Untitled-155

در نگاه اول حتما با خود می گویید که این مقاله تکراری است! البته حق با شماست. ما این مطلب را به روز رسانی کردیم و نکاتی را به آن افزودیم تا آن دسته از عزیزانی که برای بار اول می خواهند بیلد جدید ویندوز 10 موبایل را نصب کنند و یا این که به تازگی به جمع ویندوز فونی ها پیوسته اند و با اخبار پیرامون ویندوز 10 موبایل آشنایی کمی دارند، با مسائل این نسخه های پیش نمایش فنی آشنا شده و با آگاهی هر چه بیشتر این بیلد ها را دریافت کنند.

همان طوری که پیش تر نیز خدمت شما عزیزان اعلام کردیم، بیلد جدید ویندوز 10 موبایل پیش نمایش یا همان 10136، بنا بر گفته گابریل آئول در روز چهار شنبه، قرار بود تا یک الی دو روز پس از توییت مربوطه منتشر شود. اما تا به این لحظه خبری مبنی بر انتشار آن نبوده. به هر حال هر لحظه ممکن است که برای اینسایدر ها منتشر شود.

بیلد پیشین ویندوز 10 موبایل یا همان بیلد 10080، برای گوشی های لومیا ۱۰۲۰، لومیا ۱۳۲۰، لومیا ۱۵۲۰، لومیا ۵۲۰، لومیا ۵۲۵، لومیا ۵۲۶، لومیا ۵۳۰، لومیا ۵۳۰ دو سیم کارته، لومیا ۵۳۵، لومیا ۶۲۰، لومیا ۶۲۵، لومیا ۶۳۰، لومیا ۶۳۰ دو سیم کارته، لومیا ۶۳۵، لومیا ۶۳۶، لومیا ۶۳۸، لومیا ۷۲۰، لومیا ۷۳۰، لومیا ۷۳۰ دو سیم کارته، لومیا ۷۳۵، لومیا ۸۱۰، لومیا ۸۲۰، لومیا ۸۲۲، لومیا ۸۳۰، لومیا ۹۲۰، لومیا ۹۲۵، لومیا ۹۲۸، لومیا ۴۳۰، لومیا ۴۳۵، لومیا ۴۳۵ دو سیم کارته، لومیا ۴۳۵ دو سیم کارته DTV، لومیا ۵۳۲، لومیا ۵۳۲ دو سیم کارته، لومیا ۶۴۰ دو سیم کارته و لومیا ۵۳۵ دو سیم کارته، لومیا 930، لومیا آیکون و اچ تی سی One M8 ویندوزی منتشر شد. ممکن است که برای بیلد جدیدی که در راه است، باز هم این لیست تغییراتی داشته باشد.

مطمئنا شما نیز پس از یک انتظار طولانی لحظه شماری می کنید که تا چند روز و یا چند ساعت دیگر، این بیلد جدید را نصب کرده و تجربه ای متفاوت بر روی موبایل خود داشته باشید. اما بیایید با هم صادق باشیم و پیش از نصب این بیلد جدید کمی تأمل کنیم. چند کلمه هستند که بعد از نصب بیلد های پیش نمایش ویندوز 10 موبایل با آن ها کنار بیایید: سافت ریسیت، هارد ریسیت و دانگرید و در نتیجه از دست رفتن برخی اطلاعات مانند برنامه ها.

اگر می خواهید این موارد را تجربه نکنید، باید فکر نصب بیلد های پیش نمایش ویندوز 10 موبایل را از سر خود بیرون کنید. حتما می پرسید چرا؟ در ادامه با یکدیگر پاسخ ها را بررسی می کنیم.

B9kiOJXIQAAc_IK

تا به امروز بسیاری از ما نام نسخه توسعه دهندگان ویندوزفون را شنیده ایم و یا این که آن را نصب و تجربه کرده ایم اما تفاوت دقیقا در همین جاست! نسخه توسعه دهندگان ویندوزفون یک نسخه تقریبا کامل بود و مشکلات اندکی داشت. در واقع تیم مهندسی پیش از انتشار، آن را تقریبا کامل کرده بودند و نسخه های توسعه دهندگان ویندوزفون معمولا تغییرات کمی نسبت به نسخه اصلی داشتند.

اما در مورد نسخه های پیش نمایش فنی قضیه کاملا متفاوت است! در این نسخه ها ما با یک ویندوز ناقص و در حال تکامل رو به رو هستیم که هنوز به صورت کامل بهینه نشده است. در این نسخه ها ممکن است با مشکلات نا خواسته ای چون کار نکردن برخی نرم افزار ها، لگ زدن نرم افزارها و گوشی، هنگ کردن کامل گوشی، گیر کردن گوشی هنگام برقراری تماس و… مواجه شوید! خلاصه همه چیز ممکن است به هم ریخته و کارها درست انجام نشوند! در کل پیشنهاد می شود نسخه پیش نمایش فنی ویندوز 10 موبایل را بر روی یک گوشی ثانویه ویندوزی نصب کنید و از آن به عنوان سیستم عامل اصلی استفاده نکنید چرا که امنیت اطلاعات با ارزش شما در خطر بوده و ممکن است هر لحظه از بین بروند.

اگر شما این مقاله را تا به این جا مطالعه کرده اید و تصمیم جدی برای نصب نسخه پیش نمایش فنی دارید، باید هر گونه مشکلی را پذیرفته و آن را از ایرادات یک سیستم عامل به حساب نیاورید چرا که پیش از نصب از سوی شرکت به کاربران هشدار داده می شود و آن ها در این راه مختار هستند.

