در تاریخ ۱۶ فروردین بود که بروزرسانی کریترز برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ از طریق برنامه Update Assistant در دسترس قرار گرفت و خیلی از کاربران این بروزرسانی را دریافت کردند، اما ممکن است خیلی از شما درباره ویژگی های این بروزرسانی اطلاعی نداشته باشید، پس در این مطلب قصد داریم مهمترین ویژگی هایی که در بروزرسانی کریترز به ویندوز ۱۰ دسکتاپ اضافه شده را به شما معرفی کنیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اجرای اولیه بروزرسانی کریترز

این بخش در بروزرسانی کریترز کاملا عوض شده است و در هنگام ریست کردن ویندوز با صحنه های جدید روبرو می شود و به طور کلی رابط کاربری نا آشنایی دارد. در پایین می توانید تصاویر این قسمت را مشاهده کنید.

بهبود کلی بخش شخصی سازی

پوشه های کاشی ها راهی جدید برای سازماندهی کردن کاشی هاست تا به سادگی به تعداد انبوهی از آن ها دسترسی داشته باشید. برای شروع یک کاشی را بر روی دیگر بکشید. به همین سادگی!

startfolders3

هم اکنون در تنظیمات رنگ می توانید رنگی به دلخواه خود اضافه کنید که ویژگی خوبی در بخش شخصی سازی به شمار می آید.

در کل ظاهر تنظیمات به خوبی عوض شده است و شاهد بخش های جدیدی در قسمت شخصی سازی هستیم، مانند: امکان دانلود تم و دیگر تنظیمات که قبلا در کنترل پنل وجود داشتند اکنون به این بخش انتقال داده شده اند.

settings-themes

همچنین بخش استارت تغییرات زیادی را به خود دیده است و شفاف تر شده است که باعث زیبایی بی نظیر ویندوز ۱۰ می شود.

 

Windows Defender

امنیت ویندوز ۱۰ را برنامه پیش فرض ویندوز دیفندر تامین می کند، هر چند ویندوز دیفندر در ورژن های قبلی ویندوز ۱۰ به خوبی کار نمی کرد اما در بروزرسانی کریترز این بخش به کلی دچار تغییر و تحول شده است. ظاهر این قسمت نیز کاملا هماهنگ با ویندوز ۱۰ شده است و بسیار زیبا و کاربردی شده است.

مایکروسافت اج

مایکروسافت اج یکی از قسمت هایی است که مایکروسافت مانور زیادی در آن مورد می دهد و همیشه بهترین ویژگی های را برای این مرورگر منتشر می کند و سعی در بهتر کردن این مرورگر دارد، حال در بروزرسانی کریترز این قسمت تحول زیادی به خود دیده است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

تصویر پیش نمایش تب ها

شاید برای خیلی از شما پیش آمده باشد که فراموش کنید در تب هایی که باز کردید چه موضوعاتی وجود دارد، از این رو این بخش بهبود بسیار زیادی داشته است و به راحتی می توانید با یک کلیک به پیش نمایش تب ها دسترسی پیدا کنید.

بعضی وقت ها پیش می آید که می خواهید تب ها را برای کنترل بیشتر جمع کنید و به دیگر کار های موجود بپردازید اکنون مایکروسافت یک قابلیت عالی و بدون نقص به اج اضافه کرده است که به شما اجازه می دهد تمام تب های موجود را جمع کنید و بعدا به راحتی تمام آن ها را باز کنید که بسیار کاربردی است و نمی توانید این ویژگی را در هیچکدام از مرورگرهای موجود بیابید.

همچنین در بخش “نوشتن بر روی صفحه وب” هم بهبودهایی داشتیم هر چند این ویژگی ها بسیار جزئی هستند، ولی همین ویژگی های کوچک و جزئی سیستم عامل را کامل می کند.

لیست پرشی برای مایکروسافت اج: اکنون می توانید به راحتی و تنها با راست کلیک  کردن بر روی ایکون مایکروسافت اج در تسک بار، صفحه جدیدی در حالت عادی و یا حالت مخفی باز کنید.

edge-jumplist

Flash Click-to-Run: اکنون مرورگر اج محتوای فلش غیر قابل اعتماد صفحات را مسدود می کند و تنها در مواقعی که کاربر به آن اجازه دهد به نمایش در می آید. این یعنی امنیت، سرعت و پایداری بیشتر برای شما در کنار نگاه داشتن قابلیت پخش فایل های فلش.

