Wasteland-2-Directors-Cut2

سری Wasteland یکی از قدیمی ترین عناوین بازی هاست که نسخه اول آن حدود ۲۰ سال پیش عرض شد و الهام بخش سری  Fallout بود و همچنان یکی از برترین عناوین تاریخ دنیای بازی ها به حساب می آید. نسخه ی دوم این بازی سال گذشته توسط inxile-entertainment با نام Wasteland 2: Director’s Cut رونمایی شد و حال این بازی بر روی استور ویندوز ۱۰ دیده شده است.  

Wasteland-2-Directors-Cut-en-la-tienda-de-Windows-10

براساس گزارش مایکروسافت اینسایدر اسپانیا، این بازی حجمی حدود ۷ گیگابایت دارد و با پردازه های AMD و NVIDIA سازگار خواهد بود. البته این اولین باری نیست که گیمرهای رایانه ای این بازی را بر روی کامیپوتر خود مشاهده می کنند، این بازی قبلا از طریق استیم و به صورت مستقل نیز منتشر شده بود و در حال حاضر این بازی بر روی استور ویندوز نیز قرار خواهد گرفت و این اتفاق باعث افزایش کیفیت بازی هایی خواهد شد که بر روی استور قرار می گیرند.

سری Wasteland یکی از قدیمی ترین عناوین بازی هاست که نسخه اول آن حدود ۲۰ سال پیش عرض شد و الهام بخش سری Fallout بود و همچنان یکی از برترین عناوین تاریخ دنیای بازی ها به حساب می آید. نسخه ی دوم این بازی سال گذشته توسط inxile-entertainment و در جریان نمایشگاه E3 رونمایی شد.

WASTELAND 2

سبک داستانی و مراحل بازی به گونه ای طراحی شده که معمولا می توانید از میان چند ماموریت مشخص، یکی از انتخاب و دنبال کنید. داستان ویستلند ۲ بیشتر در ذهن گیمر شکل می گیرد. ثانیه به ثانیه بازی با تفکر گیمر درباره چگونگی تاثیرگذاری روی نوار خوبی و بدی می گذرد و با توجه به انتخاب های شما، به فردی شرور یا بسیار پاک تبدیل خواهید شد. Wasteland 2 در عین انتقال مفاهیم انسان دوستانه ی خود، به شما یادآوری خواهد کرد که حتی مهربانی و هم نوع دوستی نیز بعضا به اندازه ی کافی موثر نیست و باید کارهای دیگری انجام داد.

تریلر این بازی را می توانید از ویدیوی زیر مشاهده کنید:

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,