واتس اپ به عنوان یکی از بزرگ ترین پیام رسان های جهان، همواره در تلاش بوده تا تجربه کاربری استفاده از اپلیکیشن خود در سیستم عامل های مختلف را بهبود دهد. تا پیش از این کاربران واتس اپ این امکان را داشتند که فقط برخی از فایل ها و اسناد خود مانند csv، doc، docx، pdf و غیره را از طریق گزینه به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند، ولی حالا این قابلیت گسترش یافته و امکان ارسال هر نوع فایلی برای کاربران فراهم شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

امروز شرکت فیس بوک، به عنوان مالک واتس اپ، یک گزینه جدید با عنوان “Sharing of All file types” یا “به اشتراک گذاشتن انواع فایل ها” را برای کاربران این پیام رسان در تمام سیستم عامل های iOS، اندروید، ویندوز فون، وب/دسکتاپ به صورت همزمان در دسترس قرار داده است. این گزینه در حال حاضر به آرامی در حال اضافه شدن است و انتظار می رود در چند روز برای همه کاربران در دسترس قرار بگیرد.

توجه داشته باشید که هیچ گونه به روز رسانی نرم افزار در اختیار کاربران قرار نخواهد گرفت، بلکه گزینه به اشتراک گذاشتن انواع فایل ها به صورت یک به روز رسانی تحت سرور و خودکار به برنامه اضافه خواهد شد.

با این گزینه جدید، کاربران در حال حاضر می توانند انواع فایل ها از جمله APK، Appx، تصاویر و ویدیو های فشرده نشده را به اشتراک گذاری کنند. لازم به توضیح است که در حال حاضر تیم واتس اپ میزان حجم فایل های قابل اشتراک گذاری را محدود کرده است. حداکثر حجم فایل اجازه داده شده برای به اشتراک گذاری در iOS برابر با ۱۲۸ مگابایت، برای ویندوز فون ۱۰۴.۸۶ مگابایت، برای اندروید ۱۰۰ مگابایت و در نهایت برای وب/دسکتاپ ۶۴ مگابایت در نظر گرفته شده است.

محدودیت های اختصاص یافته به تمام سیستم عامل ها موقتی هستند و در آینده افزایش خواهند یافت. از آن جا که واتس اپ در حال آزمایش این ویژگی است، در حال حاضر تعداد کمی از کاربران به آن دسترسی دارند، ولی جای نگرانی وجود ندارد و به زودی تمام کاربران این قابلیت را دریافت خواهند کرد.

آیا شما موفق به دریافت این ویژگی جدید شده اید؟

منبع :

WINDOWSLATEST

2148 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,