درحال حاضر ،ما با یک عصر با شکوه و فرخنده ای از عرضه بازی های رایگان مانند Path of Exile and Warframe رو برو هستیم . برخی از توسعه‌دهندگان بسته‎‌های الحاقی بازی‌ها را به‌صورت رایگان عرضه می‌کنند، این در حالی است که متاسفانه برخی از آنها برای دریافت بسته الحاقی هزینه اضافی را به جیب گیمر تحمیل می‌کنند. 

با این حال ،یکی از این عنوان ها به دلیل حفظ محبوبیتش هیچ گاه به این امر دچار نشد. Gaijin Entertainment’s War Thunder ،یک مبارزه درژانر MMO با استفاده از سلاح جنگی است، که دارای قابلیت اجرا روی کنسول های مختلف ( کراس پلتفرم) ، ارائه ماموریت وهای خاص رقابت های چند نفره وبسیاری دیگر به صورت رایگان است.

با در دسترس بودن این بازی برای کنسول PS4 و آمدن نسخه ایکس باکس وان آن در آینده ای نزدیک،‌ ما درمورد وضوح تصویر و نرخ فریم آن کنجکاو بودیم ودریافتیم که این بازی امکان دارد بر روی ایکس باکس وان ایکس یا سونی4 پرو(pro) اجرا شود.با صحبت کردن با آنتون یودینتسو، مدیر عامل شرکت Gajjin ، پرسیدیم که آیا حالت های مختلفی برای صاحبان تلویزیون های 4K و1080p مانند بعضی از بازی هایی که اخیرا این کار را انجام داده‌‌‌اند، وجود خواهد داشت؟

یودینتسو پاسخ داد:

در حال حاضر این بازی با نرخ فریم بیش از30 فریم برثانیه وبا وضوح تصویر 4k بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس در حال اجرا است. تا به امروز، هیچ حالت جداگانه ای برای تلویزیون های 1080p وجود ندارد ،اما با استفاده از انتی الیاسینگ (آنتی الیاسینگ به زبان ساده یعنی ضد اَلیاس، منظور از الیاس هم شکستگی خطوط است) فوق العاده در حالت 1080p در کنسول ایکس باکس وان ایکس ،کیفیتی مشابه با کیفیت تصویر 4k را ارائه می‌دهد.

ایکس باکس وان ایکس چه مزایایی را نسبت به ایکس باکس وان با در نظر گرفتن قدرت پردازش قوی آن ارائه میدهد؟ یودینتسو یادآورمی‌شود که پیشرفت های زیادی در دست نسل فعلی وجود دارد و تنها یکی از آنها کیفیت 4k است که باعث می‌شود ،جنگ های بسیار هیجان انگیزتر شوند.

یودینتسو گفته است:

شرکت مایکروسافت کنسول ایکس باکس وان ایکس را به عنوان قدرتمندترین کنسول جهان معرفی کرده است وقطعا پیشرفت های بزرگی دربرابر نسل فعلی یعنی ایکس باکس وان ،مخصوصا قدرت بی‌نظیر پردازنده گرافیکی ان وجود خواهد داشت.   در رابطه با بازی War Thunder،ایکس باکس وان ایکس قادراست بازی را به صورت روان و به راحتی در رزولوشن 4k اجرا کند ، که به بازیکنان ایکس باکس اجازه می دهد که از جنگ های حماسی این بازی تا نهایت لذت ببرند.

نظرات شما درمورد بازی war thunder وبخصوص در مورد نسخه ایکس باکس وان آن که منتشر خواهد شد چیست ؟؟ در قسمت نظرات ما را آگاه کنید.

منبع :

GAMING BOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,