_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

مدت گیم پلی Wasteland 3 بیش از ۵۰ ساعت خواهد بود

عنوان پیش روی Wasteland 3 اثر استودیوی inXile ممکن است بزرگ‌ترین و پرهزینه‌ترین عنوان نقش آفرینی سال با یک محیط جهان آزاد نباشد که امسال در بین همه بازی‌های دیگر تجربه کرده باشید اما در عین حال نیز وسعت این پروژه در حدی نیست که بتوانید با اسم “یک بازی کوچک” از آن یاد کنید. در ادامه اطلاعات بیشتری از وسعت این بازی و دنیای آن در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ویژگی و المان‌های انتخاب از نان شب هم در چنین بازی‌هایی مهم‌تر است که این موضوع درمورد عنوان Wasteland 3 نیز به خوبی صدق می‌کند. اما یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین سوالاتی که درمورد این بازی وجود دارد این است که از نظر مقدار گیم پلی و ساعت به طول انجامدین آن چه انتظاری باید از این بازی داشته باشیم؟

اخیرا Tim Campbell، کارگردان این بازی در گفت و گوی جدیدی که در مصاحبه خود با WCCFTECH داشته، به این سوال پاسخ داده است. اگرچه تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی در استودیوی inXile Entertainment برای این بازی نیز به دنبال این بودند که از نظر مقدار ساعات گیم پلی اندازه Wasteland 2 که آن هم حدود ۵۰ ساعت بود، به همین اندازه طول بکشد اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که به خاطر انتخاب‌های متفاوتی که ممکن است بازی‌بازان در این بازی انتخاب کنند، محاسبه دقیق مقدار گیم پلی این بازی و ساعت به طول انجامیدن آن کار سختی است اما در نهایت آن‌ها تخمین می‌زنند که این بازی از چیزی که انتظارش را دارند، بیشتر طول بکشد و به این زودی‌ها به اتمام نرسد. کارگردان این بازی در این زمینه چنین اظهار می کند که:

ما به دنبال محقق کردن ۵۰ ساعت گیم پلی برای این بازی بودیم و هدف اصلی ما هم همین بود که تقریبا از نظر طولانی بودن به اندازه چیزی است که Wasteland 2 هم بود. اما اکنون این چیزها به این شکل است که، من قصد اندازه گرفتن آن را داشتم ولی در نهایت محاسبه آن غیر ممکن بود. چرا که با داشتن بازی خوبی که می‌توانید در آن تصمیم‌های بسیار زیادی اتخاذ کنید، می‌توانید راه‌های مختلفی را پیدا کنید که به آن (پایان بندی بازی) دست پیدا کنید. همیشه سبک‌های بازی کوتاه‌تر وجود دارد که بعضیا انجام می‌دهند در حالی که راه‌های طولانی‌تر برای بازی کردن بازی هم همیشه وجود دارند. بنابراین ما میانه آن را هدف قرار دادیم که سپس تجربیات بازی‌بازان می‌تواند بسیار کوتاه‌تر یا بلندتر از چیزی باشد که ما برایشان در نظر گرفته‌ایم. من می‌دانم که ما از همان اول مقدار این بازی را به اندازه Wasteland 2 در نظر گرفته بودیم اما به نظرم در نهایت طولانی‌تر از آن به ثمر خواهد نشست.

در همین مصاحبه سازنده‌های بازی درمورد ویژگی‌ها و مکانیزم‌های مولتی پلیر بازی Wasteland 3 نیز صحبت کردند تا اطلاعات مفیدی از این بازی در اختیار بازی‌بازان قرار بگیرد. عنوان Wasteland 3 قرار است در تاریخ نامعلومی از سال آینده برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,