androidaapps

مدتی است که در کنار روند تکاملی ویندوز 10 موبایل، خبر هایی نیز از دو پروژه ی Astoria و Islandwood برای آینده ی ویندوز 10 موبایل به گوش می رسد و مایکروسافت چندین بار در رابطه با این دو پروژه با ایراد سخن پرداخته است. سخن گفتن پیرامون این دو پروژه با تمام جزییات آن ها کاری دشوار است، زیرا این پروژه ها هنوز از سوی مایکروسافت در دسترس توسعه دهندگان قرار نگرفته اند. اما با توجه به اظهارات مایکروسافت پیرامون این دو پروژه و همچنین خبر هایی که اخیراً پیرامون این دو پروژه منتشر شده است، به طور کلی می توان گفت که این دو پروژه که به نظر می رسد مایکروسافت مدت ها است که بر روی آن ها کار می کند، از سوی مایکروسافت در حال توسعه یافتن هستند که در آینده ای نه چندان دور در دسترس توسعه دهندگان قرار بگیرند تا توسعه دهندگان بتوانند برنامه های خود را که پیش از این برای سیستم عامل های اندورید و iOS نوشته اند، با استفاده از این ابزار ها به ویندوز 10 موبایل پورت کنند. در واقع با توجه به اظهارات مایکروسافت، حقیقت استفاده از این دو پروژه برای پورت کردن برنامه ها این گونه است که توسعه دهندگان با استفاده از این دو پروژه می توانند با کمترین تغییرات ممکن در کد های برنامه های خود، آن ها از سیستم عامل های اندروید و iOS به ویندوز 10 موبایل پورت کنند.

بنابراین دیگر نیازی نیست که توسعه دهندگان زمان بسیاری را برای باز نویسی کد های برنامه های خود برای ویندوز 10 موبایل صرف کنند، بلکه آن ها می توانند با استفاده از این دو پروژه، با کمترین تغییرات ممکن در کد های برنامه های خود، آن ها را برای سیستم عامل ویندوز 10 موبایل بهینه کنند. البته باید توجه داشت که در روند پورت شدن یک برنامه، تمام API های مربوط به سیستم عامل اندروید یا iOS به API های مشابه در سیستم عامل ویندوز 10 موبایل تبدیل خواهند شد، پس می توان نتیجه گرفت که در آینده این دو پروژه کمک خواهند کرد که توسعه دهندگان راهی به مراتب راحت تر از گذشته را برای ساخت نسخه ی ویندوز 10 موبایل برنامه های خود طی کنند و از طرفی شاهد برنامه هایی بسیار با کیفیت و طراحی شده بر پایه ی سیستم عامل ویندوز 10 موبایل خواهیم بود.

Windows-Berry

در این میان موضوع اجرا شدن برنامه های اندرویدی در ویندوز 10 موبایل که در هفته ی گذشته خبر های بسیاری را به خود اختصاص داد، بسیاری از کاربران را نگران کرد که آیا سرنوشت سیستم عامل بلک بری در انتظار ویندوز 10 موبایل است؟ پاسخ ساده است، خیر. در واقع موضوعی که در هفته ی گذشته تحت عنوان اجرا شدن برنامه های اندروید بر روی ویندوز 10 موبایل مطرح شده، استفاده ی ناردست یا به عنوان صحیح تر سوء استفاده از بستری است که مایکروسافت در ویندوز 10 موبایل قرار داده است تا توسعه دهندگان از آن در مسیر پورت کردن برنامه های اندرویدی خود به ویندوز 10 موبایل استفاده کنند و این بستر در روند پورت کردن به آن ها کمک خواهد کرد. بنابراین این بستر تنها برای توسعه دهندگان فراهم شده است و همانطور که در قسمت قبل نیز به آن اشاره کردیم، در آینده و با استفاده از این دو پروژه، برنامه ها از اندروید و iOS به ویندوز 10 موبایل پورت خواهند شد و در آینده شاهد برنامه هایی نخواهیم بود که مانند خبر های هفته ی گذشته بدون هیچ گونه تغییری در ساختار و کد نویسی آن ها، در ویندوز 10 موبایل اجرا شوند. بلکه برنامه های پورت شده به خوبی برای ویندوز 10 موبایل بهینه خواهند شد و در آینده و با استفاده از این دو پروژه توسط توسعه دهندگان، شاهد برنامه هایی بسیار با کیفیت در ویندوز 10 موبایل خواهیم بود.