حال که صحبت از نصب نسخه جدید پیش نمایش فنی ویندوز 10 موبایل شد، بد نیست نگاهی به مشکلات بیلد قبلی یا 10080 که برای شمار زیادی از گوشی ها منتشر شد بیاندازیم و راه حل آن مشکلات را بدانیم:

 • پس از دریافت بیلد 10080، شما ممکن است که کاشی های برنامه هایی مانند Search و Phone را در زیر گزینه All Apps در منوی استارت مشاهده کنید.
 • پس از به روز رسانی، شما با نوشته Pending در زیر برنامه هایی که بر روی گوشی خود دارید و در حال نصب مجدد هستند مواجه می شوید. یک ری استارت ساده این مشکل را رفع کرده و برنامه ها به خوبی کار خواهند کرد.
 • داده های نرم افزارهایی که بر روی کارت حافظه نصب کرده اید، در بیلد 10080 قابل شناسایی نبوده و شما نمی توانید این دسته از نرم افزارها را اجرا کنید. راه حل این است که برنامه ها را پاک کرده و مجددا نصب کنید.
 • نرم افزار قدیمی ایمیل پس از آپدیت، در لیست برنامه ها دیده خواهد شد اما با یک متن “Error” دیده می شود. همچنین اگر پیش از به روز رسانی آن را بر روی صفحه استارت Pin کرده باشید، بعد از آپدیت، کاشی آن را در خارج از صفحه استارت مشاهده می کنید. این برنامه قابل حذف نیست اما می توانید کاشی آن را از منوی استارت حذف کنید.
 • وقتی که از ویندوز فون ۸.۱ به بیلد 10080 مهاجرت می کنید، حتی اگر داده های اینترنتی سیم کارت نیز روشن باشد، شما آن را خاموش مشاهده می کنید. بعد از به روز رسانی می توانید با رفتن به مسیر ( Settings > Network & wireless > Cellular and SIM) آن را مجددا روشن کنید.
 • در بیلد 10080 یک مشکل جدی وجود دارد که باعث می شود شما MMS ها را دریافت نکنید. به طور معمول وقتی یک شخص برای شما MMS ارسال می کند و داده های سیم کارت شما خاموش است، شما یک پیام دریافت می کنید که حاوی لینک دانلود می باشد و به شما این امکان را می دهد که پس از روشن کردن داده های سیم کارت، پیام مورد نظر را دانلود کنید. در این بیلد مشکلی وجود دارد که باعث می شود شما در حالت خاموش بودن داده های سیم کارت، لینک دانلود را دریافت نکرده و MMS مورد نظر کاملا از بین برود. پس جهت اطمینان از این که هیچ پیام چند رسانه ای را از دست نمی دهید، با مراجعه به (Settings > Network & wireless > Cellular & SIM > Data connection) داده های سیم کارت را روشن کنید. این مشکل تنها زمانی رخ می دهد که داده های سیم کارت خاموش باشد.
 • اگر شما در مناطقی زندگی می کنید که کرتانا در آن ها فعال است (ایالات متحده، چین، بریتانیا، ایتالیا، آلمان و اسپانیا) و شما زبان پیش فرض مطابق با این مناطق را در گوشی خود تغییر داده اید، لطفا آن را مجددا مطابق با آن منطقه پیش از آپدیت تنظیم کنید. عدم رعایت این موضوع باعث می شود که برنامه کرتانا دچار مشکلاتی شود.
 • پس از به روز رسانی به بیلد 10080، گزینه uninstall از لیست گزینه های جانبی نرم افزار ها حذف می شود و تنها با یک ری استارت ساده می توانید این مشکل را رفع کنید.
 • در نرم افزار Video Preview در بخش movies and TV با خطای ۰x8004c029 مواجه می شوید و جهت یادگیری رفع این خطا می بایست به این سایت مراجعه کنید.
 • پس از به روز رسانی به بیلد 10080، نرم افزار توییتر ممکن است هنگام اجرا دچار مشکلاتی شود. راه حل این است که آن را مجددا نصب کنید.
 • به روز رسانی خودکار برای برنامه هایی که از طریق Store Beta نصب شده اند، در بیلد 10080 فعال نیست و شما می بایست به صورت دستی آن ها را به روز رسانی کنید.
 • اگر از بیلد ۱۰۰۵۲ به بیلد ۱۰۰۸۰ به روز رسانی می کنید، نرم افزار Insider Hub مجددا کار نمی کند. اما اگر از ویندوز فون ۸.۱ به بیلد 10080 به روز رسانی کنید، می توانید این نرم افزار را اجرا کنید.

این ها همگی لیست مشکلات بیلد 10080 یا همان بیلد پیشین بودند و مطمئنا بسیاری از آن ها در بیلد جدید وجود نداشته و رفع شده اند اما رفع این مشکلات به معنای عدم وجود مشکلی جدید نیست و مطمئنا در بیلد جدید شاهد مشکلاتی از این دست خواهیم بود.

مقاله را مطالعه کردید؟ آیا باز هم می خواهید نسخه پیش نمایش فنی را بر روی گوشی خود نصب کنید؟

منبع: WMPoweruser | وینفون

منبع :

WMPOWERUSER

990 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
ahmad
💔 3 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

man ke nasb mikonam

  یکی هیچی نمیگه میخواد یه چیزی بگه،،،،،، میخواین بگه؟؟؟
  💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

  سلام دوستان شرمنده گوشی هارد و سافت ریسیت میشه ؟؟؟؟؟؟
  ویه نکته ی دیگه برا دوستان..
  هر فیلد مزایا و معایب خودش رو داره !!! و این فیلد هم شاید با مشکلات جدیدی روبرو باشه!!
  حالا بیاد زود نصیبش نکین ! بزارین یه کم از دوستان نصیب کنن بعد نظرشون رو با ما در میان بزارن بعد نصیب کنیم ..
  ممممممنووووووووون..
  کم نظیرید .بی نظیر ….خداست دیگه … (-‘;
  در ضمن دوستانی که گزینه ی اتوماتیک آپدیت رو قسمت وینفون آپدیت روش تیک گذاشتن اگه نمی خواین ۱۰ رو باید تیکش رو بردارین زود……،.

  moji
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

  من فقط وقتی نصب میکنم که نیاز به هارد ریست نباشه، تمااام

amir1520
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

فکنم اینا مشکلات اولین نسخه بوده . درسته؟ ممکنه خیلیاش برطرف شده باشه. ولی خوب حرف اقای مرادی درسته و نباید انتظار داشت همچیز دست کار بکنه . اگه بدون مشکل بود که دیگه اسمش پیش نمابش نبود .

  amir1520
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

  من که هنوز تو فلش کردن گوشیم موندم . دفه قبل راحت تونسته بود برام فلش بزنه ولی این دفه نتونسه بود وصلش بکنه .

