windows-10-generic-surface-spectre

مایکروسافت بالاخره پس از چندین ماه تلاش بی وقفه، آخرین و جدید ترین نسخه از سیستم عامل خود با نام ویندوز 10 را عرضه کرد. این سیستم عامل به جهت ویژگی های بسیاری که دارد، خاص ترین سیستم عامل مایکروسافت لقب گرفته است. همین باعث شده تا خبر انتشار این سیستم عامل مانند بمبی در تمام رسانه ها منتشر شود. اما کارشناسان و اصحاب رسانه در مورد این سیستم عامل چه نظری دارند؟

به طور کلی نظر اکثریت افراد، کارشناسان و اصحاب رسانه در خصوص ویندوز 10، بسیار مثبت بوده و همگی از آن خوششان آمده است. اما در میان نظرات می توان نظرات منفی را نیز مشاهده کرد که در ادامه می توانید خواننده ی این نظرات باشید.

وب سایت The Verge

ویندوز 10 بسیار هیجان انگیز است. من دیگر به ندرت به مک بوک ایر خود دست می زنم، چراکه به ترکیب خوبی از سخت افزار (لپ تاپ Dell XPS 13) و نرم افزار (ویندوز 10) رسیده ام که باعث می شود لذت ببرم. من مسیری را که مایکروسافت با ویندوز 10 طی می کند (یعنی قبول کردن بازخورد و ایده های کاربران در طول مسیر ساخت سیستم عامل) را دوست دارم. به جای استفاده از ویندوز به هر شکلی که هست، این بهترین راه برای شکل دادن به ویندوزی است که مردم از استفاده از آن لذت خواهند برد.

وب سایت Engadget

برای اولین بار، خیلی حس خوبی دارد، که بدون تردید و شک، بتوانید یک سیستم عامل را به دیگران پیشنهاد کنید. اگر شما هم دارای ویندوز 7 یا 8 هستید، هیچ دلیلی ندارد که از پیشنهاد مایکروسافت برای آپگرید رایگان به ویندوز 10 صرف نظر کنید. و حتی اگر به دلایلی، سیستم عامل دستگاه شما، قدیمی تر از ویندوز 7 است، ویندوز 10 به اندازه ی کافی توجیه خوبی است تا یک کامپیوتر جدید بخرید.

وب سایت PCWorld

بنابراین حکم ما چیست؟ دانلودش کنید، بدون شک. {ویندوز 10} نه تنها برای طیف وسیعی از مشتریان رایگان است، بلکه بهبود قابل ملاحظه ای نیز نسبت به سیستم عامل های قبلی مایکروسافت بوده است. مایکروسافت به واسطه ی اعتبار بسیار خوب خودش، شخصیت یک شرکت متواضع و پاسخ گو را که قبلا از وجود آن بی بهره بود را، به خود گرفته است. اگر هم مشکلی وجود داشته باشد (که البته وجود دارد)، ما مطمئن هستیم که آن ها به زودی حل خواهند شد.

وب سایت Re/code

ویندوز 10 بالاخره به طیف وسیعی از کاربران رایانه های شخصی که هنوز از ویندوز 7 استفاده می کنند، یک آپگرید آشنا اما بهبود یافته را ارائه می دهد. با این حال با رایگان کردن این آپگرید، مایکروسافت در این فرصت کوتاه بازار رایانه های جدید را معتدل می کند. من ویندوز 10 را به عنوان یک سیستم عامل قوی و انقلابی تحسین می کنم که به نظر می رسد برای کسانی که از ویندوز نیز خوششان می آید، محصول خوبی بوده است. اما تا زمانی که بیش تر باگ ها رفع نشده اند، آپگرید نکنید.

وب سایت ZDNet

من ویندوز 10 را بسیار بیش تر از ویندوز 8 یا 8.1 دوست دارم. اما من هنوز به طور کامل قانع نشدم تا آن را بر روی کامپیوتر اصلی (لپ تاپ Dell Optiplex غیر لمسی) خودم نصب کنم.

نشریه ی وال استریت ژورنال

{رفع مشکلات ویندوز 8} به تنهایی ارزش این را دارد که به ویندوز 10 کنید. همچنین اگر شما هم مثل من، هنوز از ویندوز 7 بر روی کامپیوتر اصلی خود استفاده می کنید، باید ویندوز 10 را دریافت کنید. شما عاشق جستجوی جدید این سیستم عامل خواهید شد. {این سیستم عامل} می تواند کارهایی انجام دهد که هیچ سیستم عامل دیگری قادر به انجام آن نیست، مانند تشخیص چهره ی شما به جای مجبور بودن برای تایپ کلمه ی عبور. همچنین هر وقت شما صدا بزنید “Hey, Cortana“، دستیار نوپا و مجازی مایکروسافت به شما پاسخ می دهد.

