امروز خبرهای خوب زیادی برای کاربران اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی داریم که یکی از آن‌ها این است که این افراد می‌توانند تا فردا از تجربه استفاده رایگان از عنوان Warhammer: Vermintide 2 بهره‌مند شوند. بله درست متوجه شدید، عنوان Warhammer: Vermintide 2 که از ساخته‌های استودیوی فت شارک (Fatshark) به حساب می‌آید، در حال حاضر برای کاربران اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان قابل بازی است. این فرصت تا فردا سوم سپتامبر همچنان قابل استفاده است.

اگر هنوز موفق به تجربه این بازی کو-آپ هک اند اسلش نشده‌اید، این بهترین فرصتی است که برایتان فراهم شده است؛ به خصوص با بهبود‌ها و ارتقاهایی که این بازی تا به حال دریافت کرده، بهتر از هر زمان دیگری به نظر می‌رسد.

کسانی که از تجربه رایگان این بازی لذت برده‌اند، می‌توانند آن را با ۵۰ درصد تخفیف از شبکه استیم دریافت کنند. این تخفیف فقط تا فردا یعنی سوم سپتامبر قابل استفاده خواهد بود اما این تخفیف شامل نسخه Collector’s Edition این بازی نیز می‌شود که ارزش آن را بالا می‌برد. همینطور Shadows Over Bogenhafen، که اولین بسته الحاقی این بازی به حساب می‌آید هم اخیرا منتشر شده است. بنابراین اگر دوست دارید محتوای بیشتری از این بازی در اختیار داشته باشد، می‌توانید با تهیه این بسته الحاقی از بازی خود لذت بیشتری ببرید.

عنوان Warhammer: Vermintide 2 بهبودهای قابل توجه زیادی نسبت به نسخه اول خود داشته است. به غیر از وجود ۵ قهرمان که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید، هر کدام از این ۵ قهرمان سه Career مختلف هم دارند که بازی‌بازان می‌توانند بر اساس سبک بازی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. همچنین یک سیستم Heroic Deeds نیز در این بازی به کار گرفته شده که مراحل اصلی و فرعی این بازی را تغییر می‌دهد تا جوایز بزرگ‌تر و ارزشمند‌تری در اختیار بازی‌بازان قرار بگیرد. برای کسب آخرین خبرها از این بازی همچنان با ما همراه باشید.

منبع :

GAMINGBOLT

627 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,