ویندوز 10 اس

سرفس لپ تاپ بیش از یک ماه است که عرضه شده و ما دوباره به برخی موضوعات مثل انتقال به ویندوز ۱۰ پرو پرداختیم. در حالی که ویندوز ۱۰ اس دارای برخی ویژگی های خوب است، اما مشکلات بسیار کوچکی نیز در استفاده روزمره دارد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

راه حل برای ویندوز ۱۰ اس واضح است: به ویندوز ۱۰ پرو کوچ کنید. بسیاری از مردم فکر می کنند که زمان انتقال از ویندوز ۱۰ اس به ویندوز ۱۰ پرو طولانی است و آیا نیاز به دانلود یک فایل بزرگ دارد؟

Mark Guim در این ویدئو نشان می دهد که چگونه این سوئیچ در زمان بسیاری کوتاهی صورت می پذیرد.

در این بررسی نشان داده شده که انتقال به ویندوز ۱۰ پرو به سرعت خوردن یک فنجان قهوه است، اما در این فیلم می توانید همه چیز را به صورت واقعی ببینید و تصمیم خود را بگیرید.

متاسفانه، برگشت به ویندوز ۱۰ اس از ویندوز ۱۰ پرو با مشکلات زیادی همراه است، البته قطعا تعداد کمی از کابران چنین تصمیمی می گیرند.

خوشبختانه، تعویض به ویندوز ۱۰ پرو در سال ۲۰۱۷ برای کسانی که سرفس لپ تاپ دارند رایگان است. در سال ۲۰۱۸ نیز مایکروسافت ۵۰ دلار برای هزینه ی لایسنس ویندوز ۱۰ پرو دریافت می کند که این ۵۰ دلار ارزانتر از کوچ از ویندوز Home به پرو است (۹۹دلار).  هزینه لایسنس ویندوز ۱۰ پرو ۵۰ دلار ارزانتر است چه الان آن را بخرید یا بعدا خریداری کنید.

830 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,