microsoft-devices-blog

احنمالاً سایت نوکیا کانورسیشن را به خاطر دارید، همان سایتی که پس از خریده شدن بخش دستگاه های نوکیا توسط مایکروسافت، به لومیا کانورسیشن تغییر نام پیدا کرد و همچنین همان سایتی که مسابقات مختلفی را برگزار می کند و تا به امروز و در مسابقات برگزار شده ی این سایت، هموطنان عزیز ایرانی جوایز بسیاری را کسب کرده اند.

این سایت که از زیر مجموعه های مایکروسافت می باشد، به بررسی و معرفی برنامه ها و بازی های سیستم عامل ویندوز فون و همچنین دستگاه های ویندوزی می پردازد. اگر شما از مخاطبان این سایت بوده باشید، با روند کلی فعالیت ها و مطالب این سایت آشنا هستید. حال آدرس و نام این سایت تغییر پیدا کرده است و هم اکنون با نام Microsoft Devices Blog شناخته می شود. اما این تنها تغییر نمی باشد، در واقع سایت لومیا کانورسیشن هم اکنون با ترکیب شدن با سایت سرفس بلاگ، به وب سایت Microsoft Devices Blog مبدل شده و به زیر مجموعه سایت های ویندوز بلاگ افزوده شده است.

 در رابطه با علت این تغییر این چنین اعلام شده است که همانطور که در اوایل امسال اعلام شده بود، کمپانی مایکروسافت بر اساس استراتژی های جدید خود به دنبال همکاری نزدیک تر تیم های ویندوز و دستگاه ها با یکدیگر برای حرکت رو به جلوی اکوسیستمویندوز می باشد. و امروز این استراتژی را در بلاگ های خود پیگیری کرده است و در این سایت جدید محلی را برای آشنایی هر چه بیشتر کاربران با دستگاه های ویندوزی خلق کرده است.

در واقع در وب سایت Microsoft Devices Blog اطلاعات و مطالبی را که پیش از این در وب سایت های سرفس بلاگ و لومیا کانورسیشن قرار می گرفت، شاهد خواهیم بود و ادامه این مطالب از این پس در این وب سایت جدید منتشر خواهند شد. در ادامه و با فعالیت این سایت، شاهد مطالب مربوط به معرفی و بررسی دستگاه های مایکروسافت از جمله سرفس، مایکروسافت بند، لومیا و هالولنز و همچنین مطالبی در رابطه با جدید ترین تکنولوژی ها و نوآوری های صنعت تلفن های همراه خواهیم بود.

شاید اولین خبر ها و مطالب هیجان انگیز این وب سایت جدید را پس از برگزاری کنفرانس اختصاصی مایکروسافت در هفته آینده شاهد باشیم. پس هفته ی آینده را با وینفون باشید تا با پوشش زنده کنفرانس اختصاصی مایکروسافت و همچنین پوشش کامل خبری این رویداد با شما باشیم.

منبع : وینفون
930 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
💔 6 پاسخ دهید چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

باش

علیرضا
💔 5 پاسخ دهید چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

لومیا ۹۵۰ روی میز چی میگه؟ :دی

  علیرضا
  💔 3 پاسخ دهید چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

  البته فکر کنم ۶۴۰ باشه :دی
  اوپس 🙂

MEHRAN
💔 36 پاسخ دهید چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

عجب تغییر مهمی!
الان اندروید و ای او اس رو جا گذاشت و با داشتن ۹۰ درصد بازار از رقبا پیشی گرفت!

  MEHRAN
  💔 49 پاسخ دهید چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

  هرکی میخواد منفی بده چون اصولا هیچ کس گوشی برای شنیدن حقیقت نداره
  و کلا حقیقت تلخه!

میلاد
💔 21 پاسخ دهید چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

بسیار پیشرفت عظیمی کردیم….من به ویندوزفونی خود میبالم خخخخخخخ

ممد
💔 4 پاسخ دهید چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

سلام

benyamax
💔 11 پاسخ دهید چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴

برم رو وین ۱۰ ؟؟؟
بله مثبت بدن
خیر منفی

  MohammadAliMAH
  💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۹ مهر ۱۳۹۴

  دلو بزن به دریا

MohammadAliMAH
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۹ مهر ۱۳۹۴

بنیامین 😍

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام