whach dogs

همانطور که در خبرهای گذشته خدمت شما اطلاع دادیم شب گذشته یوبیسافت سری دوم از بازی Watch Dogs 2 را به طور رسمی معرفی و تریلر جذابی نیز برای آن عرضه کرد. این بازی طبق گفته یوبیسافت در ۱۵ نوامبر سال جاری برای اکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و PC عرضه خواهد شد، حال پیش فروش سه نسخه از این بازی برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ آغاز شده است و یوبیسافت برای کسانی که نسخه پیش نمایش را خریداری کنند مزایایی را نیز در نظر گرفته است.

gallery-1465406909-watch-dogs-art

اگر شما نسخه اول این بازی را انجام داده باشید حتما می دانید که داستان نسخه اول بازی در شهر شیکاگو جریان داشت اما این بار قرار است اتفاقات بازی در شهر سان فرانسیسکو رخ بدهند. از آن جا که نسخه اول بازی دارای ایرادات و مشکلاتی بود به نظر می رسد کمپانی سازنده تصمیم گرفته است که نسخه دوم بازی را بدون کاراکتر آیدن پیش ببرد و شخصیت دیگری را با نام مارکوس هالوی جایگزین نقش اول بازی کرده است.

gallery-1465406830-watch-dogs-3

این کاراکتر جدید یک جوان دورگه است که پدر و مادر او آفریقایی و آمریکایی بوده اند، هالوی همچون آیدن توانایی بالایی در هک کردن دارد و تفاوت اصلی وی با شخصت اول چابکی او است زیرا هاوی توانایی انجام حرکات پارکور را دارد که این امر به زیبایی و جذابیت بازی خواهد افزود. این بازی طبق گفته شرکت یک بازی کاملا جهان باز بوده و امکان هک تمامی ویژگی های آن همچون ماشین ها و موبایل ها وجود دارد.

watch_dogs_2.0.0

طبق وعده یوبیسافت کاربرانی که این بازی را پیش خرید کنند یک ماموریت بیشتر با نام  Zodiac Killer دریافت می کنندکه پس از اتمام آن یک لباس رایگان برای کاراکتر خود دریافت خواهند کرد. همانطور که ابتدای مطلب گفته شد این بازی در سه نسخه با قیمت های مختلف هم اکنون پیش فروش می شود که مشخصات آن ها را در ادامه می توانید ببنید.

Watch_Dogs 2 : شامل بازی اصلی و ماموریت Zodiac Killer

Watch_Dogs 2 Deluxe Edition : شامل بازی، ماموریت Zodiac Killer و بسته های لوکس ۱ و ۲ که شامل آیتم‌ های شخصی‌ سازی‌ هستند.

Watch_Dogs 2 Gold Edition : شامل بازی، ماموریت Zodiac Killer، بسته های لوکس ۱ و ۲ که شامل آیتم‌ های شخصی‌ سازی‌ هستند و همچنین سیزن پس.

در ادامه می توانید تریلر این بازی جذاب را تماشا کنید.

دانلود ویدیو

منبع :

MSPOWERUSER

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,