شبکه ی تلویزیونی CNN

ویندوز 10 کاملا ارزش دانلود کردن را دارد. این سیستم عامل رایگان است و بسیار بهتر از سیستم عاملی که در حال حاضر استفاده می کنید است. حتی اگر شما عاشق آن نیستید، مایکروسافت می خواهد بداند چرا تا بتواند ویندوز 10 را به زودی برای شما بهتر کند.

نشریه ی New York Times

{ویندوز 10} ترکیبی از باگ های اولیه و کرتانا و این حقیقت که توسعه دهندگان همچنان در حال آپدیت کردن برنامه های خود برای ویندوز 10 هستند، و اینکه این سیستم عامل هنوز کمی راه دارد تا به یک سیستم عامل قوی تبدیل شود، است. اما بهبود هایی که در امنیت حاصل شده در کنار رابط کاربری آشنا، باید دلیلی باشد که دیر یا زود این سیستم عامل را دریافت کنید. (مخصوصا اگر شما از ویندوز 7 استفاده می کنید و فقدان ابزار های به روز رسانی امنیتی را حس می کنید.)

وب سایت LaptopMag

ویندوز 10 بهبود های بسیار کلیدی را نسبت به هر دو سیستم عامل ویندوز 7 و 8، با خود به همراه دارد. با سریع تر شدن بوت و بیدار شدن سیستم از حالت Sleep، کارت های کمک کننده ی کرتانا، چسبندگی بهتر و قابلیت حرکت بین حالت های لمسی و حالت مخصوص موس و کیبورد، و … این سیستم عامل جدید دلایل بسیاری را آپگرید فراهم می کند. در انتشار هر آپدیت عظیمی ریسک کوچکی از وجود مشکلات، خصوصا در زمان رونمایی وجود دارد. به همین علت ممکن است کاربران تازه کار یا اصلی بخواهند یک یا دو هفته بعد از رونمایی منتظر بمانند تا مشکلات ناهماهنگی درایور ها و غیره رفع شوند. چه تصمیم داشته باشید که همین الان آپگرید کنید یا نه، ما قویا به شما توصیه می کنیم تا به ویندوز 10 در آینده ای نزدیک مهاجرت کنید، چون چیزی که شما دریافت خواهید کرد، بهترین تجربه ی استفاده از ویندوز، در کل طول عمرتان خواهد بود.

وب سایت CNET

چیزی که ما در حال حاضر داریم، یک سیستم عامل سریع و کاربردی به عنوان یک سیستم عامل خانگی، یک سیستم عامل گیمینگ و یک سیستم عامل برای سرفس است. این سیستم عامل هر کاری را که شما از آن انتظار دارید را انجام می دهد و همه ی بهبود هایی که از ویندوز 8 انتظار داشتید را برای شما به ارمغان می آورد. کرتانا و اج، هر دو راه درازی را پیش روی خود دارند، پیش از اینکه بتوانند جایگزین محصولات گوگل در زندگی دیجیتال من شوند، اما تازگی پیدا کردن غلط های املایی ایمیل ها و خواستن رایانه ی شخصی، در من گم نشده و هنوز وجود دارد. و بعد قیمتی نیز وجود دارد: رایگان، برای کسانی که از ویندوز 7 یا 8 آپگرید می کنند.

وب سایت Neowin

ویندوز 10 سیستم عاملی با آینده ی روشن است و حتی اگر امروز به طور قطع یقین بسیار عالی نیست، قابلیت های جدید آن شما را قانع خواهند کرد تا آپگرید کنید. مایکروسافت بیش تر مشکلاتی که در گذشته وجود داشته اند را تصحیح کرده است و با کاشی های زنده، کرتانا، اکشن سنتر، یک مرورگر جدید و یک تم که کاربران به راحتی می توانند آن را شخصی سازی کنند، رایانه های دسکتاپ را احیا کرده است. و این سیستم عامل بهتر نیز خواهد شد.

وب سایت WinBeta

تجربه ی من با ویندوز 10 منهای چند باگ جزئی که این روز ها از این سیستم عامل انتظار می رود، چیزی جز یک تجربه ی مثبت نبوده است. تجربه ی دسکتاپ از زمان عرضه ی اولین اولین ویندوز 8.1، تنها چیزی بوده که من امید داشتم و تجربه ی تبلت، چیزیست که برای عادت کردن به آن به کمی زمان نیاز دارید و البته یک قابلیت اضافی فوق العاده برای کاربران تبلت است.