پرداخت های اینترنتی

مایکروسافت اج اکنون از  API های پیش نمایش درخواست های پرداخت پشتیبانی می کند به این صورت که نگاه کلی به مشخصات خرید را به وسیله مایکروسافت والت ساده تر می کند.

walletui

خرید کتاب از استور: یک بخش جدید به مرورگر مایکروسافت اِج اضافه شده که با نام “Books library” شناخته می‌شود که کاربران می توانند کتاب ها را از استور خریداری کرده و سپس به راحتی در مایکروسافت اج به آن دسترسی دارند.

پشتیبانی از فرمت EPUB: مایکروسافت اِج اکنون علاوه بر فرمت PDF و فایل‌هایی که از استور ویندوز ۱۰ دانلود می‌شوند، می‌تواند فایل‌هایی که فرمت آن‌ها EPUB است را باز کند. بنابراین اگر شما کتاب الکترونیکی دارید که فرمت آن EPUB است، برای اجرای آن می‌توانید از مایکروسافت اج استفاده کنید و نیازی به تبدیل به PDF و یا نرم‌افزارهای دیگر نیست.

بهبود های کرتانا

فهمیدن راحت تر دستور های مربوط به نرم افزار های کرتانا:  توسعه دهندگان هرروز دستور های صوتی بیشتری را برای نرم افزار های خود به کرتانا اضافه می کنند که گاهی کاربران آن ها را نمی دانند. اکنون، با هر نرم افزار قسمتی نیز برای دستورات صورتی آن نرم افزار تعبیه شده است و همچنین می توانید دستورات مربوط به آن را از کرتانا بپرسید.

قابلیت های جدید یاد آوری های مجدد: شاید خیلی از شما بخواهید برخی ریمایندر های کرتانا برای دوره زمانی خاصی مجددا فعال شوند در بروزرسانی کریترز این قابلیت اضافه شده است.

کرتانا می تواند برای از سرگیری جایی که شما رها کرده اید، کمک کند: اگر شما رایانه های شخصی متعدد داشته باشید، احتمالا می دانید که پیدا کردن همه چیز هایی که شما پس از سرگیری کار بعد از تعویض بین رایانه های شخصی نیاز دارید، چقدر طاقت فرسا و دست و پا گیر است. کرتانا هم اکنون می تواند بهاین قضیه کمک کند! هنگامی که شما کامپیوتر خود را تغییر می دهید، کرتانا لینک های سریعی را در اکشن سنتر نمایش می دهد تا به شما به منظور راحتیبازگشت به وب سایت های مایکروسافت اج و اسناد SharePoint (و یا دیگر سرویس های مبتنی بر ابر) که اخیرا استفاده کرده اید، کمک کند. به عنوان مثال، اگر شما بر روی لپ تاپ خود مشغول کار بر روی یک سند پاور پوینت هستید، هنگامی که شما به دسکتاپ خود بازگردید، یک پیوند به آن سند در اکشن سنتر ظاهر می شود. یا شاید شما در حال مشاهده ی دستور العمل پخت یک غذا در مایکروسافت اج بر روی کامپیوتر خود در طبقه پایین هستید، و لپ تاپ خود را برای رفتن به آشپزخانه برای پخت غذا بر می دارید – کرتانا در این حالت نیز به شما کمک خواهد کرد و یک پیوند به آن دستور غذا را آماده می کند. علاوه بر این ویژگی، کرتانا همچنین برای بهره گیری از دسته بندی نوتیفیکیشن ها نیز به روز شده است، بنابراین شما به راحتی می توانید بین انواع پیام هاتمایز قائل شوید.

میزان تیرگی جعبه جستجوی کرتانا در نوار وظیفه کاهش داشته است و اکنون از ظاهری هماهنگ با سایر قسمت های ویندوز ۱۰ بهره می برد.

