در جریان مراسم EA Play 2017 در شب گذشته، الکترونیک آرتز از بازی جدید خود با نام Anthem رونمایی کرد و پس از آن تنها یک تریلر کوتاه منتشر شد که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید. در طول مراسم، الکترونیک آرتز جزئیات این بازی را منتشر نکرد و علاقه مندان را برای دیدن نکات بیشتر به مراسم مایکروسافت دعوت کرد و امشب در جریان مراسم یک ویدیو ۶ دقیقه ای از گیم پلی این بازی نیز توسط الکترونیک آرتز منتشر شد.

این IP جدید پیش از این با نام Dylan در خبرها شناخته می شد و به عنوان یک بازی ترکیبی از نقش آفرینی اکشن و بازی آنلاین است که داستان جذابی را نیز دنبال می کند، کمپانی الکترونیک آرتز پیش از این اعلام کرده بود که در آینده تصور گیمرها را در رابطه با سبک بازی های اکشن تغییر خواهد داد و شما با تماشای گیم پلی این بازی متوجه خواهید شد که این کمپانی این اقدام را آغاز کرده است و شما در Anthem با یک بازی اکشن متفاوت سرو کار خواهید داشت.

در این تریلر شما جهان پس از آخرالزمانی را شاهد هستید که در آن جنگل های سربز و هیولاهای غول پیکر ترکیب متفاتی از یک بازی را ارائه می دهند. شما باید آن ها را شکست دهید یا از آن ها دوری کنید، این به این معناست که می توانید از زیر آب های موجود در محیط زیبای بازی شنا کنید و از خطر فرار کنید و یا از عناصر طبیعی استفاده کرده و از جان خود در برابر آن ها محافظت کنید. شما برای شکست دادن این هیولاها می توانید به صورت انفرادی یا به کمک دوستان خود این کار را انجام دهید. همچنین همانطور که در تیزر مشاهده می کنید کاربر این امکان را دارد تا از طریق آسمان در تمام ینقاط این جهان گسترده پرواز کند.

الکترونیک آرتز اعلام کرده است که این بازی در ماه مارس ۲۰۱۸ به صورت رسمی برای اکس باکس وان و ویندوز عرضه خواهد شد.

منبع :

POLYGON

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ss
پاسخ دهید دوشنبه 22 خرداد 1396

فقط باید گفت WTF
😀

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,