همانطور که شما هم دیدید، چیز های بسیار عالی در خصوص آخرین سیستم عامل مایکروسافت گفته می شود. اما آیا واقعا این سیستم عامل کاملا عالی و اصطلاحا پرفکت است؟ خوب در حال حاضر نه، اما این سیستم عامل از اینجا بهتر و بهتر می شود. نظر شما چیست؟

منبع: WINDOWS CENTRAL

منبع :

WINDOWS CENTRAL

982 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
حسین
💔 5 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

جدیدا سایتای ایرانی گیر دادن به ویندوز 10 که جاسوسی میکنه و فلان میکنه…
اگه بخوایم با این طرز فکر جلو بریم که همه چی داره از ما جاسوسی میکنه باید گوشی هامونو هم بذاریم کنار،pc رو بذاریم کنار…
کلا مثل کره ی شمالی تو صلح و صفا زندگی کنیم دیگه

  صادق
  💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

  موافقم باهات یکسری ادم بیسواد میان این خبرهارو پخش میکنن که کسی استفاده نکنه ولی خودشون الان دارن استفاده میکنن.

   فرید ملکی
   💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

   سلام
   کاملا با نظر حسین جان موافقم.
   یه ذره تامل کنین ببینین مایکروسافت از کی داره رو ویندوز 10 کار میکنه و چقدر هم هزینه کرده تا قابلیت های فراوانی را بهش اضافه کنه.

   حالا مگه میشه هدفش فقط جاسوسی از ایران باشه؟؟؟؟
   یکم با عقل جور در نمیاد و اصلا منطقی نیست.

   اون همه هزینه فقط برای گوش دادن به حرفهای من و تو که چی بشه. مثلا من چی دارم بگم که مایکروسافت اونو بر علیه کشورم استفاده کنه؟؟؟؟

    Sss
    💔 50 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

    @فريد ملكي
    نه بابا حرف بچه گانه نزن،از اون همه مثبت معلوم ميشه اين همه بچه اينجا هستن، مايكروسافت قابليت جاسوسي از زمان ويندوز ٨ اضافه كرده و ويندوز ١٠ بي سر و صدا متخصص جاسوسي است،اما جاسوسي من و شما بدرد مايكروسافت نميخوره،هدف امريكا جاسوسي سازمان ها و نهاد هاي نظامي و اكثر جاهاي محرمانه كه به ويندوز ١٠ اپديت هستند است و خوب و بي سروصدا اطلاعات در اختيار سازمان ديگر آمريكا قرار ميدهد،اگر مخالفيد يك سرچي بكنيد بد نيست.

     ارمان
     💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

     باعا بابا بزرگ!😎😂
     بنظرت چرا از سوییس جاسوسی نمیکنن
     یا کره جنوبی یا هند یا …..
     چقد اخه فاز توطئه دارن بعضیا
     حکایت شماها حکایت اونایی ک میگن همه بد ان ماخوبیم
     همه دارن جاسوسی میکنن از ما ک چی بشه؟
     به ما حمله کنن؟اگه میخواستن تا حالا این کارو کرده بودن نگران مراکز نظامی هم نباشید چون از این ها استفاده نمیکنن
     بیخودی هم جو رو متشنج نکنید با القای فاز توطئه به مردم فقط بقای یه عده ای ک سود میبرن توجیه میشه مثل همونایی ک از تحریم ها سود میکردن و مخالف سیاست دولت بودن و به یه عده فاز توطئه القا کرده بودن تا به نفع خودشون ازاونا استفاده کنن

     Sauron
     💔 3 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

     جناب Sss
     برادر مثل اینکه شما بیشتر حرف بچگانه میزنی تا کاربرا این سایت!

     سازمانها و نهادها نظامی و اکثر جاهای محرمانه! اگر واقعا ب فکر امنیت خودشون هستن میرن چهارتا متخصص دور هم جمع میکنن تا برا سیستماشون سیستم عامل بنویسن! یا حداقل اگه توانایی چه از لحاظ تخصص چه از لحاظ زمان و یا چیزا دیگه ندارن، میرن همون چهارتا متخصص رو خرج کارهای امنیتی میکنن (نمونش همین جریان استاکس نت که همین متخصصین شناسایی کردن!)

     ما ایرانیا کلا از توهم توطئه رنج میبریم فک میکنیم هرچی که ساخته میشه کشور ما رو هدف قرار داده! بس کنید بابا!