دیگر ویژگی های اضافه شده در تمام قسمت های سیستم عامل

به روز رسانی شدن بخش به اشتراک گذاری ویندوز: ما پنل به اشتراک گذاری ویندوز را به روز رسانی کردیم تا اپلیکیشن محو باشد و با محیطی که از آن فایلی به اشتراک می گذارید یک پارچه شود. پنل جدید به اشتراک گذاری اکنون به صورت جداگانه از نرم افزار اصلی باز می شود و لیستی از نرم افزار هایی را که می تواند فایل شما را به اشتراک بگذارد را به نمایش می گذارد.

share

Game Mode

یکی از قابلیت های بسیار عالی و کاربردی ویندوز ۱۰ اضافه شدن حالت بازی بود، وقتی این قابلیت فعال است برای بهترین تجربه بازی تمام برنامه های پس زمینه بسته می شوند و باعث بهبود در هنگام بازی کردن می شود، همچنین این بخش شامل قسمت های دیگری نیز می شود: Game bar، Game DVR، Broadcasting، Game Mode

افزوده شدن Paint 3D

احتمالا همه ی شما با برنامه نقاشی ویندوز آشنایی دارید با این برنامه کارهای ساده ای می توان انجام داد اما در بروزرسانی کریترز برنامه ی جدیدی به صورت پیش فرض نصب است با نام “Paint 3D” که امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد، امکاناتی مانند: ساخت ماکت های سه بعدی، سفارش های ماکت سه بعدی و…

قفل هوشمند

در این حالت اگر قبلا گوشی خود را بلوتوث با رایانه شخصی همگام کرده باشید وقتی گوشی را از رایانه شخصی دور کنید، به طور اتوماتیک بعد از ۳۰ ثانیه ویندوز به حالت لاک می رود و اجازه دسترسی غیر مجاز دیگران به رایانه شخصی شما را می بندد. این ویژگی را می توانید در این مسیر فعال کنید: Settings > Accounts > Sign-in options

حالت صفحه در صفحه

شاید خیلی از شما بخواهید وقتی که دارید ایمیل هایتان را چک می کنید یا در حال کار با برنامه های آفیس هستید، گوشه ای از صفحه را به فیلم اختصاص دهید و بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید. اکنون این حالت در دسترس است و شما در تمام برنامه های ویندوز می توانید از این قابلیت استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

بهبود های Windows Ink

ما ایکون های مداد و خودکار و ماژیک را به روز رسانی کرده ایم تا اینکه چه رنگی مورد استفاده است، مشخص تر باشد. همچنین به این قسمت نقطه حذف نیز افزوده شده است، این قابلیت به این معنی است که شما اکنون می توانید کل یادداشت خود را پاک کنید و یا تنها بخش های انتخابی آن را به راحتی حذف کنید.

ink2

بهبودهای بخش تنظیمات

مایکروسافت همیشه قصد بر این داشته که کنترل پنل را به طور کلی حذف کند و جایش را به تنظیمات خود ویندوز ۱۰ بدهد حال می بینیم که آرام آرام در حال اینکار است و بخش تنظیمات ویندوز ۱۰ بهتر از همیشه شده در ادامه به تغییرات انجام شده در بخش تنظیمات می پردازیم.

 • صفحات تنظیمات اکنون شامل اطلاعات اضافی در سمت راست و یا پایین صفحه ( با توجه به اندازه هر پنجره) هستند، که در این طراحی جدید لینک هایی برای قسمت ساپورت، فیدبک، و یا هر تنظیم دیگری که در دسترس باشد، در نظر گرفته شده است.
 • تیتر هر دسته از تنظیمات هنگام بزرگ کردن صفحه در جای خود خواهد ماند.

