عنوان Wasteland 3 اثر استودیوی inXile علیرغم لحن عجیب طنز آمیز خود در تریلر اخیرش، به نظر می‌رسد یکی از جالب‌ترین بازی‌هایی است که پیش رویمان قرار دارد. همین دیروز بود که سازنده‌های این بازی خبر از وجود گیم پلی ۵۰ ساعته در این بازی دادند که با توجه به انتخاب‌ها و گزینه‌هایی که بازی‌بازان می‌توانند انتخاب کنند دقیقا نمی‌توان آن را تخمین زد اما تمام سعیشان بر این بوده که حداقل به اندازه نسخه قبلی، محتوا داشته باشد و به هماه اندازه طولانی باشد اما اطلاعات این بازی هنوز به اتمام نرسیده.

در همین مصاحبه که سازنده‌های این بازی خبر از وجود گیم پلی ۵۰ ساعته داده بودند، مدیر استودیوی inXile که کار ساخت و توسعه این اثر را بر عهده دارد، یعنی آقای برایان فارگو (Brian Fargo)، در این مورد صحبت کرده که این فرنچایز به اندازه یک نسخه از Fallout برای آن‌ها ضرورت و اهمیت دارد.

فارگو در کنار Tim Campbell، کارگردان بازی Wasteland 3، گفت یک برنامه کامل از نظر بسته الحاقی برای این بازی در نظر گرفته‌اند. وی در این رابطه چنین گفت که:

ما واقعا می‌خواهیم این بازی را با قدرت پشتیبانی کنیم. ما چیزهای زیادی برای این بازی در نظر گرفته‌ایم که نه تنها شامل پچ و بهبود دهنده جدید می‌شود، بلکه از نظر به روز رسانی‌ها و محتویات جدید هم همینطور است. همچنین مراحل جدید، داستان‌های اضافی جدید، سلاح‌ها و تمام چیزهای دیگر که برای این بازی به عرضه خواهند رسید جزو برنامه‌های ما برای پشتیبانی پس از عرضه از بازی Wasteland 3 است.

دلیل این که استودیوی inXile چنین پشتیبانی عمیق و پرباری از بازی پیشروی خود می‌خواهد انجام دهد این است که به خدمت مایکروسافت درآمده است و از این به بعد به عنوان یکی از استودیوهای فرست پارتی این شرکت به فعالیت خود ادامه خواهد داد که این تصمیم از سال گذشته اتخاذ شده بود. تیم کمپبل در این زمینه چنین گفته است که:

قبلا ممکن بود زیاد از برنامه‌ و نقشه‌هایمان از نظر عرضه بسته‌های الحاقی مطمئن نباشیم یا این که قادر نبودیم تا این حد متعهد به انجام این کار باشیم. اما برای این یکی در حال برنامه ریزی‌های دقیق بیشتری هستیم تا برای مدتی طولانی Wasteland 3 را پشتیبانی کنیم. ما امیدواریم بتوانیم تا یک دهه آینده به کار کردن روی این فرنچایز ادامه دهیم. این بازی مثل Fallout برای ما است.

وقتی که به خاطر بیاورید که در اصل این Fallout بود که از سری Wasteland الهام گرفته شد، جالب است که ببینیم حالا این کار چطور بر عکس انجام خواهد شد. با در نظر گرفتن این که زمانی عنوانی مثل Wasteland 2 به استودیوی inXile کمک کرد تا این استودیو از نظر موفقیت و شهرت و اعتبار به جایگاه خوبی دست پیدا کند و مورد تحسین مردم قرار بگیرد، منطقی است که سازنده‌ها و مسئولان ارشد آن بخواهند دوباره به چنین روزهای برگردند و عصر طلایی خود را دوباره تکرار کنند.

عنوان Wasteland 3 قرار است در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به عرضه برسد. این بازی شامل بخش مولتی پلیر نیز خواهد بود که در کنار آن یک سری ویژگی دیگر نیز به آن اضافه شده تا برای اولین بار فقط در همین نسخه به این فرنچایز وارد شده باشد. پس باید انتظار اضافه شدن نوآوری‌ها و ویژگی‌های جدید زیادی به این سری داشته باشیم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,