به‌سرعت و بدون فوت وقت پس از چند خط تایپ کردن دست به قلم شده و دستخط خود را بدان اضافه کنید.در نهایت پس از اتمام کار قادر خواهید بود تا از یادداشت خود به‌صورت فایل PDF نیز خروجی بگیرید. این اپلیکیشن مراحل انتهایی توسعه خود را در طی می‌کند و به‌زودی وارد مایکروسافت استور خواهد شد. بد نیست اشاره کنیم که شرکت وکوم پیش از این یک اپلیکیشن طراحی و یادداشت برداری ساده تر را با نام Bamboo Paper وارد مایکروسافت استور کرده که می‌توانید آن را دریافت کنید.

منبع :

MSPU

1347 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
meysam
پاسخ دهید یکشنبه 9 مهر 1396

http://apps.windowsstore.com

میخوام برنامه کرکی نصب کنم اما این سایت بالا نمیاد باید چکار کنم؟؟با فیلتر شکن هم نیومد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,