     محمدرضا
     💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

     دلت خوشه ها، اگه امریکا بخواد جاسوسی حرفا رو بکنه رو ایفون سرمایگذاری میکنه که همه سران از آیفون استفاده میکنن که همش هم قاچاقه

     bmk
     💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

     slm.ok shoma dorost migi khob pishnahadetun chie? os haye dg yani kesai ke az micro khastan abzare jasusi ro too win10 begonjune nemitunan az baghiehe os haye dg ino bekhan?baradare man bezarid mardom revale adie zendegishuno dashte bashan chera baghiaro ham mese khodetun dochare tavahom mikonid?age injurie ke u migid pas keshvarhai mese rusie chin va …… ke az ma kheili gondehtaran aslan ………khodetun midunid baghieh harfam chie faghat bayad goft TAASSOF

     zibeder
     💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

     فک کن بخواد از ایران جاسوسی کنه باید به مکالمات 80 میلیون نفر و صد البته بیشتر از این رقم رصد کنه چیزی که عایدش میشه
     1- ممد کار پیدا کردی؟؟
     – نه هنوز مسافرکشی میکنم!!
     2- دکتر اوضاع اونجایی که کار میکنین میگن خیلی توپه آره؟؟
     – آره مهندس توپه ولی یه سال حقوق نگرفتیم !!
     3- مریم اون دختره رو دیدی چه هیز بود؟؟
     – آره همش از من تقلید میکنه!!!
     4- کسی بلده نیمرو رو چجوری درست میکنن؟؟
     – داداش بیخیال برو کلش بازی کن نیمرو میخوای چیکار
     و
     .
     .
     والا من خودم تو هر گروهی اعم از علمی ، جوک ، بازار کار و خلاصه هر گروهی رفتم همش پست شکست عشقی خوندم …
     آره مهندس شما راست میگی آمریکا نشسته داره از ما جاسوسی میکنه و این منم که دارم تو گروها فکر مردم رو به یه چیزای الکی و مسخره زوم کردم و مردمم رو از همه چیز کنار زدم از علم از تحقیق حتی از فکر کردن ، این منم که کلش رو ساختم و تقریبا 70% جامعه ام رو به بازی کردن در این مورد محو کردم و …
     آره شما راست میگی آمریکای ابر قدرت نشسته داره جاسوسی میکنه اونم از ایرانیا که این بلا رو سرش آوردن…
     آره ماکروسافت داره جاسوسی میکنه وقتی پارسال ازش میخواستن ایمیل مردم رو در اختیارش بذاره نذاشت اینا جاسوسیه
     ماها خودمونیما خیلی خوش خیالیم خیــــــــلی … 🙁

   شهاب
   💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

   البته همه سیستم عاملها در حد توان و نیاز خودشون جاسوسی می کنند!آندروید،آیفون وینفون ویندوز مک و لینوکس و گوگل و بینگ …..
   طرف که نیومده محض رضای خدا براتون موش بگیره خصوصا که این امکانات صرفا برای سودآوری است و جمع آوری اطلاعات و بازخورد کاربران یا جاسوسی کردن دزدکی و آشکارا بخشی از سودآوریهای این شرکتهاست.
   ولی این بستگی به مصرف کننده داره کیه و در چه جایگاهی و با چه نیتی از این ابزارها برای هدفش استفاده میکنه!
   ببین چی گفتم خودمم باورم نمیشه! (:

    Sss
    💔 5 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

    @شهاب
    يك چيزي درباره حرف من كمبود داشته كه منفي زياد خورده،
    خود من ويندوز ١٠ هم دوست دارم نه اينكه بگم ويندوز ١٠ نصب نمي كنيم كه منفي بدين،ويندوز ١٠ خيلي مزايا داره فكر كنم هممون بنصبيم،
    اما در مورد معايبش صحبت كردم،عواقب ضرر هاي ويندوز ١٠ كه يكي آن ها نظر داده شده جاسوسي است و عواقب ديگر از نظر من دستكاري مايكروسافت تو هر بخشي كه مربوط به ويندوزه ميباشد.
    وگرنه خود من هم هيچ مشكلي با ويندوز ١٠ ندارم.
    ولي از نظر ضرر،از مقامات ما جاسوسي ميكنن درصورت كه ويندوز ١٠ نصب كرده باشن من گفتما.
    ولي امريگا اونقدر پيشرفته شده حتي از چيز هاي بي اهميت هم جاسوسي ميكند.

  anti hangroid
  💔 6 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

  از سوزش مخالفین مایکروسافت ((هنگرویدی ها و بخصوص اپلی های تو خالی)) آب میخوره این قضیه

  faceless void
  💔 17 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  دوستان عزیز …. همتون رجوع کنید به افشاگری بزرگ سال 2013
  آقای Edward Snowden
  البته خدمت همه شما عارضم بنده از ویندوز استفاده میکنم چون که راهی نیست ولی توصیه میکنم دیگه نگید عده ای بیسواد یا شبیه این

  پوریا نقیان
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  واااااااای ی خبر مهم…..
  نمیدونم دوستان خبر دارن یا نه؟ویندوز ۱۰ دسکتاپ مثل گوشی زبان فارسی رو ساپورت میکنه.من الان فهکیدم گفتم اگر اونایی ک خبر ندارن امتحان کنن

