پروژه اینسایدر اکس باکس، به تازگی تغییراتی داشته که در ادامه به شرح مفصل این تغییرات خواهیم پرداخت. بزرگ ترین تغییر آن است که صاحبان اکس باکس دیگر برای شروع نیازی به دعوت شدن در برنامه را نخواهند داشت و از این پس هرکس می تواند با انتخاب خودش وارد این برنامه شود. اما این بدان معنی نخواهد بود که پس از عضو شدن در برنامه اینسایدر اکس باکس مستقیماً به حلقه آلفا وارد شوید و سریعاً آخرین آپدیت ها را دریافت کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

حلقه های جدید چه نام دارند؟

پیش تر حلقه های اینسایدر اکس باکس را با نام آلفا و بتا می شناختیم که همراه آن ها، حلقه های ۳ و ۴ هم بودند که اکنون این دو حلقه آخر به ترتیب به نام های دلتا و امگا تغییر نام داده اند.

تفاوت این حلقه ها پس از تغییرات چیست؟

این تصویر از مایکروسافت به سادگی همه چیز را توضیح می دهد. اساساً، هرکسی می تواند در گروه امگا عضو شود و پروسه اینسایدر اکس باکس را از این حلقه شروع کند. (تصویر از روی تصویر اصلی ترجمه شده است.)

اکنون شما می توانید براساس زمانی که بر روی پروژه اینسایدر صرف می کنید و میزان بازخوردی که نسبت به تغییرات و ویژگی های جدید ارائه می دهید به مرور زمان به حلقه های بالاتر وارد شوید. همچنین از این پس می توانید بدون هیچ دعوت نامه ای تا حلقه بتا پیش روید.

چگونه وارد حلقه آلفا شویم؟

این دسته، تنها حلقه پیش نمایشی است که تنها راه ورود به آن دعوت نامه می باشد و کلید آن نیز تنها در دست مایکروسافت قرار دارد. در واقع خوب است بدانید که این دعوت نامه برای کاربرانی که بیش ترین بازخورد را ارائه داده اند ارسال نخواهد شد، بلکه برای اینسایدر هایی ارسال می شود که در تمام بازخورد های خود مشکلات را کاملاً بازگو کرده و جزئیات آن را شرح داده اند، نه اینکه فقط به کیفیت آپدیت ها امتیاز بدهند.

این موضوع زمانی مهم تر می شود که مایکروسافت هم در توضیحات خود ذکر کرده است که تنها به بهترین اینسایدر های حلقه بتا و دلتا برای ورود به حلقه آلفا دعوت نامه ارسال خواهد شد، بنابراین اگر می خواهید وارد حلقه آلفا شوید، بر روی بازخورد های خود بیش تر وقت بگذارید.

انتظار چند آپدیت را در هر ماه داشته باشیم؟

این موضوع با توجه به نوع حلقه ای که در آن هستید می تواند متفاوت باشد. این آپدیت ها می تواند از ۱ تا ۸ آپدیت در ماه برای حلقه امگا شروع شده و تا ۱۵ الی ۲۰ آپدیت در ماه برای حلقه آلفا باشد. بنابراین، در صورتی که در مورد میزان مصرف حجم اینترنت خود نگران هستید، پیش از عضویت در پروژه اینسایدر دقت کنید که آیا می توانید چندین بروزرسانی سیستم عامل در ماه را انجام دهید.

سایر ویژگی های جدید

اخیراً مایکروسافت به برخی از اینسایدر های خود دسترسی به برنامه ها و بازی ها پیش از عرضه را داده است که از جمله آن ها می توان Paladins و Sea of Thieves را نام برد، مایکروسافت هم اعلام کرده است که درحال کار بر روی ویژگی های بیشتری است.

در ادامه بازی ها، اینسایدر های اکس باکس می توانند به برنامه ها و آپدیت های پیش از عرضه دسترسی داشته باشند، بنابراین هم چنان برنامه اکس باکس اینسایدر هاب را برای محتوا و فرصت های جدید بررسی کنید.

این مطلب، خلاصه ای از موارد جدید افزوده شده به پروژه اکس باکس بود و شما هم چنان می توانید مطلب کامل این موضوع را در صفحه XBOX Wire مایکروسافت بخوانید.

اگر تازه قصد دارید تا به پروژه اینسایدر اکس باکس بپیوندید، برای شروع کافیست تا در کنسول خود به استور رفته و برنامه Xbox Insider Hub را دانلود کنید.

آیا شما هم اینسایدر اکس باکس هستید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

59 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
davod
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه 24 مرداد 1396

سلام دوستان من یه اپدیت دارم میگیرم با این موضوع فک کنم خبر های خوبی برا ویندوز فون در راه باشه

۲۰۱۷-۰۸
update for windowsphone 10 version 1703 for arm-based phone devices

http://uupload.ir/files/90m_wp_ss_20170805_0001.png

  davod
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه 24 مرداد 1396

  سلام دوستان من یه اپدیت دارم میگیرم با این موضوع فک کنم خبر های خوبی برا ویندوز فون در راه باشه

  ۲۰۱۷-۰۸
  update for windowsphone 10 version 1703 for arm-based phone devices

  http://uupload.ir/files/90m_wp_ss_20170815_0001.png

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,