battlefield_1_faceoff1

دیروز الکترونیک آرتز ویدیوی جدید از بخش داستانی بازی منتشر کرد که اطلاعات جالبی را از روند داستانیِ این بازی در اختیار بینندگان قرار می‌دهد. در این ویدیو شاهد روند سریع و شلوغ گیم‌پلی این بازی خواهیم بود که شما برای تماشا می‌توانید در ادامه‌ی مطلب با وینفون همراه باشید.

همان‌طور که احتمالا مطلع هستید، شما در این بازی در نقش چندین سرباز بازی خواهید کرد که در جبهه‌های گوناگون مشغول به جنگ هستند. حال در این ویدیو شاهد این هستیم که پس از مرگ سربازی که در نقش آن بازی می‌کردید، در نقش سربازی دیگر در خواهید آمد که ابتکاری جالب از تیم سازنده‌ی این بازی به‌حساب می‌آید.

نکته‌ی جالب در این ویدیو، روبرو شدن دو سرباز از دو کشور متفاوت در آخر ویدیو است که ما در نقش هر دوی آن‌ها بازی کرده بودیم و پس از اینکه اسلحه‌های خود را به پایین می‌آورند، صحنه‌ای احساسی از جنگ شکل می‌گیرد که بینندگان را تحت‌تاثیر خود قرار می‌دهد.

این بازی در تاریخ ۲۱ اکتبر، برای دارندگان اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‎‌های شخصی منتشر خواهد.

دیدگاه خود را در این زمینه با ما به‌اشتراک بگذارید.

منبع : وینفون
417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
پروفسور زووم
پاسخ دهید دوشنبه 11 مهر 1395

عجب بازی وابتکاری

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,