کمتر از یک هفته دیگر نمایشگاه Gamescom 2017 آغاز خواهد شد، رویدادی که همه ساله توجه زیادی را در میان جامعه گیمرها به خود معطوف می‌سازد. ما نیز امید داریم تا در این رویداد مهم اخبار بیشتری از اکس باکس به‌خصوص کنسول جدید مایکروسافت یعنی اکس باکس وان اکس مشاهده کنیم.

این نمایشگاه روز یکشنبه ۲۰ آگوست در شهر کلن آلمان شروع خواهد شد، مایکروسافت نیز به عنوان یکی از بزرگان این صنعت درنظر دارد تا در کنفرانس خود را در ساعت ۹ شب (به وقت اروپای مرکزی) این روز برگزار کند.

مایکروسافت در کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2017 کنسول جنجالی خود یعنی اکس باکس وان اکس (که پیش از آن به نام رمز اسکورپیو شناخته می‌شد) و ۴۲ بازی جدیدی که به این پلتفرم وارد خواهند شد را معرفی کرد، اگر کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 برای شما هیجان انگیز بوده، مایکروسافت در نمایشگاه Gamescom موارد بیشتری برای شما خواهد داشت، چرا که این شرکت قول داده تا عناوین بیشتری وارد استور اکس باکس شوند.

در نمایشگاه Gamescom امسال ما انتظار معرفی ۲۷ بازی جدید با امکان اجرا روی اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ کامپیوتر را داریم. عناوینی نظیر Forza Motorsport 7، نسخه جدید Age of Empires و Sea of Thieves از این دسته هستند. روز یکشنبه ۲۰ آگوست گرمی بوید و مکسی گراف از تیم اکس باکس کنفرانس مایکروسافت را میزبانی خواهند کرد.

در ادامه مایکروسافت درنظر دارد تا روز دوشنبه ۲۱ آگوست بیستمین سالگرد تولد سری Age of Empires را جشن بگیرد، قرار است ردموندی ها نگاهی به تاریخچه ۲۰ ساله این سری محبوب روی کامپیوترهای شخصی داشته باشند و البته جزییات بیشتری از عنوان جدید این سری یعنی Age of Empires: Definitive Edition را نمایش دهند.

سپس روز سه شنبه یعنی ۲۲ آگوست جشن طرفداران اکس باکس یعنی FanFest برگزار خواهد شد. جزییات بیشتری از برنامه هایی که مایکروسافت برای جشن طرفداران درنظر گرفته در روزهای آتی مشخص خواهد شد. از دیگر موارد مهم این رویداد سه روزه می‌توان به امکان بازی کردن با کنسول جدید مایکروسافت یعنی اکس باکس وان اکس در عرفه این شرکت اشاره کرد.

در روزهای آتی ما نیز در وینفون جزییات بیشتری از اخبار مربوط به نمایشگاه Gamescom را خدمت شما همراهان ارایه خواهیم کرد، پس تطبق روال همیشه همراه ما باشید.

منبع :

ONMSFT

661 پست
محسن توکلی
او لیسانس میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد تهران شمال دریافت کرده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,