   پوریا نقیان
   💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

   یعنی کل تنظیمات ومنو کاملا فارسی میشه

arthur
💔 37 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

من خودم عاشق ویندوز 10 هستم ولی هنوز خیلی نسبت به 8.1 کمبود داره
یکیش ضعف توی کاشی زنده نسبت به ویندوز 8.1 هست!
خیلی از قابلیاتی رو که قبلا داشته کم کم توی پروژه اینسایدر اضافه کرد (البته از حق هم نگذریم خیل ویژگی هایی اضافه کرد) ولی مثلا شما نمیتونین در حال حاضر توی برنامه news آر اس اس هاتونو اضافه کنین! 😐
با باز کردن 6 یا 7 تب توی ماکروسافت ادج CPU به 70%میرسه! و ماکروسافت ادج ضعیفتر از اینترنت اکسپلورر توی بحث افزونه ها هنوز نمیتونه افزونه ها رو بپذیره! 😐
بنظرم که حیف شد ویندوز 10
ایکاش یکم تاخیر میزد توی ارائه کردنش

  صادق
  💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

  غصه نخورین با ابدیت های قراره بیاد همه چیز حل میشه فوقش تا یه شش ،هفت ماه دیگه درست میشه.من همون موقع مینصبم ویندوز 10 رو.

  Ali
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

  واس ما که اینجوری نیس

  abolfazl
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  اینو که میگی مایکروسافت ادج با باز کردن چندتا تب سی پی یو خیلی درگیر میکنه کاملا باهات موافقم دو روز پیش بود که داشتم ب گردی میکردم دیدم سیستمم یجوری شده هی علامت دایره که دور اشاره گر ماوس میچرخه هست میاد یه نگاه به تسک منیجر کردم دیدم بله تب های که با ادج باز کردم دیدم داره سی پی یو رو میترکونه بستمشون تا سی پی یو اروم شد امیدوارم مایکروسافت یکاری کنه که بهینه بشه دوستان اینسایدر لطفا فیدبک بدید ممنون.

  arthur
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  اینکه منفی گرفتم خوشحالم میکنه
  یعنی مشکل از سیستم منه؟
  +شما میتونین RSS اضافه کنین؟؟؟
  +شما میتونین مستقیم با IDM توی edge دانلود کنین؟
  + کاشی های زنده مثلا توی Music موقع پخش عکس خوانندش رو روی کاشی نشون میده (مثل 8.1)؟
  اگه کسی یدونه از این مشکلات رو نداشت دیسلایک کنه! تا لااقل من بفهمم مشکل از منه! 😐

   abolfazl
   💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

   اراراس رو امتحان نکردمولی ای دیم اره کار میکنه چون جدیدترین نسخه رو بعد از نصب ویندوز دانلود کردموخیلی خوب روی ادج کار میکنه.
   کاشی رواصلا نگاه نکردمولی خود برنامه موزیک مشکل داره وقتی یه اهنگ پلی میکنم اسم و کاور یه اهنگی رو نشون میده که تا حالا اصلا پخشش نکردم و همیشه هم همین است بعضی وقتا که صفحه موزیک رو مینیمایز میکنم اهنگ استوپ میخوره باید دوباره پلی کنم.

MiladSahraie
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

منمممم میخوااام 🙂

Beautiful Mind
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

والا ما هم نظزمون مثبته فقط نمیدونم چرا با چیلتر شکن مشکل داره

مایکروسافت
💔 12 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

ویندوز خوبیه ولی من از اپدیت شدن هاش و اینکه هم موقع سیستم رو روشن میکنم ترافیک مصرف میکنه متنفرم دیگه کم کم داره حالم بهم میخوره ازش هر کاری کردم قعطش کنم نشد

  RealFlow
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴

  خب از طریق قسمت SERVICES ویندوز غیر فعا ل کنید.

mohammaddes
💔 14 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

من هم ویندوزچ8.1 رو بیشتر دوست دارم کاش همین رو بهتر میکرد و قابلیت ها رو به ویندوز 8.1 میداد
وین 10 رو زیاد تغییر داده نیاز نیود آیکون ها یا استارت رو اینجوری کنه
انشاالله که با آپدیت های بعد با کیفیت تر شه.

رضا دستگردی
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

سلام لطفا یکی راهنمایی کنه..

.

من رو لپتاپم ویندوز ۸.۱کرک شده نصبه.

اکانتی هم که رو گوشیمه اینسایدر اسلو هستش.