در پایان باید به دو نکته ی بازدارنده در رابطه با روشی که در هفته ی گذشته در مورد اجرای برنامه های اندروید در ویندوز 10 موبایل منتشر شد اشاره کرد تا جز برنامه نویسان، هیچ کاربر دیگری از این بستر استفاده نکند:

 • نصب برنامه های اندروید با فرمت APK بر روی ویندوز 10 موبایل بدون اجازه ی توسعه دهندگان برنامه ها، در برخی نقاط جهان غیر قانونی است.
 • استفاده از این روش برای نصب برنامه های اندروید بر روی ویندوز 10 موبایل، برای دستگاه شما خطر آفرین است و ممکن است به دستگاه شما صدمه بزند.

تهیه شده در وینفون

منبع : وینفون
932 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مهدی اخلاقی
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

متن خوبی بود ممنون از زحمات روز افزونت آقای مظفروندی. 🙂

  حسین مظفروندی
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  خواهش می کنم، امیدوارم مفید بوده باشه. 🙂

Amin
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

یه سوال بزرگ آقای مظفروندی
من با استفاده از بلواستک کلش رو بازی میکنم
وقتی که این پروژه اجرایی بشه میتونم ادامشو رو ویندوزفونم بازی کنم یا نمیشه؟؟
ممنون

  امیر ناظریه
  💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  امین جان فکر میکنم بشه. میتونی اکانت گوگل توی گوشی وارد کنی

  حسین مظفروندی
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  اصلاً مشخص نیست که بازی کلش برای ویندوز 10 موبایل پورت بشه یا نه و این بستگی به شرکت سوپرسل داره، که بخواد بازی خودش را برای ویندوز 10 موبایل هم منتشر کنه یا نه. اما از اونجایی که این بازی الان از گوگل پلی برای ورود به بازی و ذخیره اطلاعات استفاده می کنه، حتی اگر برای ویندوز 10 موبایل هم پورت بشه، چون API های اون با توجه به ویندوز 10 موبایل تغییر می کنه، به احتمال بسیار زیاد جواب سوال شما خیر هست. البته بنده اطلاعات کاملی در این مورد ندارم و نمی تونم به طور قطع نظر بدم.

   ehsan1102000
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

   حسین جان….اگه سوپرسل واسه وین10 کلش رو منتشر کنه مثل اپل یک کدی میفرسته تا بتونی ادامش رو توی وین10 بازی کنی….نیازی به api گوگل نیس….فقط باید از طرف سوپرسل پورت بشه….بقیش مثل اپله

  amir dante
  💔 4 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

  در بازی کلش آخ دلمز یه قابلیت هست که به این نحوه …… لینک کردن به دستگاه . با انتخاب این گزینه دو گزینه دیگه نمایش داده میشه که در اولی نوشته این دستگاه جدید است و دومین نوشته شده این دستگاه قدیمی است خوب اگه دستگاه جدید رو بزنی میگه کد انتقال رو وارد کن اگه کدیرو که در دستگاه ..آیفونی یا اپلی هرچی…که با زدن دکمه این دستگاه قدیمی است رو بزنی کلش شمارو میاره اینور راحت حالا اگه این دستگاه قدیمی است رو بزنی دو گزینه دیگه میاد که به این شرح است ۱ انتقال به دستگاه اندرویدی ۲ انتقال به دستگاه آیفونی خوب حالا اگه اندرویدی رو کار نداریم ولی اگه آیفونی رو بزنی یه کد میده مثلا egfg5rtrg و میگه پنج دقیقه زمان داری کد رو در دستگاه آیفونی بزنی اگه نزنی لینک انتقال باطل میشه اما اگه بزنی کلشت میاد اینور حالا جواب شما اگه سوپرسل واس ماس هم کلش بده یه لینک جدید اضافهدمیشه که انتقال به دستگاه ویندوزی تمام به همین سادگی به همین بی مزگی …اما به خدا قسم کلش بازی کردنش هم یه پا کفره یه نگاه به عکس های تاون هال ۹ ۱۰ کلش بزن ببین منظورم چیه ززین آلن نشانه های شیطان پرستانه توس نیست ..ممنون از دوستان خدا نگهدار:-)