Device settings جدید: در device setttings جدید صفحات بلوتوث و دستگاه های متصل با هم ادغام شده اند تا یک صفحه واحد برای مدیریت دستگاه های خود در اختیار داشته باشید. تجهیزات بلوتوث، داک های بی سیم، کنترل های بی سیم Xbox و تجهیزات صوتی و تصویری از این به بعد در یک صفحه واحد با استفاده از رابط کاربری مشابه در دسکتاپ و موبایل قابل مشاهده و مدیریت خواهند بود.

settings-devices-page

گزینه های جدید تنظیمات صفحه نمایش: یکی از پرکاربردترین قسمت های تنظیمات، بخش تنظیمات صفحه نمایش است، حال در این به روز رسانی تغییرات متعددی اعمال شده تا بخش تنظیمات صفحه نمایش شکیل تر و کارا تر شود، که از جمله این تغییرات می توان به امکان تغییر رزولوشن به صورت مستقیم در صفحه اصلی تنظیمات صفحه نمایش اشاره کرد.

settings-display

Night Light

یکی از قابلیت های خوبی که به ویندوز ۱۰ اضافه شد، حالت Night Light بود، همانطور که می دانید نور آبی برای چشم به خصوص در طول شب ضرر زیادی دارد در همین راستا مایکروسافت این بخش را ایجاد کرده است تا از ضررهای نور آبی برای چشم بکاهد، می توانید برای این بخش ساعت بخصوصی مشخص کنید و در ساعت مورد نظر این حالت روشن و خاموش شود.

شخصی سازی بیش تر در تنظیمات Surface Dial: توسعه دهندگان می توانند شخصی سازی بیش تری هنگام استفاده از Surface Dial در اپلیکیشن خود در نظر بگیرند، کاربرانی که از Surface Dial در این بروزرسانی استفاده می کنند، می توانند، نحوه کارکرد Surface Dial  را در هر اپلیکیشن بهتر مدیریت کنند. برای مثال می توانند میان بر های خود را بر روی Surface Dial در اپلیکیشن های خاص تعریف کنند، مثلا Ctrl + Delete در word 2016  و یا  CTRL + Tab در Sticky notes.

settings-devices-wheel

اینترنت محدود یکی از مشکلات کاربران ایرانی است، اکنون گزینه ی جدیدی در بروزرسانی اضافه شده است که امکان محدود کردن دسترسی اپلیکیشن ها به اینترنت را  هنگامی که با کابل به اینترنت وصل هستید را فراهم می کند و ویژگی بسیار خوبی به شمار می آید.

بهبود های اعمال شده برای تاچ پد

اصلاح شدن مشکلات تنظیم ولوم: هم اکنون هنگامی که می خواهید با استفاده از ژست حرکتی سه و یا چهار انگشتی ولوم را کنترل کنید، نشانه تغییر ولوم ظاهر می شود. هم چنین ژست حرکتی تنظیم ولوم را تنظیم کرده ایم تا دقیق تر میزان ولوم تغییر کند.

بخش جدید برای ماشین مجازی

Hyper-V manager اکنون صفحه جدیدی را دارد که ایجاد ماشین مجازی را راحت تر و سریع تر می کند. بدین منظور کافی است تا Hyper-V manager را باز کنید و بر روی گزینه  Quick Create کلیک کنید. بعد از ایجاد ماشین مجازی، صفحه تایید تنظیمات به شما گزینه های اتصال و یا ورود به تنظیمات پیشرفته را ارایه می کند.

quick-create-vm

تجربه جدید هنگام بروزرسانی ویندوز

 • امکان توقف یک به روز رسانی به مدت ۳۵ روز را فراهم کرده ایم. برای متوقف کردن یک به روز رسانی به  بخش Advanced Options  در قسمت  Windows Update Settings بروید. این قابلیت در نسخه های Professional, Education, and Enterprise ویندوز در دسترس است.
 • گزینه ای را اضافه کرده ایم تا امکان جلوگیری از به روز رسانی خودکار درایور ها ممکن باشد. این قابلیت در نسخه های Professional, Education, and Enterprise  ویندوز در دسترس است.
 • گزینه جدیدی را برای قسمت تنظیمات به روز رسانی ویندوز طراحی کرده ایم تا بتوانید وضعیت به روز رسانی را در یک نگاه متوجه شوید. این قابلیت جدید در داش بورد ویندوز دیفندر هم اعمال شده تا وضعیت امنیتی ویندوز راحت تر دیده شود.

