اخیراً تیم توسعه‌ دهنده‌ی واتس اپ به‌روزرسانی جدیدی برای این پیام رسان در سیستم عامل ویندوز فون منتشر کرده است. در این به‌روزرسانی جدید، بالاخره پس از مدتی طولانی، امکان ایجاد تماس تصویری گروهی به واتس اپ ویندوز فون اضافه شد. این به‌روزرسانی نسخه‌ی اپلیکیشن را به 2.18.164 ارتقا می‌دهد و می‌توان آن را از طریق مایکروسافت استور دانلود کرد.

تماس تصویری گروهی از قبل برای کاربران نسخه‌ی آزمایشی واتس اپ قابل استفاده بوده است و حالا سازندگان این اپلیکیشن به نهایی کردن تمام تغییرات در این به‌روزرسانی، این ویژگی را در دسترس تمام کاربران ویندوز فون قرار دادند.

برای آغاز یک تماس تصویری گروهی، ابتدا باید یکی از مخاطبانتان را انتخاب کرده و همانند قبل یک تماس معمولی ایجاد کنید. در حین این تماس، از طرف دیگر تماس، درخواست شروع تماس تصویری کنید و پس از تایید این درخواست توسط شخص دیگر، می‌توانید با استفاده از گزینه‌ی  Add Contact که در همین صفحه قرار دارد به این تماس افراد دیگری را نیز اضافه کنید.

شخص سوم و اشخاص دیگر در این تماس پس از تایید درخواست تماس تصویری قادر خواهد بود که در این تماس شرکت کند. تا الان نیز این ویژگی جدید برای تمام دستگاه‌های ویندوز فونی نیز منتشر شده است، پس در این مورد مشکلی نخواهد بود.

علاوه بر ویژگی تماس تصویری گروهی، تیم توسعه دهنده‌ی واتس اپ گزینه‌های بیشتری را در اختیار مدیران گروه‌ها نیز قرار داده است. حال دیگر مدیران می‌توانند مشخص کنند که کدام کاربران در گروه اجازه دارند پیام ارسال کنند.

مدیران همچنین می‌توانند پیام‌هایی که سایر کاربران یک گروه به آن‌ها ارسال می‌کنند را محدودتر کنند. با استفاده از این ویژگی می‌توان پیام‌های اسپم دریافتی از سایر کاربران را کاهش داد.

همانند هر به‌روزرسانی دیگری، این به‌روزرسانی نیز شماری از باگ‌ها را رفع کرده و عملکرد کلی اپلیکیشن را بهبود می‌بخشد. سازندگان واتس اپ دیگر از پلتفرم‌های قدیمی ویندوز فون پشتیبانی نمی‌کنند و این به‌روزرسانی تنها در ویندوز فون 8.1 به بالا قابل دانلود و استفاده است.

همانند قبل، برای دریافت این به‌روزرسانی می‌توانید به مایکروسافت استور رفته و با استفاده از گزینه‌ی Get Updates در قسمت Downloads and Updates آخرین نسخه‌ی پیام رسان واتس اپ را دریافت کنید.

منبع :

WINDOWS LATEST

234 پست
مسعود پاکراه
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
musicbl4st
پاسخ دهید یکشنبه 22 مهر 1397

سلام چرا من مخاطبی ندارم تو واتساپم ؟
نمیدونم به دوستام چطوری پیام بدم حتی تو قسمت سرچ هم نمیتونم پیداشون کنم

Nadergh007
پاسخ دهید یکشنبه 29 مهر 1397

سلام
چون توی تنظیمات گوسی به برنامه واتس اپ اجازه دسترسی به مخاطبین رو ندادید
Setting>Privacy<Contacts

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,