  🙂

   nobody
   💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

   آقای دانته واقعا خسته نباشی
   این خزولاتو از کجا در میاری داداش،به جای این چرت و پرتا اگه میتونی خودت یه حرکت مثبتی انجام بده
   تو همین الان سعی در بدبین کردن بقیه نسبت به زحمات شبانه روزی و ایده ناب توسعه دهندگان این بازی داشتی با تهمت و افترا
   خواهشا شما حرف از کفر و دین و ایمان نزن
   این لینک دیگه ته بازی شیطان پرستیش کجا بود آخه !؟!؟
   http://i43.tinypic.com/263zuqf.jpg

ali1988
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

آقای مظفری فایل opra mini مشکل داره اصلا نصب نمیشه تو گوشی اما برنامه های دیگه که کرک بودن انجام دادم مثل moliplayer نصب شد.

ali winphone
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

ایول خیالم راحت شد……. برنامه های ویندوز10 باید واس خود ویندوز10 ساخته شده باشه ن اینکه نسخه اندرویدیش باشه…..
مثلا همین 6tag ک تو یک کلام حرف نداره حتی از اینستاگرام اندروید هم بهتره از نظر ظاهر و کارایی هم ک عالیه
امیدوارم زودتر پورت بشن همه نرم افزارا مخصوصا کلش اف کلنز

lumia 1520
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

به انتخاب م( ویندوزفون) از بزرگترین کمپانی اطلاعات و فناوری دنیا ماکروسافت افتخار میکنم.

ممد
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

من نمیدونم مشکل بعضی دوستان چیه اخه
استراتژی به این خوبی، به نظرم راه صد ساله رو داره یه شبه میره

ali winphone
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

اقا من بیلد 10166 رو گرفتم واسه لومیا 520 ولی هیچ برنامه ای درست کار نمیکنه ینی تو هر برنامه ای ک میرم میپره بیروون حتی تنظیمات!!!!!
کمکم کنید لطفا حتی چند بار هارد ریست کردم ولی درست نشد
چیکار کنم باهاش؟؟؟؟؟

  ممد
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  داداش بیلد پیشنمایشه ها ، نباید انتظار درست کار کردن رو داشته باشی
  حتی ممکنه گوشی پودر بشه‎:)‎

  رضا دستگردی
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  منم ۵۲۰ دارم الان روش بیلد ۱۰۵۱۲نصبه داره به خوبی کار میکنه اگه میتونی از ۱۰۱۶۶ زودتر اپدیت کن به ۱۰۵۱۲ و یه هارد ریست هم بکن خوب میشه

mohammad
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

خداکنه هر کار میکنن تبدیل اینترفیس رو هم در بخش پورت کردن قرار بدن وگرنه یک اپلیکیشنو باز میکنی میبینی تمش متریاله یکی دیگه ویندوزفونه یکی دیگه آی او اسه …. و کلا فاتحه سیستم عامل خونده میشه

  هادی
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  تغییرات مربوط به اینترفیس رو خود سازنده باید انجام بده و چیزی نیست که خودکار تبدیل بشه.
  بنظرم اولش ممکنه خیلی از اپلیکیشن های پورت شده بدون تغییر در اینترفیس منتشر بده، اما به مرور زمان اون هم اصلاح میشه.