  اقا اگه نشه فلشش کرد من باید چیکار ببکنم؟؟؟ 🙁

   آشوب
   💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

   اقا امیر شما میتونین با نرم افزار دانگیر ماکروسافت خودتون به نسخه ی پایدار برگردونین یعنی ۸.۱ اپدیت دنیم

ح.ف
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

پس بی خیالش می شم
منی که این همه صبر کردم چند وقت دیگه هم صبر می کنم 🙂

محمد امین افشارپی
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

مشکلات قبلی که به نظر من مشکلات جدی نبوده.
تو این بیلد هم مطمئنم مشکلات جدی وجود نخواهد داشت

morteza
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

سلام،اقا عرفان شرمنده،تو ویندوز ۱۰موبایل قند شکن ها گسترش داده شده یا نه؟ مثل اندروید همشونو ساپورت میکنه یا نه،خواهش ج بدید،ممنون میشم

omid
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اقا دست شما درد نکنه
ولی اب از سر ما گذشته
فقط ویندوز ده رو عشق است

م.امین.ب
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

سلام لطفاً لینک آموزش ثبت نام و دریافت نسخه پیش نمایش که تو سایت خوبتون گذاشته بودید رو بزارید هرچی گشتم پیدا نکردم؟
اگه بخوام پیشنمایش رو دریافت کنم باید از کجا شروع کنم؟
ممنون

  عرفان مرادی
  💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

  سلام عزیز.
  باید اول در ویندوز اینسایدر ثبت نام کنید. برای آموزش (اینجا) کلیک کنید.
  بعد نرم افزار Windows Insider رو از (این لینک) دانلود کنید و روی گوشیتون نصب کنید.
  حالا وارد برنامه که شدید اکانت مایکروسافت و رمز عبورتون رو وارد می کنید و در صورتی که بیلد جدید منتشر شده باشه اون رو دریافت می کنید.

jk
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

با سلام می خواستم بدونم با نصب پیشنمایش چه چیزایی پاک میشه؟نرم افزارام پیامام کانتکتام؟

  jack&lumia sehr amiz
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

  jk:
  با سلام می خواستم بدونم با نصب پیشنمایش چه چیزایی پاک میشه؟نرم افزارام پیامام کانتکتام؟

  پارسی را گرامی بداریم ‎:P

   گونش
   💔 3 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

   jack&lumia sehr amiz: پارسی را گرامی بداریم ‎:P

   عزیز جواب سوال رو بده. فارسی را پاس بداریم که چی بشه؟ تحفه هست؟

    jack &lumia sehr amiz
    💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

    نامرد اسم منو چرا گذاشتی رو خودت؟؟ ‎
    :|‎

    akbar
    💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

    به زبان ها و قومیت ها احترام بذاریم.فارسی تحفه است.ترکی تحفه هست.آذری تحفه هست،کوردی هم تحفه است.

ِDimzeng
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

آقا من پشیمون شدم
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا این ایرادات کمر شکنن برای من
پیش ب سوی نصب

shahram
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

سلام،از اونجایی که خودشون گفتن قبلش روی تک تک گوشیا تست میکنیمو اگه مشکلی نداشتن میدیم بیرون،من نصب میکنم،اگه قرار بود مشکل جدی بوجود بیاد لیست گوشیهایی ک دریافت نمیکردن بیشتر میشد مث لومیا ایکون و ۹۳۰
کم طاقتم باید نصب کنم

علیرضا
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

دو دلم کردی حالا چی کار کنم

  عرفان مرادی
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

  به حرف دلت گوشی کن 🙂

   بردیا
   💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

   آقای مرادی اون مطلبی که در مورد کنترل پهپاد بود رو سر تیترشو اصلاح کن لطفا
   پ.ه.پ.ا.د(پرنده ی هدایت پذیر از راه دور)

RedDeath
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

۳: VPN در این نسخه غیر فعال است و نمی توانید در تنظیمات به آن ” دتسریس “داشته باشید. در اپدیت های بعدی ایجاد خواهد شد.
اقا عرفان لطفا تصحیح کن متنو !

حسین
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من حتما نصب می کنمش . از الان تا ساعت 21:30 کاش تو چند ثانیه می گذشت تا ویندوز موبایل 10 رو نصب و ببینمش . به احتمال خیلی خیلی بالا تمام این مشکلات حل شده چون بیلد اول ارائه شده برای چند مدل خاص بوده و حالا برای تمامی لومیا ها بجز 930 عرضه می شه و این یعنی اگه بیلد اولش مشکل داشت عده کمی باهاش درگیر بودن ولی حالا اگه مشکل داشته باشه جمعیتی بالای 95 درصد ویندوزفونی ها ( ویندوزموبایلی های جدید ) باهاش درگیر میشن . با این استدلال من فکر می کنم این نسخه بسیار کامل تر و جامع تر از نسخه قبل هستش

مهدی اخلاقی
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اگه گابریل آئول بهم بگه بعد از گرفتن وین 10 گوشیت منفجر میشه بازم میگیرم.
فقط خدا کنه ساعت 8:30 بیاد و به تاخیر نیفته.

mohammad shahabi
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

بیخیال… نصب میکنیم
فوقش تا دو ماه با یه سیستم مشکل دار کار میکنیم همینشم از همه سیستم عامل ها سر تره
حمله برای نصب…. ویندوز ده واس ماس یعنی کلش ماس ماس

حسین
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

مهم نیس … پیش به سوی نصب
دست شما درد نکنه واسه مقاله خوبتون

omid
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

سلام خدمت همه دوستان
ساعات اولیه نصب بسیار مشکل هستش و سرور بسیار شلوغ،پس از دوستان خواهش میکنم چند ساعت صبر کنند تا من نصب کنم بعدا شما….

