واتس اپ امروز یک به روز رسانی جدید برای نسخه پایدار اپلیکیشن خود در استور ویندوز منتشر کرد. این اپلیکیشن که به نسخه 2.18.18.0 ارتقا پیدا کرده است، در به روز رسانی جدید خود شاهد تغییراتی شامل رابط کاربری جدید و افزوده شدن ویژگی های مخفی دیگر بوده است. با وینفون همراه باشید.

آخرین به روز رسانی واتس اپ، رابط کاربری جدیدی را برای کاربران ویندوز فون در قسمت تماس به ارمغان آورده است. این رابط کاربری جدید چند هفته اخیر را در مرحله تست در نسخه بتای واتس اپ سپری کرده بود که حالا با این به روز رسانی در نسخه پایدار اپلیکیشن و برای همه کاربران در دسترس قرار گرفته است.

پس از به روز رسانی به این نسخه، می توانید به سادگی بین تماس صوتی و تماس ویدیویی جابه‌جا شوید. برای مثال فرض کنید که با شخصی در حال انجام تماس صوتی هستید و دوست دارید تماس ویدیویی نیز برقرار کنید. از این پس می‌توانید بدون نیاز به قطع تماس، به راحتی تماس صوتی را به تماس ویدیویی و بلعکس تبدیل کنید.

زمانی که شما روی دکمه تماس تصویری کلیک می‌کنید، پیامی برای طرف مقابل نمایان می‌شود و از او برای برقراری تماس ویدیویی اجازه می‌خواهد. در صورت تایید طرف مقابل تماس صوتی شما بدون قطع شدن به تماس ویدیویی تبدیل خواهد شد.

این نسخه از واتس اپ علاوه بر این به روز رسانی ها، امکانات مخفی ای از جمله پشتیبانی از استیکر های خارجی را فراهم می کند. واتس اپ قرار است به زودی امکان استفاده و ارسال استیکر های خارجی را به اپلیکیشن خود اضافه کند. پیش نیاز های این ویژگی در این نسخه به صورت مخفی گنجانده شده اند و در آینده ای نزدیک به کار گرفته خواهند شد.

این نسخه از واتس اپ را می‌توانید از طریق لینک زیر از استور ویندوز دریافت کنید.

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
Ahmad
پاسخ دهید چهارشنبه 11 بهمن 1396

ویندوزه دیگه
هنوزم چند ورژن عقبه از دوتا سیستم عامل دیگه
برام ایموجی میفرستن، یه مربع نشونم میده
باید برم واتس آپ کامپیوتر تا ببینم چی هستش
خاک تو سرت مایکی
ابن پاره آجرو چیکار کنم؟

    مجید سبحانی
    پاسخ دهید پنجشنبه 12 بهمن 1396

    ینی بلا نسبت شما ها نفهم تر و بی شعور تر از این شرکت (مایکروسافت) تو زمینه موبایل نسبت به نیازهای کاربراش من ندیده بودم

سعید
پاسخ دهید چهارشنبه 11 بهمن 1396

منتظرم ار تی رو کامل کنن گوشیم تبدیل شه به موش ازمایشگاهیم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,