grander
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

بزنامه های اندروید و ای او تس رو بیخیال.
برنامه های کاربردی و بسبار بسیار،پر امکانات دسکتاپ رو بچسب.
عالیه این
موبایل ها الان جنبه سرگرمی دارن
اما با ورود برنامه های دسکتاپ،دیگه موبایل بچه بازی نخواهد بود و این عالیه.
برنامه ها به شدت غنی از امکانات میشن و از حالت تفریحی در میان،نمونش نرم افزار بازی که حالا تبدیل شده به ۵۰ مگابایت حجم و بسیار پر امکلنات هست.
این عالیه.فدق العادس.
مایکروسافت کاری رو میکنه که هیچکس قادر به انجامش نبوده و به فکرش نرسبده.
با اینکه تبلت و لپ تاپ از قبل وجود داشت،مایکروسافت اومد و سرفیس رو معرفی کرد و همه رو انگشت به دهن گذاشت و تونست رشد خیلی خوبی داشته باشه.
اما حالا در بازاری قدم میذاره که از قبل هیچ چیز نبوده و داره یک سری محصول غنی از امکانات رو معرفی میکنه.پس کسی توان مقاومت نخواهد داشت.
این امکان هست که دسکتاپ کم کم جمع بشه و فقط موبایل رو توسعه بده مایکروسافت.چون دقیقا میتونه یک کامپیوتر باشه.
فرض کنید روی موبایل تکنولوژی های جدیدی پیاده کنند که بدون احتیاج به نمایشگر بزرگ بشه مثل کامپیوتر استفاده کرد.مثلا یک پرژکتور روی موبایل نصب کنند و تصویر رو روی هوا نشون بده.
دقیقا شما همه جا یک وسیله کامل رو در ابعاد کوچک در اختیار خواهید داشت.
این ها اتفاقی نیست.مایکروسافت با برنامه میره جلو.
فقط کافبه پروژه roomalive رو در قالب یک پروژکتور کوچک در بیاره تا غوغا کنه در بازار موبایل.

یک سوال: مگه قرار نیود ما یک نرم افزار رو دانلود کنیم و دقیقا همون رو روی کامپیوتر نصب کنیم در پروژه یونیورسال؟
پس چرا وقتی نرم افزار موزیک رو برای دانلود قرار میدید،دو نسخه هست و حجم یکی بیشتره؟
همون که رو موبایل نصب کردی رو نمیشه رو کامپیوتر نصب کرد؟

  omid
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  دوست عزیز الان هم برنامه های یونیورسال بر روی هر دو پلتفورم در حال اجرا است مثل بازی hill climb racing و چند نرم افزار دیگر.

ممد
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

اقا اصلاً همه رو بیخیال
هاتسپات شیلدمون میشه مثله هاتسپات شیلد اندروید

MiladSahraie
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام جناب مظفروندی

ممنون بایت مقالتون . اگر خبرای بیشتری از این پروژه ها دارید بگید . مخصوصا اصلا وقتی پورت میشن روی استور قرار میگین یا باید خودمون بریزیمشون روی گوشی ؟

  حسین مظفروندی
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  سلام، هر وقت خبر های بیشتری منتشر بشه، ما هم در سایت منعکس خواهیم کرد.

  برنامه هایی که در آینده به وسیله توسعه دهنده ها پورت میشه، توی استور قرار میگیره و مثل سایر برنامه های استور میشه.

alirezamt
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام دوستان ویندوزی
دوستان با توجه به وضع استور ویندوز فون و احتیاج به یک وی پی ان دوستانی که میدونن یه وی پی ان معرفی کنن که قطعی نداشته باشه ممنون میشم کمکم کنن
و یه چیز دیگه
من الان یه اشتباهی کردم اونم این بود که از windows insider ویندوز 10 رو سفارش دادم الان هی میگه آپدیت کن
دوستانی که میدونن چطور میشه کنسلش کرد کمک کنن(آقای مظفروندی خوشحال میشم کمکم کنین)_