sirvan
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

سلام و خسته نباشید
داداش لومیا ۷۳۰ و ۷۳۰ دو سیم کارته یکین شما دو تاشو نوشتین،اصلاح کنید،۷۳۵ هم که یک سیم ۴جی و درسته

jack&lumia sehr amiz
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من از همون اول دولوپر شدم هیچ وقت معنی روون بودن لومیا رو نفهمیدم
اینم احتمالا همینجوریه. الانم نسخه اصلی دنیم نصب نشد رو گوشیم ‎:(‎

aliaaria
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

ای بابا شمام مارو نترسونید دیگه. ،من میخوام اپدیت رو بگیرم ناامیدم نکنید ‎:-(‎

حسین
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

این مدت برام اندازه ی چند سال گذشته، برای رسیدن به اهداف بزرگ ، ریسک های بزرگ لازم است. با درنظر گرفتن مشکلات و خطرات پیش به سوی نصب ویندوز ۱۰

امیرحافظی
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

ممنون بایت این مقاله ی خوب

اما هدف چیه؟
قرار نیست یک سیستم عامل رو پیش از ارائه ی عمومی در اختیار داشته باشید، چون خیلی از امکانات و طراحی های ظاهری و انیمیشن ها نهایی نخواهد بود. اما چند نکته هست که دوس دارم به دوستانم که این نظر رو میخونن عرض کنم.
یکی اینکه در همه ی فیدبک ها شرکت کنید و نظرتون رو انتقال بدید.
دوم اینکه هرچیزی رو که نمیپسندید به اشتراک بذارید تا با جمع کردن رای اونو به چیزی که میخوابم نزدیک کنیم
سوم اینکه شما با نصب این نسخه در حق مایکروسافت لطف میکنید. اینو فراموش نکنید
چهارم اینکه ها یزی جز پایداری سیستم و عملکرد اجرایی ممکنه نهایی بشه، پس در مورد انیمیشن ها، طراحی و امکانات در دسترس سختگیر باشید

از اینکه طرفداران وینفون گیک های فرهیخته و صبوری ان خوشحالم و واقعا دوستتون دارم

wqpw
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من که تاچ گوشیم شکسته چی بدتر از این میتونه باشه پیدا هم نمیشه پس ترسی ندارم نصبش میکنم 🙂

  امیر حافظی
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

  گوشیت چیه؟

  wqpw:
  من که تاچ گوشیم شکسته چی بدتر از این میتونه باشه پیدا هم نمیشه پس ترسی ندارم نصبش میکنم

نوید
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من شک ندارم مشکلات برطرف شدن خیالتون راحت نصب کنید چون ماکروسافت به اندازه کافی فید بک گرفته اگر هم مشکل داشت برای نود درصد گوشی ها اپدیت نمیداد پس بامشکلات کمتری مواجهیم ولی افسوس برای تمام خانواده من اپدیت امده جز من بیچاره که 930 دارم

روح اله
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

میگیرم اگه خوب نبود و ایراداتش زیاد بود برمیگردم به هنگروید
یه بار نصبش میکنم خیلی کنجکاو شدم….

omid
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اگر هم مشکلی باشه گفته بودید از خود گوشی قابلیت دانگرید وجود داره،درسته؟؟؟
پس در اینصورت خیالمون باید راحت باشه چون راحت میتونیم به نسخه قبلی برگردیم

Saeed‎
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

آقا تو روخدا جواب بدین. من دولوپر بودم ولی پاک کردم و همه راه ها رو هم امتحان کردم ولی دنیم نمی شم :'( مشکل از کجاست؟ یعنی دنیم الکیه برمیداشتم تیکو سایان میشد بر نمیداشتم دنیم بود ببخشید اینجا مطرح میکنم البته

POORYA
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اینا که مشکلات اپدیت قبلی بود
تاوقتی که اپدیت منتشر نشه نمیشه دقیق مشکلاتو توضیح داد.

mohammad shahabi
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

وااااااااااااااااااااای زمان چقدر کند حکت میکنه

  mohammad shahabi
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

  mohammad shahabi:
  وااااااااااااااااااااای زمان چقدر کند حکت میکنه

  چشم

   mohammad shahabi
   💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

   اشتباه شد :دی

aminhosi
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

سلام هر كدوم از دوستان که ۱۵۲۰ داره و میخواد نسخه پیش نمایش و نصب کنه لطفا پس از نصب مشکلاتش و بگه

  mohammad shahabi
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

  باشه داداش من نصب میکنم

  alireza
  💔 2 پاسخ دهید شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴

  با سلام”من نصب کردم”واقعا پشیمونم”چون انچنان تغیری نداره”واقعا برای ماکرو متاسفم”البته اینو بگم من گریم در اومده”خود به خود نور صفحش کم و زیاد میکنه ”هنگ و لگ تا دلتون بخواد”نه افیس داره و نه وان نوت”تازه اینکه اکثر برنامه ها هنگ میکنه و کرش میده که اینا همش طبیعیه”اکانت ها نیست????””عکس لاک اسکرین رو نمیشه عوض کرد””!!!!!یک کلام ختم کلام یکی به من بگه چطور میتونم داینگرید کنم???کمکمکمکمکمکمکمکم کنید روانیم کرده!!خودم کردم که لعنت بر خودم باد”تازه من دوربینم 4kبود الان فول اچ دی شده”رنگ کاشیا افتضاح شده”تغیراتش در کل با این همه سرو صدا خیلی کمه””otgرو هنوز ندارهwifi directرو هم نداره”اسکرین شاتش هم فعلا خرابه
  خلاصه این شمارمه!!یکی فقط به من روش داینگرید رو برسونه تا اینو نابودش نکردم

  alireza
  💔 1 پاسخ دهید شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴

  راستی اینم شمارم09174475579

   mostafa panahi
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

   ورد داره باید از استور بتا بگیری ، اسکرین شات هم که مشکلی نداره عکس لاک اسکرین این که اره ، داداش تازه بیلد دوم هستش ، نسخه اصلی مهر میاد یعنی هنوز خیلی تغییرات داره ، اصلا کلا مایکرو داره یه سیستم عامل دیگه مینویسه تموم کداش رو تغییر داده داره رو همه بخش ها کار میکنه مثلا وی پی ان فعال نیست داره جدیدش میکنه وای فای رو جدیدتر میکنه که وی پی اس اضاف شه بخش یو اس بی رو جدید میکنه که او تی جی اضاف شه یکم صبر داشته باشین خو

محمد
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من با اینکه می دونم بده ولی چی کارکنیم نمی تونم نصب نکنم

