چندین ماه است که واتس اپ توسعه و آزمایش نسخه تجاری اپلیکیشن خود را آغاز کرده است. اخیرا در فضای مجازی اطلاعاتی در مورد نسخه اندروید این اپلیکیشن منتشر شده است. البته این نسخه هنوز در حالت بتا است و در مرحله آزمایش قرار دارد، خبر خوب آنکه کاربران ویندوزفون نیز نسخه تجاری واتس آپ را دریافت خواهند کرد.تیم واتس اپ مدتی است که مشغول توسعه نسخه‌ی ویژه‌ای از اپلیکیشن خود را برای اهالی کسب‌وکار هستند. اخیرا اطلاعاتی در مورد نسخه اندروید این اپلیکیشن در فضای رسانه‌ای منتشر شده است. البته باید اشاره کنیم که کاربران برای استفاده از نسخه تجاری واتس اپ نیاز به تایید تجارت خود از سوی فیسبوک دارند.

در حال حاضر نسخه بتا اپلیکیشن تجاری واتس اپ برای برخی کاربران خاص در گوگل پلی دردسترس قرار گرفته است و ظاهرا مطابق برنامه های فیسبوک، این اپلیکیشن به‌زودی برای دیگر پلتفرم‌ها از جمله ویندوزفون نیز منتشر خواهد شد. در یک نظرسنجی تیم واتس اپ سه پلتفرم موبایل شامل: اندروید، ویندوزفون و ios را پذیرای نسخه تجاری واتس اپ اعلام کرده است.

البته زمان دقیق عرضه عمومی نسخه تجاری واتس اپ هنوز مشخص نیست، اما با توجه به پشتیبانی خوب تیم واتس اپ از ویندوزفون به‌نظر می‌رسد که این اپلیکیشن به‌زودی در اختیار کاربران این پلتفرم قرار خواهد گرفت. نسخه تجاری واتس اپ در حقیقت اولین قدم فیسبوک برای کسب درآمد مستقیم از سرویس پیام‌رسان رایگان خود است.

منبع :

WINDOWS LATEST

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,