  حسین مظفروندی
  💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

  مطمئن نیستم که بتونید پیام آپدیت رو لغو کنید، اما برای اینکه از پروژه ی اینسایدر خارج بشید، وارد این لینک بشید و در این لینک با حساب کاربری ویندوز خودتون که با اون در پروژه ی اینسایدر ثبت نام کردید وارد بشید و سپس به سمت پایین صفحه حرکت کنید و در کادر تیره رنگ پایین صفحه، گزینه Leave program رو انتخاب کنید و سپس وارد یک صفحه میشید و از شما میپرسه که مطمئن هستید و شما هم روی Leave the Windows Insider Program کلیک کنید تا از پروژه ی اینسایدر خارج بشید.

Amin
💔 11 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

دیگه دارم دیوونه میشم با این وضع استور
هیچی نمیشه دانلود کرد
این بیلد هم یواش یواش داره بازی درمیاره
ویندوز ۸.۱ هم بیخود بود
دیگه دارم نا امید میشم نسبت به گوشیم

faceless void
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

من که گوشیم افتاد تاچش ترکید … کسی اگه میدونه ممنون میشم بگه تاچ 1520 قیمتش چنده ؟ تصویر کامله ولی لمسش کار نمیکنه

  akbar
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

  600 علاالدین یه جا داره برو بگرد داره

m.o.m
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

دوستان خسته نباشید . من فایل های سیستمی گوشیم رسیده به ۶ گیگ !!! راهی بجز ریست داره ؟؟
گوشیم لومیا ۹۲۵

  MRG
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

  فک کنم باید به پی سی وصل کنی اونجا پاکشون کنی

  سالار
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

  داداش منم دقیقا مشکل. تو رو داشتم یعنی از سه گیگ رسیده بود به شش گیگ. گوشیم هم ۹۲۵
  تنها راهش هم هارد ریست بود که یک هفته پیش کردم
  و الان دوباره شده سه گیگ
  پیشنهاد من هارد ریست هست ولی بک آپ فراموش نشه
  با کلید سخت افزاری فکر کنم بهتر باشه

AnonymousEA
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

یه سوال : ممکنه ویندوزفون هم مثل اندروید هنگی بشه ؟ (منظورم گوشی های سطح متوسط هستش)

  ali winphone
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

  ن خیر اصلا ویندوز ب همینش معروفه دیگه….روان و بی مشکل

primrose
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

دوستان سلام، چیزی که من از این پروژه ها فهمیدم و با پورت کردن یکی دو تا نرم افزار دست گیرم شد رو بهتون میگم.
مایکروسافت یه بستری رو فراهم کرده که تو اون میشه بیشتر UI رو بدون تغییر اجرا کرد یعنی تو قسمت UI که به نظرم سخت ترین قسمت هم هست. برنامه نویس اندروید بدون تغییر کدش میتونه رو ویندوز 10 همون UI رو داشته باشه. ( 100% مطمئن نیستم ولی 90% مطمئنم دولوپری تو UI مشکل نخواهد داشت).
تنها میمونه API های سیستمی مثلا نحوه باز کردن file picker، نحوه فراخوانی camera، سرویس مربوط به push notification و کلا تمام اون API هایی که با اینجور چیزها سرو کار دارن. این ها رو برنامه نویس باید تغییر بده و با API های مایکروسافت تطبیق بده. احتمالا تو پورت بازی ها مشکلی نباشه چون که API های زیادی در گیر نیستن فقط سرویس های گوگل باید برا مایکروسافت جایگزین بشه. پس مطمئن باشین این به معنای اجرای مستقیم فایل APK نیست. واسه تست هم من نرم افزار imo رو تست کردم تو قسمت دوربین گفتش که نمیتونه دوربین رو پیدا کنه.
پس نگران نباشین برنامه نویس ها حتما باید پورت کنن تا برنامه درست اجرا بشه و ویندوزموبایل نمیتونه مستقیم و به صورت صحیح برنامه اندروید رو اجرا کنه.
امیدوارم مطلب رو رسونده باشم.