خودمم الآن دارم با ویندوز 10 (دسکتاپ) نظر می نویسم اولش خیلی خیلی رو مخه باگ هننگ و خلاصه اذیت می کنه ولی با آپدیت بعد از 4 و 5 ماه که اومده بهتر شده

ولی یادتون باشه امید رو نباید از دیست بدید و بگید این بده چون هنوز پیشنمایش فنی

من که نصب می کنم ایشا الله که مشکلی نداره

هادی شریفی
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

به احتمال زیاد خیلی از مشکلات حل شده و مشکل خاصی نباید داشته باشه و اگرهم باشه بیلد های بعدی رو سریع تر میدن تا مشکل به وجوداومده رو سریعتر حل کنن

POORYA
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

گوشی من لومیا 520 الان داره آپدیت میشه نمیدونم چیه

akbar
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من حتماً نصب میکنم،فقط یه سوال،اینکه راه حل وای فای نوشته تنظیمات را دستی وارد کنید،یعنی چی؟یکم توضیح میدید که چه تنظیماتی رو باید دستی وارد کرد و چجوری؟

alireza
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

Akhare akharesh age bad ham bood enroll mikonim

مهدی حسینیان
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من که خیلی دوست دارم ببینمش نصبش می کنم .

Riza
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اقا این insider fast از کجا تنظیم میشه؟؟؟

  امیرحسین
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

  داخل برنامه ویندوز اینسایدر

reza
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

نصب میکنیم به درک که مشکل داشت :دی

arsalan
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

میگم اگر نسخه وین 10 پیش نمایش نصب کنیم توان برگشتن ب همین نسخه 8.1 دینم ک داریم
با نصب وین 10 مشکلی پیش نمیاد ک بخوام گوشیم دوباره برگردونم ب همین وین 8.1 دینم

arsalan
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اگه مشکلی برای برگردوندن نداره من نصش میکنم چون یک درصد باگ جدی داشته باشه ک میدونم نداره میخوام خیالم راحت باشه ک میتونم برگردونمش ب نسخه قبلی ویندوز فون

سعید
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

یه سوال : اگر نصب کردیم و بعد خواستیم برگردیم به همون 8.1 (دنیم) باید دانگرید کنیم ؟ آسونه یا دردسره ؟

amir
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

خیلی مشکل های بدی نداره بیشتریش که قابل حله بیشتریشم تو بیلد جدید برطرف شده فقط یه مشکلش چیز پی ان هست که اونم شاید درست شده باشه اگرم درست نشد بازم نصب میکنیم.

naser
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من که نصب میکنم ، چون مشکلاتش واسه من چیزی نیست ، پیشرفت سیستم عامل و امکانات اضافه شدش ارزش تجربه رو داره

mohammad shahabi
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

ساعت 15:15 دقیقه 7ساعت و 15 دقیقه تا لحظه موعود

  ali.alka
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

  کی گفته 7 ساعت دیگ میاد؟

POORYA
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اگه اینقدر منتظر صاحب زمان بودید الان ظهور کرده بود واقعا واسه خودم متاسفم

کیان
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اینقدر نترسونید مردم رو
درسته مشکل داشته
ولی خب اون لذتی که نسخه پیش نمایش داره می ارزه
مثل کیبورد سوایپ فارسی
ایقدر باهاش حال کردم تو این مدت که نگو

  alireza
  💔 2 پاسخ دهید شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴

  عزیزمن کو کیبرد سوایپ فارسی??????سر کاریم???من خودم ۱۵۲۰ دارم ولی همچین چیزی نیسی

   mostafa panahi
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

   تو وین ۱۰ کیبورد سوایپ فارسی و تقویم جلالی اضاف شده

   سعید
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

   هست عزیزم
   من ۵۲۰ دارم
   اولین پیشنمایش وین ده رو نصب کردم سوایپ داشت برای فارسی
   ولی بعد دوهفته دانگرید کردم تو دنیم دیگه سوایپ فارسی ندارم

محسن
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

گوشی منم لومیا 820 ……اپدیت داره میشه……نمیدونم چیه

danial
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من حتما نصب می کنم اگه بمیرمم نصب می کنم

روح اله زمانی
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

با چی داری اپدیت میکنی؟؟ با اینسایدر؟؟ چرا پس مال ما من نشد؟؟

روح اله زمانی
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اعصاب ندارم یکی جوابمو بده چرا مال من اپدیت نمیشه؟؟ به چی اپدیت میشه گوشیت؟؟

arsalan
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

من برای ثبت اینسایدر مشکل دارم یوزر پس ک میدم دوباره برمیگرده صفحه اول این فست این گذینه هارو برام نمیاره ک بخوام اپتیتارو سریع بگیرم یا دیر تر چطوری ؟؟؟؟

یکی هیچی نمیگه میخواد یه چیزی بگه،،،،،، میخواین بگه؟؟؟
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

سلام دوستان شرمنده گوشی هارد و سافت ریسیت میشه ؟؟؟؟؟؟
ویه نکته ی دیگه برا دوستان..
هر فیلد مزایا و معایب خودش رو داره !!! و این فیلد هم شاید با مشکلات جدیدی روبرو باشه!!
حالا بیاد زود نصیبش نکین ! بزارین یه کم از دوستان نصیب کنن بعد نظرشون رو با ما در میان بزارن بعد نصیب کنیم ..
ممممممنووووووووون..
کم نظیرید .بی نظیر ….خداست دیگه … (-‘;

حمید
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

پیرزن رو از خونه خالی میترسونی …. 😀

mohammad shahabi
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

کسی نصب کرد؟؟ سرعت نتم پایینه ارور میده

عليرضا
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

باو اعصابم بهم ريخته
سرور نمیکشنه، همه رو معطل کرده.

