در ماه جولای مایکروسافت و Walmart، مشارکتی را برای سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال Walmart در خرده‌فروشی اعلام کردند. به عنوان بخشی از این مشارکت، Azure به ارائه دهنده مرجع و استراتژی ابر برای Walmart تبدیل شد. همچنین Walmart مایکروسافت 365 را برای هزاران نفر از وابستگان خود در سراسر جهان برای بهبود بهره‌وری، مستقر کرده است.

در 6 نوامبر 2018، مایکروسافت و Walmart گسترش این شراکت را اعلام کردند. مهندسان هر دو شرکت Walmart و مایکروسافت در کنار هم کار خواهند کرد و این تیم Walmart – مایکروسافت با نام “4.co” در ابتدا بر روی انتقال هزاران برنامه‌ی کاربردی تجارت داخلی Walmart به Azure تمرکز می‌کند. این تیم همچنین نرم‌افزارهای جدید ابر محلی را برای Walmart جهت ایجاد فرایندهای تجاری کارآمدتر و کاهش هزینه‌های عملیاتی می‌سازد.

TRANSFORM :

مفهوم 4.co چگونه خواهد بود؟ اهداف تیم چیست؟

JOHNSON:

برای این همکاری با مایکروسافت، ما شروع به صحبت کردیم. “که بهترین راه برای سرعت بخشیدن به تمام چیزهایی که ما در اینجا انجام می‌دهیم، چیست؟ ما به کمک و تخصص نیاز داریم. ما می‌خواهیم سریع حرکت کنیم. ما چگونه افراد هوشمند خود را با افراد باهوش مایکروسافت شریک می‌کنیم؟”

سپس این واضح شد:

“چرا ما تیم‌ها را با یکدیگر هماهنگ نکنیم.” ما قبلا کاری را در زمینه‌ی همکاری انجام نداده‌ایم، اما من چنین فکر می‌کنم که نتایج بزرگ خواهند بود و همکاری‌های ما را حتی بیشتر تقویت خواهد کرد. شما انتظار دارید که در این نوآوری مشترک چیزهای زیادی را در مورد IoT، دید کامپیوتری، داده‌های بزرگ، تجزیه و تحلیل زمان واقعی ببینید.

 

منبع :

MSPOWERUSER

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,