microsoftevent-0-0-cropped

به طور حتم همه علاقه مندان و طرفداران مایکروسافت در انتظار برگزاری رویداد ۲۶ اکتبر هستند تا از دستاورد های جدید این شرکت با خبر شوند. همان طور که می دانید چندی پیش از مواردی که انتظار می رود در این رویداد در مورد آن خبر هایی شنیده شود سخن گفتیم اما حال به مواردی می پردازیم که امکان حضور آن ها در رویداد ۲۶ اکتبر بسیار ضعیف خواهد بود. با ما در وینفون همراه باشید.

در پست های قبلی از احتمال شنیده شدن خبر هایی مبنی بر ویژگی های جدید ویندوز ۱۰، سرفس All-in-One و HomeHub گفتیم. حال قصد داریم به مواردی به بپردازیم که امکان بازگویی آن ها در رویداد ۲۶ اکتبر تقریبا محال به نظر می رسد. در ادامه با ما همراه باشید.

Surface Pro 5 و Surface Book 2

شرکت مایکروسافت قصد معرفی Surface AIO را در رویداد ۲۶ اکتبر دارد و به طور حتم خبری از رونمایی سرفس پرو ۵ و سرفس بوک ۲ نخواهد بود. این در حالی است که انتظار می رود تا شرکت مایکروسافت از نسخه بهبود داده شده ی سرفس ها به همراه پردازنده های جدید اینتل یعنی سری Kaby Lake رونمایی کند.

surface-book

Microsoft Band 3

یکی دیگر از مواردی که امسال انتظار معرفی آن را نداریم Microsoft Band 3 است. همان طور که می دانید مدتی پیش شرکت مایکروسافت اعلام کرد که هیچ گونه برنامه ای برای معرفی نسخه جدید Microsoft Band در سال ۲۰۱۶ ندارد. با آن که نسخه جدید این محصول از قابلیت ضد آب بودن،سنسور EKG، ضخامت کمتر و کارایی بیشتری نسبت به نسل قبلی خود برخوردار خواهد بود اما معلوم نیست که چرا شرکت مایکروسافت قصد معرفی این محصول را در این رویداد مهم ندارد.

band3tiles

Surface Phone

اگر از طرفدارن و علاقه مندان محصولات مایکروسافت باشید شاید انتظار برای معرفی محصولی چون Surface Phone بسیار سخت به نظر آید. اما طبق شایعات و حتی اطلاعات درز کرده از شرکت مایکروسافت هنوز هیچ تاریخی برای معرفی Surface Phone اعلام نشده است. در همین راستا انتظار برای معرفی این محصول در رویداد ۲۶ اکتیر کمی بیهوده به نظر می رسد.

satya-phone

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
برچسب ها: , , , ,