_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عنوان We Happy Few منتشر شد

پس از عرضه این عنوان به صورت دسترسی زودهنگام، به تازگی عنوان We Happy Few به صورت رسمی برای رایانه های شخصی و کنسول های ایکس باکس وان عرضه شده است.

بالاخره  پس از گذشت مدت ها عنوان We Happy Few از حالت دسترسی زودهنگام خارج شد و به صورت رسمی در دسترس تمامی کاربران قرار گرفت. این عنوان توسط استودیو Compulsion Game  ساخته شده است و شرکت Gearbox  آن را خریداری کرده است و وظیفه انتشار آن را بدست گرفته است. همچنین استودیو Compulsion Game مدت ها قبل توسط شرکت بزرگ مایکروسافت خریداری شده بود.

عنوان  We Happy Few دارای سه شخصیت قابل بازی است که هریک به روشی خاص قصد دارند تا با جرم و جنایت و موانع بر سر راه خود، مبارزه کنند. البته این عنوان شاهد چندین شصیت منفی و مرموز نیز خواهیم بود.

در کنار عرضه رسمی عنوان  We Happy Few  و خارج شدن آن از حالت دسترسی زودهنگام، محتوای دیگری با نام  Uncle Jack Live VR نیزبرای این عنوان منتشر شده است که در واقع به پلتفرم پلی استیشن VR مربوط می‌شود و کاربران آن قادر خواهند بود تا برای دریافت آن اقدام کنند که البته به وسیله آن داستان یکی از شخصیت های قابل بازی را می‌توانند به صورت واقعیت مجازی تجربه کنند. به طور کلی، تیم سازنده این عنوان قصد دارد تا در ادامه به پشتیبانی از این عنوان پرداخته و بسته‌ های الحاقی و بروزرسانی های مختلف و متفاوتی را برای این عنوان عرضه کند و همچنین به نظر می‌رسد که این عنوان برای مدت طولانی از طرف تیم سازنده پشتیبانی خواهد شد. البته این عنوان از یک سیزن پس هم برخوردار خواهد بود که به صورت جداگانه هم قابل خریداری است، اما اگر قصد دارید تا این سیزن پس را به همراه نسخه اصلی خریداری کنید، می‌توانید نسخه We Happy Few Deluxe Edition این عنوان را برای خرید انتخاب کنید. سیزن پس ویژه بازی یک حالت مخصوص و سه خط داستانی متنوع را به این عنوان اضافه خواهد کرد که از خط داستانی اصلی بازی جداگانه خواهند بود و می‌توانید آن‌ها را نیز در کنار داستان اصلی بازی به پایان برسانید.

یکی از شخصیت های قابل بازی این عنوان شخصیت آرتور هیستینگز خواهد بود که چندی پیش به طور رسمی معرفی شد. آرتور یک شخصیت قد بلند، لاغر با موهای فر و عینک خواهد بود که در واقع زندگی عادی خود را مانند سایر مردم سپری می‌کند، اما در یک نقطه قصد دارد تا از دیگران جدا شده و مانند یک قهرمان، راه خود را از مردم فریب خورده ی شهر جدا کند و مانند آن ها منجر به آن مریضی خاص نشود.

به صورت خلاصه می‌توان گفت که اگر شما عاشق عناوین جهان باز در سبک بقا هستید این عنوان بی شک با ارائه دنیایی بی‌نظیر و همچنین فانتزی خاص یکی از بهترین عناوین در این سبک خواهد بود و شما عاشق آن خواهید شد.

هم‌اکنون عنوان We Happy Few به قیمت 60 دلار قابل دریافت است و البته در گذشته این عنوان در سرویس Xbox Game Preview قرار داشته است؛ اگر شما نسخه‌ای که در سرویس Xbox Game Preview ارائه شده بود را دارید می‌توانید با دریافت بروزرسانی آن را تجربه کنید در ضمن همچنین شما می‌توان این نسخه را برروی کنسول ایکس باکس وان ایکس خود نیز تجربه کنید.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , ,