battlefield_1_faceoff1

دیروز الکترونیک آرتز ویدیوی جدید از بخش داستانی بازی منتشر کرد که اطلاعات جالبی را از روند داستانیِ این بازی در اختیار بینندگان قرار می‌دهد. در این ویدیو شاهد روند سریع و شلوغ گیم‌پلی این بازی خواهیم بود که شما برای تماشا می‌توانید در ادامه‌ی مطلب با وینفون همراه باشید.

همان‌طور که احتمالا مطلع هستید، شما در این بازی در نقش چندین سرباز بازی خواهید کرد که در جبهه‌های گوناگون مشغول به جنگ هستند. حال در این ویدیو شاهد این هستیم که پس از مرگ سربازی که در نقش آن بازی می‌کردید، در نقش سربازی دیگر در خواهید آمد که ابتکاری جالب از تیم سازنده‌ی این بازی به‌حساب می‌آید.

نکته‌ی جالب در این ویدیو، روبرو شدن دو سرباز از دو کشور متفاوت در آخر ویدیو است که ما در نقش هر دوی آن‌ها بازی کرده بودیم و پس از اینکه اسلحه‌های خود را به پایین می‌آورند، صحنه‌ای احساسی از جنگ شکل می‌گیرد که بینندگان را تحت‌تاثیر خود قرار می‌دهد.

این بازی در تاریخ ۲۱ اکتبر، برای دارندگان اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‎‌های شخصی منتشر خواهد.

دیدگاه خود را در این زمینه با ما به‌اشتراک بگذارید.

منبع : وینفون
323 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
پروفسور زووم
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵

عجب بازی وابتکاری

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,