mig mig
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

به نظرم این در بدترین حالت ممکنه که برنامه اندروید رو ویندوز نصب بشه اخه کسی که ویندوز میگری به خاطر خاص بودن ویندوزه و خیلی از مزایای دیگرشه اگه می خواست برنامه اندید رو روش بالا بی یاره خوب میرفت اندرید می گرفت نه ویندوز

M.E
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

ویندوزفون همیشه پاینده

mehd!
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

سلام
من بیلد ۱۰۱۶۶ دارم
از دیروز نمیتونم چیزی از استور دانلود کنم
مشکل از استوره یا اینترنت

Shahriarwi
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

برای این که کمبود برنامه در استور ویندوز به سرعت جبران بشه پروژه ی آستوریا گزینه ی مناسبی هستش. ولی مایکروسافت باید امکانات خوب و کاربردی در ویندوز 10 موبایل اضافه کنه و همچنین در اختیار توسعه دهندگان قرار بده تا توسعه دهندگان رقبت پیدا کنن که به صورت جداگانه برنامه نویسی ویندوز رو انجام بدن و در واقع تعداد توسعه دهنده ها و برنامه های اختصاصی ویندوز افزایش پیدا کنن. یعنی به طوری که اگر توسعه دهنده ای خواست یه برنامه بنویسه اول بیاد واسه ویندوز بنویسش نه این که اول واسه اندروید بنویسه بعد پورتش کنه.

omid.d
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

من هر کاری میکنم آپدیت نمیشه به وین ده و ارور
80072f8f میده
در صورتی که آپدیت دوم رو راحت گرفتم
۸۳۰

پوریا
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

سلام
ایا برنامه های پورت شده در ویندوز 10 دسکتاپ نیز قابل اجرا خواهند بود

armin khoram
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

سلام من دیروز ١۵٢٠ خریدم و به ٨.١ هم ارتقا دادم ولی وقتی میرم تو استور مینویسه we have a trouble. Connecting from you to store try after minute or tow بعد دو سه دقیقه هم دوباره همینو میده ایا مشکل از اینترنت خونمه؟؟؟؟؟؟

  سالار
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

  سرعت اینترنت و البته پینگ ات باید خوب باشه
  اکانت مایکروسافتت هم باید اطلاعاتش رو درست وارد کرده باشی
  و البته اینو هم باید بگم که این روز ها همه مشکل استور رو دارند که به علت فیلترینگ هوشمند هست
  اگه نشد با وی پی ان برو

armin khoram
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

جناب مظفري مي تونين به سوال بالاي من جواب بدين ،ممنون میشم

بهروز
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

یعنی اکثر کاربران وبندوزفون دنبال کلش هستن
من دنبال سرعت و افیس فوقالعاده عالی
یعنی ویندوز برای کار خوبه و بهتر هم میشه
لیست کالاهای مورد نیاز و اخرین موجودی هر لحظه براحتی با گوشی اپدیت میشه و هماهنگ در امنیت کامل تو وان درایو خیالم راحت چون میدونم سریع منویسم
سریع عکس میگیرم سریع اسکن میکنم بدون افت سرعت و هنگ عالی و کاملا قابل اعتماد هگام سازی بسیار عالی با وان درایو گزارش و جمع بندی در یک لحظه
قبلا اس فور داشتم گاهی کم میاورد و یکبار هنگ برای من یعنی بدردنخور

خو برید اندروید بگیرید
خدایی اندروید هم خوبه برای بازی و فیلم و موسیقی
بازی کلش هم شده معیار خوب بودن و بد بودن وینفون متاسفانه

امیر
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

سلام
بیلد ۱۰۷ هنوز آستوریا رو ساپورت میکنه؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام