xbox-one-s-battlefield-1-special-edition-bundle-1tb

کنسول جدید اکس باکس وان اس باندل بازی بتلفیلد ۱ به زودی در ۱۸ اکتبر به دست خریداران خواهد رسید. در این مطلب جعبه گشایی این کنسول زیبا به نمایش گذاشته می شود. با وینفون همراه باشید.

Graeme Boyd در این ویدیو این کنسول را با تغییراتش برای کاربران نشان می دهد. تغییراتی نظیر منبع برق جدید، طراحی کوچکتر و زیباتر و… را برای کاربر توضیح میدهد. این کنسول همچنین دارای حافظه ذخیرا سازی ۱ ترابایتی و رنگ خاص است که با دسته هماهنگ شده است.

این کنسول با نام Special Edition عرضه می شود که علاوه بر دسته هماهنگ با رنگ کنسول بازی Battlefield 1: Early Enlister Deluxe Edition در تاریخ ۱۸ اکتبر قابل دانلود است. با خرید این باندل کاربران به محتوای اضافی Hellfighter, Red Baron,  و Lawrence of Arabia دسترسی خواهند داشت. سه ماشین اختصاصی و پنج پک مبارزه نیز برای دانلود در نظر گرفته شده است. علاوه بر همه اینها با خرید این باندل خاص یک ماه اشتراک EA نیز در اختیار خریدارن قرار خواهد گرفت.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P  | دانلود با کیفیت ۳۶۰P


آیا شما نیز از خریداران این کنسول خواهید بود؟

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,