درحالی که این عنوان یکی از عنوان های بسیار جذب است، اما متاسفانه محیط آن به خوبی طراحی نشده و اصلا قابل توجه شما قرار نمی‌گیرد. بریدن و کشتن دشمنان در آشیانه ها و راهرو ها قسمت اعظم این بازی را تشکیل می‌دهد و این بازی شدیدا به فضاهای بیشتری نیاز دارد.خوشبختانه، توسعه دهنگان با دریافت این انتقادات تصمیم به تغییر محیط بازی و اضافه کردن محیط های جدیدی گرفتند.

چندماه پیش، توسعه دهنگان استودیو Digital Extremes شروع کار بر روی این بسته الحاقی را اعلام کردند. بسته الحاقی Plains of Eidolon نه تنها به شما اجازه می‌دهد که در جهانی پهناور به صورت آزادانه پرسه بزنید بلکه شخصیت های مختلفی دراین محیط وسیع قرار گرفته است که شما می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. در بازی Warframe معمولا عادت به تجربه کردن سیارات مختلف را ندارید اما با وجود این بسته، این قابلیت نیز برای شما فراهم شده است.

این بسته الحاقی در ماه اکتبر سال جاری برای پی‌سی عرضه شده بود و امروز نیز این بسته بالاخره برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن4 عرضه شد. Plains of Eidolon علاوه بر ارائه محیطی وسیع، سلاح ها، آیتم ها و قابلیت هایی برای ارتقاء زره هایتان را نیز ارائه می‌دهد. محیطی سرشار از کوه‌ ها، تپه ها، رودها وغارها همه بخشی از این بسته الحاقی را تشکیل می‌دهند.

این محیط جدید تا ۵۰ کاربر را به طور همزمان پشتیبانی می‌کند و به شما ماموریت ها، چالش ها و مواد مختلف دیگری را نیز پیشنهاد می‌کند.در روزها این محیط به مکانی نسبتا امن و بی خطر تبدیل می‌شود و شما تنها با گرینرها(Grineer) مبارزه می‌کنید وبه کارهای مختلفی مانند ماهیگیری ومواردی شبیه به آن می‌توانید مشغول شوید اما شب ها قضیه کاملا متفاوت است و شاید تنها بازیکنان ماهر به توانند از این محیط بی‌رحم جان سالم بدر ببرند زیرا در شب ها موجودات عظیمی به جست و جوی شکار می‌پردازند و احتمالا این بزرگترین چالش این جهان وسیع به شمار می‌رود.

اگر شما بازی هیجان انگیز Warframe را تجربه نکردید یا به تازدگی با دنیای بازی های ویدئویی آشنا شدید، الان بهترین زمان برای امتحان کردن این عنوان است و این را به یاد داشته باشید که این بازی و بسته الحاقی فوق العاده آن به صورت رایگان ارائه می‌شوند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

247 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,