بهبود های استور ویندوز

اکنون یک قابلیت جدید و بسیار کاربردی به استور ویندوز در بروزرسانی اضافه شده است، این قابلیت به شما اجازه می دهد پیشرفت دانلود ها و بروزرسانی ها را در اکشن سنتر مشاهده کنید و لازم به چک کردن دوباره استور نیست

progress

ظاهر کلی استور دست خوش تغییر شده است و بهبود های زیادی را در بخش دانلود کردن و ظاهر کلی برنامه مشاهده کردیم.

خالی کردن حافظه به صورت خودکار

گاهی اوقات پیش می‌آید که حافظه هارد رایانه شما پُر می‌شود. اگر شما می‌خواهید که به صورت دستی فایل‌های اضافه را حذف نکنید و این کار به صورت خودکار انجام شود، مایکروسافت یک گزینه جدید را در اختیار شما قرار داده است. اکنون در بخش تنظیمات Storage (حافظه) ویندوز ۱۰ دسکتاپ یک گزینه جدید قرار گرفته که با انتخاب آن، ویندوز به صورت خودکار فایل‌های اضافه‌ای که به آن‌ها نیاز ندارید را حذف می‌کند. در حال حاضر این قابلیت به صورت پیش‌فرض فایل‌های موجود در پوشه Temporary و فایل‌هایی که برای یک ماه در سطل زباله (Recycle bin) بوده‌اند را به منظور افزایش حافظه حذف می‌کند. این قابلیت به صورت پیش‌فرض خاموش است اما شما می‌توانید با مراجعه به بخش (System > Storage Settings) آن را فعال کنید و تعیین کنید که چه فایل‌هایی به صورت خودکار حذف شوند.

ترکیب تنظیمات مرتبط با وای‌فای

برخی از تنظیمات پیشرفته وای‌فای اکنون ترکیب شده‌اند و در یک بخش جدید که با عنوان “Wi-Fi Services” شناخته می‌شود قرار گرفته‌اند. تنظیماتی نظیرWi-Fi Sense و یا Paid Wi-Fi Services اکنون با یک‌دیگر ترکیب شده‌اند و در این بخش جدید قرار گرفته‌اند. این بخش جدید در مسیر (Settings > Network & Internet > Wi-Fi) قرار دارد. بنابراین اگر شما پس از دریافت این بروزرسانی نتوانستید Wi-Fi Sensee را بیابید، نگران نباشید زیرا این بخش اکنون در قسمت جدیدی که گفته شد قرار دارد. Connect to suggested open hotspots نیز یکی از تنظیماتی است که هم اکنون در این بخش جدید قرار گرفته است.

در ویدئو زیر نیز می توانید “هر آنچه در بروزرسانی کریترز به ویندوز ۱۰ اضافه شده است” را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۳۶۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دوستان گرامی دقت کنید این تمام ویژگی های اضافه شده به بروزرسانی کریترز، ویندوز ۱۰ دسکتاپ نیست و تغییرات این بروزرسانی خیلی بیشتر از این است که بتوان در یک مطلب گنجاند، ولی ما سعی کردیم بهترین ویژگی های موجود رو به شما معرفی کنیم، همچنین در هفته های آینده بعد از منتشر شدن بروزرسانی کریترز برای ویندوز ۱۰ موبایل یک مطلب نیز به آن اختصاص می دهیم.

منبع : وینفون
609 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
SJ
پاسخ دهید دوشنبه 21 فروردین 1396

اینسایدر ها کسی کریترز رو روی لومیا ۷۳۰ یا ۷۳۵ نصب کرده؟

  محمد فاضل
  پاسخ دهید دوشنبه 21 فروردین 1396

  @SJ
  آره من نصب کردم
  مشکل شارژ باتری و داغ شدن دارم شدید

  ຖ໐rt໐ຖ
  پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

  ۷۳۵:آپدیت کردم هیچ مشکلی هم نیست!!!!!

hassan
پاسخ دهید دوشنبه 21 فروردین 1396

گرفتم اپدیتو ، واقعا فوق العاده شده ، همه چیز نرم و روون تر شده ، در کل توی دسکتاپ همچنان پادشاه مطلق

benyamin bolhasani
پاسخ دهید دوشنبه 21 فروردین 1396

آقا این دیگه چه ویندوزیه ؟
منم میخوام میشه نصب کنم ؟
آیا فقط برای اینسایدراست ؟
آیا نصخه ی کرکیه ویندوزم نصب میشه

مازيار
پاسخ دهید دوشنبه 21 فروردین 1396

لطفاً تغیرات نسخه موبایل رو هم جداگانه بنویسید😍

  پژمان قادرنژاد
  پاسخ دهید دوشنبه 21 فروردین 1396

  با سلام. در آخر مطلب ذکر کردم که بعد از منتشر شدن رسمی مطلبی نیز به آن اختصاص می دهیم.