الان میتونم این اکانتی که رو گوشیمه رو وارد کنم تو لپ تاپ و ویندوز ده رایگان رو بگیرم؟؟؟؟؟؟
نمیشه الان من چطوری نسخه اصلی ویندوز ده رو بگیرم

آقا توروخدا یکی کمک کنه منم ویندوز ده میخواااااام😓

MiladSahraie
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

سلام

علی جان یه مطلب برو ببینیم خدایی با وین 10 چند چندیم ؟ من میخوام دانش کنم ولی با نظرات بچه ها یکمی میخوام صبر کنم . میشه روشنمون کنی. خلی اقایی . مرسی

  محمدرضا د
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

  حتما کلین اینستال کن تا مشکلی نداشته باشی. بجز عدم امکان قطع کردن آپدیت خودکار که تو مخه ، بقیه ش پرفکت

  علی گلشن
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

  حتما میلاد جان. بررسی اختصاصی وینفون در راهه.

yusef
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

به نظرمن که بجز ی سری باگ که برای نسخه اول بدک نیس ،ویندوز 10 فوق العاده س.. فوق العاده شیک ،سریع و مردن .. جای پیشرفت هم داره.
جناب علی گلشن اینم به دوستانی که تازه نصب کردن بگین که برای آشنایی بیشتر با تنطیمات و محیط ویندوز ، تو قسمت استارت get started تعبیه شده که راهنمای کامل استفاده از ویندوزه و توضیحات تصویری و ساده ای توش هست.. فک میکنم خودش ی آموزش کامله!!

محمد
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

سلام . واسه من تو درایو c یک پوشه جدید با نام $Windows.~BT و حجم 2/47 گبگ دانلود شده . ولی هیچ اتفاقی نیافتاده و ویندوز 10 نصب نمیشه . لطفا راهنمایی کنید؟

SKB
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

دیروز با یه عده کند ذهن و ناتوان ذهنی داشتم درمورد ویندوز 10 و قابلیتاش حرف میزدم یکیشون میگفت
از کاشی ویندوز متنفرم تازه کلش کلنم نداره !! میگفت میخوام LENOVO Z5070 رو بفروشم جاش یه تبلت اندویدی بگیریم .
میگفتن یک کلام سیستم عامل آندروید از سیستم عامل ویندوز دسکتاب و تبلت اندرویدی از سرفیس پرو 3 کاربردی و بهتره !
حالا من سوالم اینه که جون عمتون اینا خودشون مسخره و کند ذهنن یا خودشونو اینطوری نشون میدن ؟؟
من 🙁
Z5070 🙂
ویندوز \:
پ.ن : میگفتم سرفیس 3 بهم میخندیدن !
پ.ن : خودم کلمه ناتوان ذهنی رو اختراع کردم !

  arthur
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  کلا تعطیل اند دوستاتون!
  پ.ن.: ناتوان ذهنی کلمه مرسومی هست ها!

The13eauty
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

من نمیدونم چرا مردم از چیزی خبر ندارن الکی میگن مزخرفه و فلان . من الان اپدیتاشو تنظیم کردم که اگه اپدیت بده قبل دانلود خبر میده یکم سرچ کنید روششو پیدا میکنید و در ضمن همین چند پست قبل اموزش گذاشتن برای این که اپدیت هارو از شیر در بیاریم.
بهر حال من که عاشقش شدم

mahdi
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

لب تاب من با ویندوز 8 خوب ست نمیشد مجبور شدم برگردم به 7 ولی الان 1 روز هست به 10 اومدم فوق العاده است اصلا گیر به نرم افزارا نمیده در ثانی اصلا جاسوسی کنه مگر من چی دارم جاسوسی کنه

arya
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

وینفونی ها کمک. خیلی وقته میخوام وینفونی شم اما بینه 3 تا گوشی موندم.بینه 830،735 و 640 ایکس ال کدومو انتخاب کنم؟دوربین برام اهمیت نداره بیشتر قدرت گوشی در اجرای برنامه ها و روونیه سیستمه که برام مهمه و عمره باتری.ممنوووون میشم راهنماییم کنید.تشکر :)))))))

  anti hangroid
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  Lumia 735 chon safhe namayesh amoled dare battery ro khob negah midare

مهراد
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

یک سری ها مدام در حال تخریب کردن هستند از یک ماه قبل از معرفی ویندوز ۱۰ که تمام حمله ها شروع شد حتی میشد گفت ۹۹درصد حرف ها دروغ بود جالب اینجاست که سایت های ایرانی که دم از فرهنگ تکنولوژی میزنند این جنگ بین کاربر ها را راه انداختند و همچنان هم ادامه داره … واقعا سود این کار جدا از بحث سایت های خارجی در ایران چیست؟ یک نوع تبلیغ با برند مایکروسافت ؟ یا یک روش برای مطرح کردن خودشان است؟

