whatsapp-welcome-screen-hero

در روز گذشته، واتس اپ بتا به روز رسانی شد و در نسخه جدید آن شاهد بهبود های بسیار خوبی در عملکرد این نرم افزار بودیم. امروز نیز، توسعه دهندگان این پیام رسان محبوب به سرعت آن را به روز رسانی کردند و در نسخه جدید این نرم افزار برخی از مشکلات و باگ های به وجود آمده در نسخه آخر را رفع کردند و عملکرد آن را باز هم بهبود بخشیدند.

واتس اپ بتا، توسط کمپانی واتس اپ عرضه شده است و تنها افراد محدودی که اجازه داشته باشند قادر به نصب آن هستند. بتا تستر ها در این نرم افزار به روز رسانی ها را زودتر از سایر کاربران دریافت میکنند و با بازخورد های خود این شرکت را را در راستای عرضه آپدیت های نسخه اصلی این نرم افزار یاری می کنند تا کاربران ویندوزی بهترین تجربه را در کار با این نرم افزار داشته باشند.

به روز رسانی منتشر شده در امروز، این نرم افزار را به نسخه “۲.۱۲.۲۳۲” ارتقا می دهد. در این نسخه، سرعت اجرا شدن اولیه این نرم افزار بسیار بیشتر شده است و دیگر کمتر شاهد لودینگ و یا ریزومینگ هستیم و به سرعت وارد محیط نرم افزار می شویم. همچنین، اگر این نرم افزار در پس زمینه باز باشد، هنگام سویچ کردن به آن، به سرعت و بدون هیچ تأخیری باز می شود. البته کاربران این نرم افزار در بازخورد های خود نوشته اند هنگامی که نرم افزار را در پس زمینه می بندند، اگر بخواهند دوباره آن را باز کنند شاهد تأخیری یک ثانیه ای و یا کمتر خواهند بود. همچنین باید اشاره کنیم که این تغییرات برای نسخه ویندوز موبایلی این نرم افزار است و آن را پایدار تر می کند.

نسخه ویندوز موبایلی نرم افزار واتس اپ، هنوز نیاز به ویژگی ها و بهبود های بسیاری دارد تا بتوان آن را یک نرم افزار بسیار خوب و کامل نامید. همچنین بسیار انتظار می رود که توسعه دهندگان این نرم افزار آن را با ویژگی های جدید اعلانیه های ویندوز موبایل همگام سازی کنند تا کاربران این نرم افزار از ویژگی پاسخ سریع آن برای اعلانیه های واتس اپ بهره مند شوند. شما نیز اگر مایل هستید می توانید بازخورد های خود را برای این شرکت ارسال کنید تا آن ها را در جهت هرچه بهتر کردن این نرم افزار یاری کنید

نظر شما در مورد این تغییرات چیست؟

منبع :

WMPOWERUSER

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سعید
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

تلگرام اپدیت شده

mohammad
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

آقا ما صد بار تو همه سایتا و تو خود نظرات استور واتس آپ عرض کردیم که گزینه بک آپ گیری در وان درایو رو اضافه کنه اما تا الان هیچ خبری نشده

sadegh
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

شما نمی تونید با واتس اپ ارتباط برقرار کنید ازش سوال بپرسید؟
مثل اینکه قراره یونیورسال بشه یا نه؟
و…

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

  سعی میکنیم باهاشون در ارتباط باشیم و نتیجه رو اعلام کنیم

morteza
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

سلام اقای گلشن،تلگرام همین الان دوباره اپدیت شد،اپدیت قبلی همون ویژگیهایی که شما اشاره کردید رو گرفت اما الان که اپدیت شد از ویژگیهای جدید خبری ندارم ولی عملکرد کلی برنامه خیلی بهتر شده،فقط من یه سوال دارم،ایا هک تلگرام واقعیت داره؟

محمد حسین
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

خیلی شارژ میخوره . پاکش کردم ولی از تلگرام خیلی سرعتش بالاتره

amirmohammad-ju
پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

لینکی چیزی ازش در دسترس نیست نصب کنیم؟پس چرا اسکرین شاتی چیزی نذاشتین؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید چهارشنبه 16 دی 1394

  نه دوست عزیز. این نرم افزار فقط برای افراد خاصی در دسترسه و همچنین ما که نمیتونیم از بهبود توی اجرا عکس بزاریم 🙂
  شاید دوستان بتا تستر لطف کردن و ویدیو هاشو گذاشتن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,