   مازيار
   پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

   ممنون از شما، ببخشید متن رو نخوندم آخه ویندوز من هنوز XP هست!! 😀

  sadegh
  پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

  آیکون شیر عوض شده
  بکگراند کرتانا سیاه شده

محمد
پاسخ دهید دوشنبه 21 فروردین 1396

لطفا اصلاح کنید.
نوشته شده “بخش جدید برای واقیت مجازی”.
فکر میکنم منظور ماشین مجازی باشه و نه واقعیت مجازی!

  پژمان قادرنژاد
  پاسخ دهید دوشنبه 21 فروردین 1396

  با تشکر از شما، اصلاح شد.

   Ali
   پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

   با سلام حالت صفحه در صفحه چه طور فعال میشه ؟ توی هر سایتی گشتم مطلبی ندیدم تشکر مقاله خوبی بود

    پژمان قادرنژاد
    پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

    وقتی فیلم را با برنامه پیش فرض ویندوز ۱۰ پخش کردید یک گزینه در قسمت پایین سمت راست پلیر هست به نام play in mini mode کافی است گزینه را بزنید.

alireza
پاسخ دهید دوشنبه 21 فروردین 1396

یه تنظمات دیگه هم هست که جدید اومده . اونو هم بگین چه کاربردی داره . توی تنظیمات بخش سیستم گزینه shared experiences

soroosh930
پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

دو سوال: برای نسخه اینترپرایز کریترز نمیاد؟ یا اگر میاد یا اومده میشه کمک کنین منم آپدیت کنم ؟

alireza
پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

عجب تغییراتی به محض این که بیام خونه ارتقا میدم

micpet
پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

این استوری که اینجا میبینید فقط برای اینسایدر ها هست فعلا

ss
پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

مشخص شده که حالت game mode فقط به درد اجرای بازیها میخوره و تاثیر خوبی بر روی برنامه های سنگین نداره.
مهندسین شرکت cakewalk که نرم افزار (DAW) محبوب سونار رو که بیشتر اختصاص داره به ویندوز (برای آهنگسازای ، میکس و مستر) رو در حالت game mode تست کردن که نتیجه اصلا خوب نبوده و برعکس سی پی یو رو بیشتر مشغول میکرده…و پیشنهاد دادن که تا بهبود بیشتر این حالت درآپدیت های بعدی ازش استفاده نشه.
البته این توصیه به موزیسین ها شده نه گیمرها !!

  amirhossein
  پاسخ دهید جمعه 25 فروردین 1396

  به به اینجا موزیسین هم داریم
  روی ایبلتون لایو جواب داد برای من
  خیلی بهتر شد. سونار سنگینه خودش یکم. و اینکه با یه سری سرویسهای ویندوز کار میکنه اونا بسته بشن عملکردش دچار مشکل میشه

   ss
   پاسخ دهید جمعه 25 فروردین 1396

   دقیقا همون جلوگیری از برخی سرویس های ویندوز باعث عملکرد نه چندان خوب این حالت شده بود…در کل بنظرم game mood جدید هست و مشکلاتش در بروز رسانی های آینده رفع میشه.

SJ
پاسخ دهید سه شنبه 22 فروردین 1396

من چنتا اپدیت تجمعی قبل از کریترز رو هم دان نکرده بودم، دیشب رفتم تو بخش اپدیت، این نوشته بود با رنگ زرد: Some settings managed by your organization

کاوه
پاسخ دهید جمعه 25 فروردین 1396

سلام.برنامه های قبلی پاک میشه از رو لبتاپ اگر بروز رسانی کنم؟

  امیر زمانی
  پاسخ دهید جمعه 25 فروردین 1396

  سلام
  خیر دوست عزیز

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,