افشین
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

سلام دوستان من ویندوز سون اورجینال دارم ولی هیچی برام نیومده برا دانلود ویندوز10 و تو بعضی از سایت های ایرانی لینک مستقیم رو گذاشته میتونیم از اونجا دانلود کنیم یا نه ؟؟؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید

  bmk
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  SALAM.manam hamin moshkelo dashtam bayad tamame up date haro anjam bedi explorer 11 akari virayesho ham dashteh bashi baad ke anjam dadi icon micro vasat too toolbare pain samte rast miad va baghieh majera .man alan win 10 daram estefade mikonam fogholadast

ReZaM2
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

کاری که مایکروسافت داره انجام میده فراتر از فهم خیلی هاست . ببین من از بچه گی درگیر تکنولوژی بودم . همه چی داشتم در کمال نا باوریه خیلی ها ویندوز رو انتخاب کردم . اگر ویندور قدرتمند ترین سیستم عامل نشد هرچی خواستید به من بگید . هدف مایکروسافت حکومت بر تکنولوژی میباشد 🙂

مهرداد
💔 8 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

هرچی ویندوز 10 روی دسکتاپ و حتی لپتاپ های معمولی کار کردن باهاش لذت بخشه …
رو دستگاه های هیبریدی مثل سرفیس عذاب آوره و خسته کننده س….
من خودم یه وایو دو13 دارم
واقعا بعد از آپدیت پشیمون شدم به چند دلیل :
1-نبودن چرم بار واقعا کاربرهای که با تاچ زیاد کار می کنن رو اذیت می کنه
2-نبودن یه مرورگر واقعا مناسب برای حالت تبلت یا لمسی که حالت مدرن اینترنت اکسپلور داشت
3-ضعف خیلی مسخره بعضی آپ ها….مثلا برای چک کردن ایمیل هات توی برنامه میل اگر چندتا اکانت داشت باشی باید حداقل 2 کلیک اضافه انجام بدی
4-ضعف باتری با وجود قابلیت خوب باتری سیور
5-دسترسی برخی قابلیت ها از گوشه پایین به گوشه بالا برده شده مثل همون منوی همبرگری که واقعا رسیدن بهش مثل کوه کندن میمونه 😀
6-باگ باگ باگ
بهتر بود ماکروسافت ویندوز رو برای اوایل مهر به صورت کامل عرضه می کرد تا اینکه از کاربرهای معمولیش هم مثل یه اینسایدر استفاده کنه …
فقط بهتره یه نگاه به برنامه ویندوز فیدبک بندازید تا ببینید چه خبره و چه گند کاری شده….
اوایل همه تعریف و تمجید می کنن اما به وقتش ماکروسافت واسه این کارش ضربه میخوره به نظرم
من که دارم بر میگردم 8.1، تمام!

ali
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴

اگه از تو ستینگ ویندوز 10 با وینذوز قبلیم برگرذم. درایوام پاک میشه؟

mozahem
💔 6 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

ویندوز که قابلیت جاسوسی داره وقتی اطلاعات درایوهاتو واسه مایکروسافت شیر میکنه و مکانتو میدونه این کوچیکترین نمونشه …..( متولدین هفتاد هفتاد به بالا دیسلایک ومتولدین دهه شصت کامنت)

  amir
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

  ده شصت هستم از نوع جفت شیشش ولی متنت واقعا لایق دیسلایک

mohammad
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

سلام.بجا نیست سوالم ولی باید پرسید ببخشید…من ی لومیا۱۵۲۰دارم ک هنوز ب روز رسانی دومو دریافت نکرده رام هنگ کنگ برا بقیه اومده؟؟؟

amir
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

ویندوز ۱۰عالیه.باید به فکر یه کامپیوتر باشم اگر چه روی گوشی دارمش ولی کامپیوتر حس بهتری داره…اقا با عرض معذرت غلت املایی متن خیلی زیاده این یه کم تو ذوق میزنه..مثلا یجا موس رو نوشتین کوس..بازم معذرت

محمد محسن
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

من هم دو ۱۳ دارم و نظر مهرداد رو تایید می کنم ، منوی همبرگری،دور از دسترس ، و تجربه لمسی فوق العاده ناقص که در هشت و یک بسیار منطقی تر بود ،
فکر می کنم ماکرو نتونسته تعادلی بینخواستهی کاربران و استراتژی درست ایجاد کنه و در ده ، بدون لحاظ استراتژی و دقت نظر کاربران رو اعمال کرده

Milad.nikzad
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

نمیدونم چرا همیشه هدفتون تخریبه

والا منم Lenovo flex2 دارم و صفحشم تاچه و الان میتونم بگم واقعا کار با تاچ لذت بخش شده و تو 8.1 به مراتب سختتر و جذابیت کمتری داشت

