استودیوی Rare همچنان قصد دارد این عنوان ماجراجویانه دریایی خود را گسترش دهد و آن را با محتویای پس از عرضه، همچنان در سطح قابل قبولی نگه دارد.

شاید Sea of Thieves در زمان عرضه خود با نقدهای زیاد مثبتی از طرف منتقدین رو‌به‌رو نشده باشد اما باید به Rare برای حفظ تعادل کلی این بازی و نگه داشتن آن در حد استاندارد تبریک گفت. آن‌ها با عرضه هر به‌روزرسانی جدیدی سعی بر این داشته‌اند که مشکلات عمیق و بزرگ این بازی را برطرف سازند که البته هنوز هم تعداد زیادی از این به‌روزرسانی‌ها در راه است که در آینده به این بازی راه پیدا خواهند کرد.

بسته‌های گسترش دهنده The Hungering Deep و Cursed Sails به خودی خود محتویات زیادی به این بازی اضافه کردند که با عرضه Forsaken Shores که در ماه سپتامبر به این بازی اضافه خواهد شد، برای این ماه و ماه‌های پیش رو محتویات سرگرم‌کننده زیادی برای بازی‌بازان آماده خواهد کرد. همانطور که می‌دانید هنوز سه محتوای دیگر برای این بازی در سال ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده که از طریق به‌روزرسانی به این بازی اضافه خواهند شد. بازخورد بازیکنان این بازی نیز از زمان اعلام آن، مثبت بوده است. همه ما می‌دانیم که این بازی در زمان عرضه خود به موفقیت‌های زیادی رسید که از آن زمان تا به حال به تعداد پنج میلیون بازیکن رسیده است.

با این حال قرار نیست که Rare به انجام استراحتی طولانی بپردازد. مدیر ارشد طراحی این بازی یعنی مایک چاپمن، در مصاحبه‌ای با وبسایت GamesIndustry اظهار داشت که در حال حاضر تعداد کسانی که در Rare روی عنوان Sea of Thieves در حال کار کردن هستند، به بیشترین حد خود رسیده است که می‌خواهند همان کارهایی که Rare در گذشته انجام داده است را تکرار کنند. توسعه دهندگان این بازی می‌خواهند با ادامه پشتیبانی پس از عرضه خود از این بازی، موفقیت‌های آن را دو برابر کنند. چاپمن در این زمینه گفت:

در واقع ما در حال حاضر از زمانی که دست به عرضه این بازی زدیم، بیشترین تعداد کارمند را داریم که در حال کار برروی این بازی هستند.

وی در ادامه صحبت‌هایش افزود:

ما این موفقیت بزرگ را دو برابر خواهیم کرد. ما قصد داریم به گسترش دنیای این بازی ادامه دهیم. این یک ماجراجویی دزدان دریایی است، بنابراین هزار و یک ایده وجود دارد که ما می‌توانیم عملی کنیم.

بی شک این بی‌ نظیرترین نگرشی است که می‌توان داشت. همانطور که پیش‌تر هم بدان اشاره شد،  پشتیبانی‌ای که Sea of Thieves از زمان عرضه خود تا به حال از Rare دریافت کرده، یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت آن بوده است که این بازی را از چیزی که در زمان انتشار خود بوده، بسیار بهتر و لذت بخش‌تر کرده است. اگر بتوان به حرف‌های Rare اعتماد کرد، برای چند صباحی که در پیش داریم، آن‌ها به خوبی از این بازی پشتیبانی خواهند کرد.

منبع :

GAMINGBOLT

337 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,