امین
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

فک میکنم سرور مایکروسافت کرش کرده! مدیریت پهنای باندش از سازمان سنجش خودمون بهتر هست؟! از مایکروسافت بعید بود…

  عليرضا
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

  امین:
  فک میکنم سرور مایکروسافت کرش کرده! مدیریت پهنای باندش از سازمان سنجش خودمون بهتر هست؟! از مایکروسافت بعید بود…

  نميدونم والا فقط خدا كنه زودتر اوكي شه، میگم بنظرتون ما مرحله ای جا ننداختیم؟!

m@jid
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴

اگه به تنظیمات vpn دسترسی نداشته باشم نصب نمیکنم
اگه vpn نداشته باشم گوشی ویندوزفونی به چه دردم میخوره میرم 1100 میخرم

شمشیری
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

سلام به همگی
با کلی ذوق و شوق دیشب اینو روی لومیا 520 آپدیت کردم خیلی هنگ میکنه یه مشکل اساسی هم که کلا 10 رو به خاطر اون گرفتم Ip static بود که رو 10 نیستش
کلا جالب نبود

کاوه
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

در هنگام نصب ویندوز 10 بر روی لومیا 920 ، تنظیمات روی airpalne on بود بعد از آپدیت شدن و نصب ویندوز 10 airpalne off نمی شود . و دسترسی به سیم کارت غیرممکن است . ؟

Aydin hjr
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴

آقا چرا همیشه لومیا 930 آپدیت نداره؟؟؟
من کلی پولدادم رفتم به اصطلاح پرچم دارشون رو گرفتم بعد …

محمد
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴

من مدل 520 دارم وقتی آپدیت رو دریافت کردم بعد از اینکه باتری گوشیم تموم شد گوشیم رفته تو حالت پرواز دیگه نمی تونم تماس برقرار کنم
لطفا راهنمای کنید

FaZeL CBR
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴

salam…
man lumia 525 daram, update,esh kardam be 10…
yekam k bash kar konam khosoosiyatesho behetoon migam…
man natoonestam taghat biyaram… 😀 ^_^

افشین
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۴

یعنی تو این 24 ساعت زندگیم مختل شده ، دکمه پاور کار نمی کنه ، شدیداً سنگین شده، اینترنت سیم کارت فعال نمیشه ، مپ کار نمی کنه ، صفحه بندیش قاطی کرده و زمان استفاده از دوربین آیکن ها از کادر خارج میشن ، ساعتش تنظیم نمیشه ، تنظیمات بعضی بخش ها فعال نیستند به عنوان مثل نمی تونید دایورت کنید ، برای دانگرید هم که تا الان دردسر داشتم .

فرهاد
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴

آقا نصب نکنین… از من میشنوین نصب نکنین… من دیشب نصب کردم امروز دیوانم کرد الان دارم ریکوری میکنم

tolot36
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴

فکر کنم ماکروسافت یادش رفت صفر رو بذاره بجای ویندوز 10 ویندوز 1 داد بیرون
نصب کردم همه چیز قاطیه اطلا موقع دادن پین کد سیم کارت دوم هنگ میکنه صفحه اسکرول بالا که میاد پایین دیگه بالا نمیره و…. اول فقط صفحه کلید فارسی داشت و انگلیسی نداشت البته تو تنظیمات درست میشه در کل مشکل داره ولییییییییییییی شیطونه میگه نصبش کن !

رضا
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴

هر چیز جدید یه ایرادی میتونه دادشته باشه ولی من معتقدم برای رشد باید ریسک کرد و هزینه داد من که نصب میکنم البته هنوز برام نیونده به محض دریافت نصب میکنم بحر حال ممنون از همگی برای اظلاعات عالی و بی نقصتان

Ali
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۴

سلام. دوستان من نصب کردم و اصلا بدرد نمیخوره خیلی از نرم افزارا کر نمیکنه دیتا وصله و خاموش نمیشه.سرعت به شدت پایین . هنگ میکنه.انتن سیمکارت بالا نمیومدو انتن نداشت گوشیرو هارد ریست کردم بعد دیگه کلا بهم ریخت بعدشم دیگه کلا با نرم افزار ریکاوری ویندوز فون 1/5گیگ اینترنت مصرف کردم که ریکاوریش کردم به همون ویندوز8.1 نظر من اینه که نصب نکنین بدرد نمیخوره صب کنین تا نسخه اصلی بیاد.

hamid88
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

سلام
آیا 640 XL به وینفون 10 ارتقا پیدا می کنه؟

  رضا
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

  من هفته پیش نصب کردم . لومیا ۶۳۰ دارم . باگ زیاد داره . وارد تماسها نمیشه ، لاین و وایبر و واتس آپ سرعتشون کند میشه ، باتری رو هم زود تموم میکنه . پشیمون شدم دانگرید کردم و الان دوباره برگشتم به دنیم . منتظرم نسخه رسمی و بی عیبش بیاد

علی کریمیان
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

سلام به همگی دوستان من لومیا 1520 دارم دیروز نصب کردم کیفیت همه چیزش خوبه مشکلی باهاش نداشتم عیب زیادی که نداره ولی خیلی میتونه بهتر بشه ایشالا ابدیت های جدید مشکلاتش کم میشه ولی در کل خیلی جالب شده من تو گوشیم مشکلی که فعلا باهش برخورد نکردم همه چیز خیلی خوبه فقط هنوز فلش ساپورت نمیکنه

Mohammad
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

به دادم بررررررررررررررررررسید لومیا ۱۵۲۰دیشب یه آپدیت اومد زدم نصب شد
همه چی بهم ریخته
زود شارژ خالی میشه داغ میکنه
اس ام اس نمیره اما میاد
موقع تماس صفحه قاطی پاتیه
شبیه ویندوز ۱۰ اما هنوز نوشته دنیوم کیبورد و سیتینگ تغییر کرده میانبر ها ۱۲ تایی شده قسمت picture تغییر کرده و…
وقع عکس دیدن ریستارت میکنه گالری عکس ها دیر لود میشه
اسم های مخاطبین نیست اما شماره ها هست

چیکااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار کنم؟؟؟ :(((((((((((((((((((((((((

ابراهيم
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

سلام دوستان بنده نصب كردم روي لوميا 920 خيلي راضي هستم به عنوان تجربه بعد از نصب حتما ريست تو فاكتوري بزنين چون روي فضاي ابري بك آپ دارين نگران هيچ چيزي نباشين دوباره اطلاعات بر مي گردن( تجربه خودم)
كه مشكلات حل بشن در ضمن در قست زبان، زبان انگليسي را فعال كنيد

امین
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

سلام دوستان
کسی میدونه آیا میشه با پی سی آپدیت رو دانلود کرد و رو گوشی نصب کرد؟

tanhayiiii
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

من از زمانی ک نصب کردم با وجود همه باگ ها خیلی خوشم اومده و مصرف باتری گوشیم چند برابر شده اما دوسش دارم پس بعدی رو هم میگیرم

محمدرضا د
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

آقایون همانطور که نویسنده محترم در مقاله اشاره کردند، کلا بیلد های پیش نمایش فنی مشکل دار هستند.
در هر بیلد جدید که میاد برای روان شدن سیستم عامل:
1- حتما حتما حتما ، هارد ریست فراموش نشه. بعضی مواقع دو بار هارد ریست بهتر حواب میده.
2- قبل از اپدیت، تنطیمات زبان و منطقه دستگاه رو به حالت اولیه گوشی برگردونید بعدش آپدیت کنید (جواب میده )
3- نرم افزار ریکاوری دم دستتون باشه. زیرا به احتمال زیاد دانگرید دوباره به 8.1 لازمتون میشه. کلا پس از دانلود فایل 8.1 که حجمش هم بالاست، فایل رو سیو داشته باشین تا مدام نیاز به دانلود این حجم سنگین در هنگام دانگرید از بیلدهای بعدی نباشید.
4- تا مرداد بیلد کاملی نخواهیم داشت و همه چی از مرداد تا اواخر پاییز به سرعت کامل خواهد شد (بعد از رونمایی از ویندوز 10 دسکتاپ)
5- نتیجه کنجکاوی نسبت به مایکی = هیجان + لذت + عصبانیت + ناامیدی + الافی و از دست دادن زمان زیاد + کسب تجربه و حرفه ای تر شدن و نهایتا برگشت به سر خط اول!

علی کریمیان
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

سلام به همه دوستان عزیز
من هر دو بیلد را نصب کردم مشکلات داره اما نه به اون حدی که نشه کار کرد بیلد قبلی هنگ زیاد میکرد اما بیلد بعدی مشکلش حل شد این که گفته بودید نرم افزار های رو مموری کارت را نمیخونه من نداشتم همه برنامه هام باز شد اینم که میگید برنامه باز نمیشه و نمیشه پین کرد رو صفحه من برنامه رو صفحه چون پوشه بندی کرده بودم مشخص نبود با پوشه بندی رو صفحه تمام برنامه های که رو صفحه داشتید میاد نیاز به حذف برنامه نیست وقتی هم نصب کردید رو پندینگ بود کافیه تو ستینگ زمان گوشی را یکسال به عقب ببرید تا برنامه ها اتوماتیک از حالت پندینگ در بیاندذ بعد تقریبا یک ساعت گوشی را ری استارت کنید تاریخ به روز میشه و مشکل پندینگ هم حل میشه من تو این بیلد جدید عیب خاصی به اون صورت که میگن ندیدم مدام هم با گوشی کار میکنم امیدوارم تو این چند روز بیلد جدید بیاد سریع نصبش میکنم اگه کسی هم کمکی خواست بگه شمارمو میدم تا راهنمایی کنم

آشوب
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

شرمنده اقا عرفان اسکایپ میایین؟سپاس از زحماتتون

MR NOKIA
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

دوستانی که قند شکن میخوان … برنامه سیسکو (anyconnect) رو از استور دان کنید اکانت های سیسکو هم همه سایت های ایرانی دارن .
اقا ما یه اشتبی کردیم وین 10 رو گرفتیم :)))))))) دهنم صاف شد 😀 کاش زود بیاد نسخه جدید 🙁

MR NOKIA
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

راستی lumia 930 هستم

pouria
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

سلام
من دوتا سوال دارم
اول اینکه چرا وقتی برام پیام میاد ساعت دریافت پیامو جابجا میزنه ، مثلا اگه ساعت 15 پیام بیاد میزنه ساعت 23
دوم اینکه من هرکاری میکنم که نقشه ایرانو از داخل برنامه سایجیک دانلود کنم دانلود نمیشه و فقط لودینگ میاد و بعد یه پیغام خطا میده که نوشته an error occurred while downloading
چیه مشکلش…..؟؟؟؟؟

MiladSahraie
💔 10 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

من که منتظر یه معزجه نیستم از وین 10 – چون همینی که الان هست رو فکر کنم نسخه نهاییشم همین باشه و ظاهرش تغییر نکنه . شاید یکمی رنگ و لعاب بیشتری بهش بدن وگرنه خیلی تغییر نمیکنه.
به شما دوستانم میگم منتظر اتفاق باورنکردنی نباشید . وین 10 خیلی خوبه ولی تو فکر انقلاب ازش نباشین . اگرم پای ویندوز موندین هی نیاین بگین این چیه ؟ اون چیه ؟ همینه که هست و تغییر هم نمیکنه.

  توانا
  💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

  منظورت از تغییر اساسی چیه؟ انقلاب!!!!!مایکروسافت خیلی خوب کار کرده و تونسته سهمشو افزایش بده و به تدریج ( بعد از انتشار نسخه رسمی کامپیوتر ) قابلیت های دیگه چون otg اضافه میشه بعدشم همین اندروید تا اینجا در کل فک کردی انقلاب کرده چند نسخه است داره فقط قیافشو تغییر میده و امکانات تغییری زیادی نمیکنه ویندوزم یک سیستم عامل روان در عین حال با عملکرد ساده و پشتیبانی خوبه .

سید مجتبی
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

سلام ساعت چند میاد بیلدجدید موبایل

ارسلان
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

سلام دوستان یه برنامه که بشه فایل زیپ رو از زیپ در آورد هست،برا ویندوزفون؟؟؟
لطفا اگه هست بگید

  akbar
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

  تو استور بزنید زیپ پیدامیشه هاااااا

روح اله
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

مگه قرار نبود وین فون 10 نسخه اسلو بیاد؟!!!!!!!!!!!11
پ چ شد؟؟؟؟؟؟؟؟

سید مجتبی
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

سلام بیلدجدید موبایل کی میاد

mostafa
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

تنها نکته ای که به نظر من مهمه اینه که به هییییییچ وجه رو گوشی اولتون که همیشه ازش استفاده میکنید نصب نکنید که میره رو اعصاب
اگه520 اون گوشه افتاده دارین نصب کنین
چون بعدا دانگرید کردنش واویلاست
با سرورهای ماکرو (که خودتون میدونین سرعتش اینجا چجوریه) باید یک و خورده ای گیگ دان کرد که خیلی سخته

mmd
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

ببخشید میشه با اینترنت موبایل هم آپدیت کرد گوشیو
چجوری؟

شهرام
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

من 10 نصب کردم 2 ماه پیش.به گوشیم خیلی فشار امد کاملا باگ داشت توی همه بخشها برگردوندم رو 8.1پشنهاد میکنم نصب نکنید .در ضمن رزولوشن گوشیتونم میاد پایین

ایمان
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

عاغا من که یه بار آپدیت کردم دکمه های تاچ دیگه کار نکرد. مجبور شدم دانگرید کنم.
مخلص شما
لومیا 520

شهرام
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

وقتی ویندوز10 پیش نمایش گوشی رو از گارانتی خارج میکنه خوب یعنی به گوشی داره فشار میاره چرا باید نصب کنید منتظر10 اصلی باشید

شهرام
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

من 930 دارم داشت داغون میشد با ویندوز 10

bloodthirstyb
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

سلام…یکی سوال منو جواب بده لطفا…لینک سوال : http://winphone.ir/question/20840/%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-fifa-15

محمود دهقان
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

چرا باید نصب کنیم؟

چند نفر از اینایی که نصب کردن با مایکروسافت در تماس هستند و فیدبک میدن و و در مورد مشکلات مایکروسافت رو راهنمایی میکنن؟

  شهرام
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

  دقیقاً قول میدم هیچ کدوم از اینهایی که ویدوز ۱۰ اپ کردن راضی نیستم ویندوز ۱۰ پر اشکاله

pouria
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

سلام
من 3تا سوال دارم
اول اینکه چرا وقتی برام پیام میاد ساعت دریافت پیامو جابجا میزنه ، مثلا اگه ساعت ۱۵ پیام بیاد میزنه ساعت ۲۳
دوم اینکه من هرکاری میکنم که نقشه ایرانو از داخل برنامه سایجیک دانلود کنم دانلود نمیشه و فقط لودینگ میاد و بعد یه پیغام خطا میده که نوشته an error occurred while downloading
چیه مشکلش…..؟؟؟؟؟
سوم اینکه : من دلیوریده گوشیمو فعال کردم
بجای اینکه وقتی پیامی ارسال میشه و به دست مخاطب میرسه یه تیک بیاد کناره پیامم یه پیام میاد که واقعا رو اعصابه ، میشه کاریش کرد که مثل بقیه سیستم عاملا بشه و بجای یه پیام یه تیک کنارش بزنه….؟؟؟؟

  شهرام
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

  شما ویندوز ۱۰ نصب کردین؟

mehdi
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

برای 930 وین 10 اومده؟

رضا شیری
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

دوستان گل نصب نکنید بدبختتون میکنه
من چند روز پیش به 10 مهاجرت کردم منتها گوشی شد خدای هنگ و نبود امکانات ابتدایی واقعا عذاب آورترین لحظه زندگیمو تو این چند روز گذروندم و با کلی دردسر به 8 برگردوندم که نتیجه کار پاک شدن فیها خالدون اطلاعاتم بود چون مجبور به فلش کردن شدم
حالا برگشتیم رو نسخه سایان و اول بدبختی… گوشی تو اتصال به وای فای و حساب به مشکل عظیم برخورد و موقع چک کردن آپدیت برای دینیم دایم ارور تاریخ و ساعت میداد / همه چیز هم کنترل کردم هزاران بار و ده ها سایت رو کامل زیر و رو کردم مشکلم حل نشد
حالا امروز بدون اینکه تنظیماتی رو دست زده باشم بهم دینیم رو نشون داد و منم شروع دانلود رو زدم منتها همش تا 10 درصد میره و ارور میده نتم 2 مگهو سرعت عالی هم دارم خلاصه سرتون رو درد نیارم … به 10 پیش نمایش نرید مثل چی چی پشیمون میشید از کردتون
موفق باشید /. لومیا 1020

سجاد
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

من به ویندوز ده آپگرید کردم. بلافاصله بعد از اپدیت گوشی بالا نمیومد دیگه.مجبور شدم هارد ریست کنم.
چند روز بعد دوباره از کار افتاد دوباره هارد ریستش کردم.
فعلا بیشتر تغییرات تو ظاهر و فضاسازی سیستم عامله.البته از کیفیت بالای اسپارتان هم نباید غافل شد.

شهرام
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴

مایکروسافت امد وین ۱۰ معرفی کنه که یه سری مشکلات کوچیک رو کاربرا بگن بهش .من نمیدونستم کل ویندوز پیش نمایش مشکل داره از مایکروسافت این انتظارو نداشتم هرگز واقعا که

ario56
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

سلام دوستان.هرچند سوالام بی ربطه ولی اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.من جدیدا وینفون گرفتم و برای ضبط مکالمات برنامه ایی توی استور پیدا نکردم.برنامه بود ولی مثل ACr توی آندروید ضبط نمیکرد.اگه یکی اسمه یه برنامه واسه ضبط اتوماتیک مکالمات رو بهم بده ممنون میشم.سپاس

ahmad
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴

سلام دوستان دارم دارم لومیا ۹۲۰ اپدیت میکنم حجم دانلودی چقدر میشه ؟؟؟

محمد
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴

من لومیا ۶۲۰ دارم از طریق اینسایدر اقدام به اپدیت گوشیم کردم دانلود تکمیل شد هنگام نصب اون چرخدندها میان کمی بعد اما یک شکلک ناراحت میاد و گوشی خاموش میشه

محمد
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

سلام
توروخدا کمک..من پیامکم قطع شده از وقتی ویندوز ۱۰ شدم.ریست که میکنم درست میشه باز قطع میشه بعد دو روز…قسمت cllular&sim هم هنگه اصلا وا نمیشه
خواهشا کمک کنین…مرسی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,