سیستم کاملا روونه و بدونه هیچ ایرادی داره کار میکنه مصرف باطری اندکی بالارفته که مشکلی نسیت

مرورگر جدیدم برای استفاده از تاچ عالیه

اصلا بحثم سره این نیست که شما دروغ میگید یا نه فقط حرفم اینه که قرار نیست ویندوز 10 امروز بیاد و شما فردا نصبش کنی اوکی باشه

میدونی چند مدل cpu gpu ram و هزار داستانه دیگه هست که ویندوز باید باهمشون همانگ بشه؟ فکر کردی کاره امروزو فرداس؟ ویندوز 10 فعلا رو هر سیستمی داره نتایج متفاوتیو به جا میذاره ، الان من هیچ مشکلی باهاش که ندارم هیچ به جرات میتونم بگم که حتی حساسیت تاچ لپ تاپمم زیادتر شده

اما جالبه که رو سیستم برادر برنامه ها گاهی اوقات کرش میکنن که خب من تا به حال مشکل کرش نداشتم

زود قضاوت میکنید و آمپر میچسبونید اما بدونید که مشکل از مایکی نیست مشکل خودتونید

یه فلاش بک به گذشته و ارئه ویندوز 8 بزنید متوجه میشید که تا یک ماه بعد از ارائه ی رسمیش چه مشکلاتی داشت و بعد از چندتا آپدیت کم کم همه فراموش کردن که ویندوزشون مشکلاتیم داشت ، خب کمتر کسی بود که اون موقع ثانیه اول آپدیت کنه به 8 ولی ایندفه با انقلابی که رخ داد همه لحظه شماری میکردن که تا اومد بشمور 3 نصبش کنن واسه همینه که مشکلاته طبیعیه ویندوز 10 در جایگاه فعلیش خاااار شده رفته تو چشمتون . شما فکر کردید سیستم عامل با این عظمت ساختن کاره راحتیه؟

به جانه خودم اگر خیلی از شماهایی که انقدر به خاطر مشکلات ویندوز 10 دادو فریاد میکنیدو لعنت به مایکی میدین بتونید یه نرم افزار صلوات شماره بدونه باگه ارئه کنید

من خودمم بلد نیست ، اصلا صلوات چی هست؟؟ ولی نه ادا دارم نه دعوایی هرچی مایکی ارائه کنرو نصب میکنم ازش تشکرم میکنم

والا ویندوزی که این همه ادم با اون همه هزینه تولید کردنو دارن میفروشنو مفت مفت نصب کردیم کرکشم کردیم بد طلب کارم باشیم ؟ اصن مگه داریم ؟ مگه میشه؟

دوست خوبم توهین تلقی نکن حرفمو اما بد نیست یه کم فکر کنی راجب این نرم افزارو و تکنولوژیا ، قول میدم به نتایج عجیبی برسی

همین که فکر میکنم که یه زمانی یه هارد 1 مگابایتی اندازه یه یخچال بوده و الان یه لپ تاپ جلومه و خیلی زور بزنه دو کیلو وزنشه تازه میفهمم همون کامپیوتر ذغالیای قدیمم از سرمون زیاده ، مردم مخ دارن هی اینارو کوچیک میکنن ماهم عین گلدون نشستیم میگیم چرا گوشه سمته چپش کجه ، دمه هممون گرم کللللللللللللللللا

پیروز و سربلند باشید و امیدوارم هرچه زودتر هرچی میخواید اول خدا و بعد مای ( اصن به من چه کی ) بهتون بده

hossein
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

اگر شما از خیلی قبلتر اخبار مایکروسافت را دنبال میکردین طی چند جلسه دادگاه ، مایکروسافت اجازه دسترسی سا
زمان سیا به اکانتها و ایمیلهای کاربرها را به دولت نداد و دادگاه نیز حق را به مایکروسافت داد.

me majidi
💔 2 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

تازه نصب کردم.
اون چیزی نیست که باید باشه.

me majidi
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

اصلا ی طوریه،انگار که تاره.
‎:-(‎

me majidi
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

اقا،عکس هام و فیلم هام اجرا نمیشه،چیکار کنم.

Hesam
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴

دقیقا میخوان از کجا جاسوسی کنن؟ماکه وب کم نداریم هممون.میکروفونم که نداره کامپیوتر.فایلامونم که همش چرتو پرتن.اونی که جاسوسی میکنه اپله و گوگل که استورش تحریم.بعید نیست مایکروسافت هم جاسوسی کنه چون همشون امریکایین.ولی ماکه چیزی نداریم مهم باشه بی آرررر.

رضا
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

تازه سیدی ویندوز 10 رو از بازار خریدم و نصبش کردم ولی چنگی به دل نمیزنه
صد رحمت به ویندوز 8.1

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,